Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 26.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Но съм без кон на смрачаване  
АвторCaм Юнak нa Koня (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 00:20



Аз съм почтен човек Зная че трябва да оставя политиците на мира! Зная че ще се оправим , ама някой друг път ...
Чака ме далечен път Трябва да стигна до явлението "Европа" !Много хора ми пречат и неприятели и приятели но най си преча сам Защото вярвам че някой ще ми помогне. Никой няма да Ми помогне! Стъмва се ! В гори Тилилейски съм
а трябва да вървя !Сам съм! Страх ме е, много ме е страх, а трябва да вървя за да стигна !Какво да правя? Добре, - чупя клонче от храста които току да ми извади очите. Слагам го под износеното яке и окачам на него вехтия каскет И така вече не съм сам и ще мога да вървя. Защото трябва да вървя и да не мисля за нищо друго .Така като знам че помощ няма ,а и за какво ли ми е ще вървя по спокойно.13 години ! Чакам чакам чакам до сега да бях стигнал .но докато се усетя какво трябва да правя те минаха Връщане назад няма а и за какво ли да се връщам.Какво ли хубаво видях от кого ли?Не съм неблагодарник но и не искам да бъда затова ще вървя Там някъде е тя-светлината. Едва едва мъждука дори не я виждам но знам че я има!Има я!Само трябва да вървя и да не чакам помощ от никого! За да стигна все пак някой път.Ами да тръгвам!




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.