Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 01.07.24 
Музикални
   >> Metallica
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Според Вас , модерно ли е....нови  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано19.02.03 19:41



да се плюе по адрес на Металика в днешно време от някои хора?

"Мода" ли е това или вече е кич ?


Thanx Friends !



Тема Re: Според Вас , модерно ли е....нови [re: KillingTime]  
Автор sheva (fuckin_beefs_up)
Публикувано19.02.03 21:29



Повечето от обвиненията ми се виждат повече от безпочвени, особено тези за комерсиализъм. Та тези твърдения си противоречат вътрешно- забележи-
"Защо новите албуми се харесват и продават по-малко?"
"Защото са станали много комерсиални..."
е, как аджеба, хем са комерсиални, хем не се купуват
А пък и нали знаеш- всяко явление, което има много фенове, има и много хейтъритова е!

CSKA your worst nightmare


Тема Re: Според Вас , модерно ли е....нови [re: sheva]  
Автор Voodoo_Child ()
Публикувано20.02.03 00:00



Според мен някой някога го е казал по някакъв повод, че са комерсиални и после всички останали са започнали да го повтарят без да се замислят.



Тема Re: Според Вас , модерно ли е....нови [re: sheva]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано20.02.03 09:54



Мерси за хубавия и точен отговор !
Мам му стара адски си прав!



Тема Re: Според Вас , модерно ли е....нови [re: Voodoo_Child]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано20.02.03 09:57



Така беше да !
Кой чул- недочул приказва това което приказват другите !
А кой да помисли?Кой да се вслуша ! Никой !



Тема Re: Според Вас , модерно ли е....нови [re: sheva]  
Автор Pennywise (it)
Публикувано20.02.03 16:57



Не виждам някой, някъде да е твърдял, че имат по-малко продажби.... напротив...
И никой не е твърдял, че няма и фенове, които пък не харесват албумите "преди"...
А и парите не идват само от продажби на ЦеДе-та и ЕмСи-та - дали не пропускаш въртене по радио, ТВ, реклами, аксесоари и тям подобни?
А има и още нещо - изчисленията за продажбите се правят само на основа на продадени лицензирани копия - не че ти знам фонотеката, но виж и ми кажи колко оригинални продукта има там? Аз лично не мога да си позволя да купувам оригинални дискове по чисто финансови съображения и затова съм under Jolly Roger...



Тема Re: Според Вас , модерно ли е....нови [re: Pennywise]  
Автор sheva (мъдобрад)
Публикувано20.02.03 17:35



да бе, аз друго имах предвид- тъпо е да кажеш "няма да го купувам, щото другите го купуват" или нещо такова. в същото време те са те загубили като евентуален купувач, а и доста такива като тебе, следователно колкото печелят от промяната, отлкова и губят(относително казано естествено).
Имаше още по-смешни обвинения- че Металика искали да имитират Лим Бизкит и разни такива и да им гепят публиката. Е тва вече е пълен абсурд...

slept well?



Тема Re: Според Вас , модерно ли е....нови [re: sheva]  
Автор Бaй-Дaню (мускалчик)
Публикувано20.02.03 22:56



Човече, а защо си мислиш че е абсурд?
Отвори си очите и погледни фактите.
Металика още от предишното си турне се обградиха с групи от ешалона и за никой не е тайна че който слуша линкин парк се кефи и на новата металика - ми не са много по различни като звучене, а скоро като излезне Ст. Ангър ще са още по-малко! А това лято заедно тръгват и на турне - или то е по някакви други много тайни причини, хаха .

Металика са плътни ню-метъли вече и да го отричаш е просто глупаво

Тръц - Пръц


Тема Re: Според Вас , модерно ли е....нови [re: Бaй-Дaню]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано21.02.03 09:13



Стига си бълнувал !
Не ми се гледат глупостите ти вече !



Тема Re: Според Вас , модерно ли е....нови [re: KillingTime]  
Автор Бaй-Дaню (мускалчик)
Публикувано21.02.03 09:32



Аргументирай се и ми докажи защо мислиш че говоря глупости след като:

1. Последните два студийни албума на металика рязко преляха в алтерна-ню метъл, или ще ми оспориш че примерно оная песен с бабичката на люлката дето тананика протяжно "на-на-на-наааааа" е нещо по различно от новата боза, да? (сори, но наистина не и знам името)

2. Миналата и по-миналата година металика бяха на турне със дефтонс, кид-рок, мерилин менсън и много други ню-метъли, като дори кид-рок на няколко пъти много дейно им беше вокалист (както и доктор дре, хаха!), понеже джеймс беше "неразположен" и повръщаше на бекстейджа.

3. Тази година тръгват на турне с линкин парк, лимп бизкит и още некви други ПАК НЮ метъли.

4. Навсякъде из пресата, печата, МТВ и други източници като стане дума за "модерен метъл" винаги се споменава и пуска Металика - или ти ще ми докажеш, че това в което са "еволюирали" Металика в момента не е ню-метъл, а някаква по-висша музикална форма?

Да ама не, никъде не пише нищо такова. Металика са си ню-метъли и не е моя вината, че това те дразни като ти го казвам . Разбирам те че си развил някаква форма на фетишизъм към тях, даже ти съчувствам защото на всеки се случва под една или под друга форма, но да очакваш всички да си затворят очите и да не наричат нещата с истинските им имена защото на теб така не ти харесва е наивно и детинско, наистина.
Замисли се и ще видиш че съм прав

Тръц - Пръц



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.