Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 11.06.24 
Музикални
   >> Metallica
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема lele male  
АвторComa (Нерегистриран)
Публикувано16.11.02 18:30



Metallica sa napravili za muzikata tolkova kolkoto po4ti nikoi dryg ne e napravil. Ponege pove4eto opluvate LOAD trqbva da znaete 4e tova sigyrno im e nai dobriq album. Ne mislq 4e nqkoi tapanari s o6te dalgu kosi i razbiraniq ot minaliq vek imat dymata. Za nai tap album kategori4no e Kill' Em All. Boge kakva boza!



Тема Re: lele maleнови [re: Coma]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано14.01.03 11:33



Naistina, donqkade si prav! To e savsem normalno! Novite albumi sa po zreli i poslojni ot starite ! Poradi tazi prichina nakoi hora se strahuvat i ne priemat novoto i za tova misliat che ne im dopadat novite albumi! V tova e kliuchat kam ogranichenieto! No znae li chovek, moje i nashite vazgledi da sa izkriveni i drugite hora koito sa se ogranichili v starite neshta da sa pravi!


Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол....


Тема Re: lele maleнови [re: KillingTime]  
Автор Бaй-Дaню (мускалчик)
Публикувано21.01.03 02:05



Хех,
а защо всички вие приемането отричането на нещо пошло за признак на ограниченост?
Аз слушам музика от 20-тина години - казвам "музика", а не метъл, защото предпочитанията ми варират от класически 70'es Rock през 80'es Pop (поемам го в много солидни дози), Hard-Rock та чак до брутален Дет и смея да твърдя че имам някакъв изграден вкус, който може и да не е префинен, но поне не е ограничен.
Металика бяха явление в музиката - това никой не може да им го отрече. Те са в същност една от малкото метални групи, които наистина успяха да направят пари без да бъдат прецакани от индустрията пред 80-те и съвсем логично в началото на 90-те самите те се превърнаха в индуастирална институция за правене на пари. Т.е. с други думи - Металика съвсем съзнателно направиха своя избор измежду правене на музика и правене на пари. Аз лично не ги виня, защото вероятно и аз бих направил същото на тяхно място (тайно се надявам че не бих, но изкушението е огромно, а аз съм слаб човек). Просто за мен те са мъртви като група - това е. След Черния това просто не е вече същата Металика - музиката им се продава добре, но не носи същото удовлетворение което носеха албумите направени от тях 4-мата, а не с помощта на 30 членен екип от статистици и маркетингов отдел за проучване на социалното мнение.

Тръц - Пръц


Тема Re: lele maleнови [re: Бaй-Дaню]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано21.01.03 10:36



Напълно те подкрепям !
Подкрепям те , че са мъртви за теб ! Но за нас не са мъртви и продължаваме с нетърпение да чакаме новите парчета и албум !

Имам съвсем сериозен въпрос към теб - Какво би ги съживило за теб и ако нищо, защо?

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол....


Тема Re: lele maleнови [re: KillingTime]  
Автор Бaй-Дaню (мускалчик)
Публикувано22.01.03 07:25



Радвам се за вас - лошо няма. Само не забравяйте да си купите оригиналното издание като излезне, а не руските пиратки или трици от mIRC-а .

АБСОЛЮТНО нищо не може да ги съживи. Аз очаквам новия им албум да е малко по-метълски, покрай целия ренесанс или както му викат "второто наществие на истинския метъл" което в момента тресе Европа, та чак и до тук се усеща (тук = Сан Франциско дето живее и мойта скромна личност в момента) и сума ти велики групи от време оно се събраха отново (Vio-Lence, Exodus, Hirax, Laaz Rockit, Dark Angel, Death Angel, etc.). Та в тоя ред на мисли искам да кажа, че ако сега Металица просвирят отново траш, не само че няма да се накефя ами съвсем ще ми паднат в очите като продажници, които си сменят стилът с посоката на вятъра... интересно ще ми бъде какви ще са доводите на хората който сега упорито твърдят, че металика загърбиха траша в процеса на "естествената" си еволюция и дали ще ги заплюят при едно такова завръщане или ще измислят нещо друго :)
Макар че според мойто лично мнение няма вече живец в металика и дори да се завърнат към траша ще са жалки.
С много по-голям интерес очаквам да чуя Войвод какво ще извадят със Снейк отново като вокалист (Джейсън не ме интересува - никога не съм го харесвал и даже малко ме е шубе да не повлияе негативно на войвод и да пренесе катрана от металика и да развали медът в кацата на Войвод :)

Тръц - Пръц


Тема Re: lele maleнови [re: Бaй-Дaню]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано22.01.03 10:29



Stana ni iasno che ne gi haresvash ! :)
Blagodaria za mneniata .

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол....


Тема Re: lele maleнови [re: KillingTime]  
Автор Бaй-Дaню (мускалчик)
Публикувано22.01.03 23:34



Напротив,
много си ги харесвам и си ги слушам често - албумите до черния става въпрос.
В интерес на истината аз съм им истинския фен, защото ги уважам, грижа ме е за тях и не приемам да правя компромиси с любимите ми групи.

Това е, и далеч не съм единствен.
Ако целта ти е да събереш група "фенове" дето ще ахкат и охкат при всеки пореден "хит" и снимка с Рики Мартин - твоя воля, щом се е намерил луд да те направи модерато и щом те влече .

Пик и като гледам умееш да си пишеш сам, така че дерзай
Аз като имам време ще наминавам да те скивам как си прекарваш тука,
ае чао, че има по-интересни места за четене

Тръц - Пръц


Тема Re: lele maleнови [re: Бaй-Дaню]  
Автор KillingTimeМодератор (V.I.P)
Публикувано23.01.03 10:35



Blagodaria, iavno mi e pogreshna predstavata !
Shtom gi haresvash i gi kritikuvash znachi vsi4ko e OK!
Ne moje vsi4ki da gi haresvat !

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол....


Тема Re: lele maleнови [re: Coma]  
Автор lnFlames (Padawan)
Публикувано24.01.03 22:44



Металиката която харесваш нямаше да е същата без старите албуми. Така че недей да лепиш етикети "тъп" "най-лош" и т.н. прибързано. Ако бяха почнали кариерата си с Load или черния албум сега щяха да са още едни Backstreet Boys и нямаше с нищо да са допринесли за музиката.

Хехе, това е само едно мнение... не се връзвай много




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.