Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 01.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Относно синята идеянови  
Автор Гocпoдин_И (VIParea)
Публикувано05.11.03 02:46



Честно казано ми писна вече на джафкане по форума. Разбирам, че повечето изказващи се тук са с ниско ниво на интелигентност (не искам да обиждам никого), но може ли да се опитаме да поразсъждаваме малко с доводи и човешки?

Та относно тази синя идея, която толкова яростно пропагандирате... Бихте ли ми казали каква точно е тя? Защото според мен тя просто не съществува! Единственото оправдание на СДС да съществува може да се формулира просто като "анти-комунизъм" или "анти-БСП" в реалните условия. Но иначе СДС няма платформа, няма политическа ориентация и т.н. Бихте ли могли наистина да аргументирате, тъй наречената "синя идея" и най-вече да я идентифицирате.

За да се "застраховам", пък и да ви спестя времето, ще кажа, че отговори от типа "скапаните комунисти" или "комунистите са...(каквото и да е лошо)" или разсъждения на тема реформирани/нереформирани социалисти/комунисти само ще затвърдят мнението ми, че СДС няма никакво основание да води политически живот.

Ако пък все пак твърдите, че има нещо нормално в това целта на една партия е противопоставяне на друга...тогава не знам... Според мен това говори за много много ниска политическа култура. И според мен трябва да се замислите дали някъде по света съществува такова отношение...



Тема Re: Относно синята идеянови [re: Гocпoдин_И]  
АвторBSP reloaded (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 03:51



i kva platforma ima BSP (nereformiranata komunisticheska partia) be Kuro?
Hajde da mi go duhash!



Тема Re: Относно синята идеянови [re: Гocпoдин_И]  
АвторУниKaлнa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 06:45



Принципно си прав, дето да се съществува АНТИ- нещо си, е безмислено и тъпо.

Само че в случая става дума за това да се съществува АНТИ-някой, който си присвоява и се кичи с твоите собствнени идеи и прикрива чрез тях своята аморална и продажна (най-меко казано) същност, за да замазва очите на избиращите го. И това вече не е нито безмислено, нито тъпо.



Тема Re: Относно синята идеянови [re: УниKaлнa]  
Автор Гocпoдин_И (VIParea)
Публикувано05.11.03 11:07



Първо на първо не отговарящ на въпроса ми. Пак говориш за някаква идея, която не е ясно каква е. Обясни я, моля!

Второ - каква продажна същност? Твърдиш ли, че за 4 години управление СДС не е крало и не се е продавало?



Тема Re: Относно синята идеянови [re: Гocпoдин_И]  
Авторgarsoniera (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 22:33



Ами СДС е създадена като антикомунистическа партия . това мисля че е достатъчно . За съжаление България не е София и Пловдив за да изпратим веднъж завинаги БКП(БСП) в историята...А относно социални програми и тем подобни , който е кадърен и работлив при всички власти ще е добре . А който е бездарен и мързелив при всички власти ще е зле . Така че пропагандирамата "лява' прогрма на БКП(БСП) е нищо повече от евтин популизъм който за съжаление "върви" по селата и малките градчета....



Тема Re: Относно синята идеянови [re: garsoniera]  
Автор Гocпoдин_И (VIParea)
Публикувано06.11.03 00:16



...а също и в Западна Европа.

За съжаление това твърдение само затвърждава мнението, че СДС няма основание да води политически живот...

"А относно социални програми и тем подобни , който е кадърен и работлив при всички власти ще е добре" - Защо тогава въобще имаме нужда от политика и политически сили? Това не е довод. Искате да ми кажете, че в Англия например всички са кадърни и работливи? Че аз от собствен опит мога да ви кажа, че тука е пълно с много по-големи олигофрени и селяни отколкото има в България!



Тема Re: Относно синята идеянови [re: Гocпoдин_И]  
АвторУниKaлнa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 07:57



"Продажна", господинчо, не означава корумпирана, нито крадлива. Ама ти и с думичките не си наясно.....
А щом не си наясно и си идеите на СДС - просто прочети и се справи с идеите, които проповядва ОТ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ НАСАМ любимата ти БСП и ще ти стане ясно. Те просто си ги откраднаха, присвоиха и започнаха да си ги проповядват. Като от време на време "посоляват" с мааааалко социална политика, за да е по-примамливо за народа. Това е . И точно по този начин ще спечелят изборите сега. Гнилата "Капиталистическа" манджа, гарнирана с малко неизпълними социални подправки. Важното е да са на власт, за да си изпълняват подмолните задачки, а с чии идеи ще се доберат до властта - какво значение.....ей това е продажност.



Тема Re: Относно синята идеянови [re: Гocпoдин_И]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 13:09



виж сега сигурно има някаква програма това СДС. Остави настрана всичко останало, макар да е истина и да си прав за всичко което казваш. Самият факт, че тук пишат партиините им кадри и те самите не могат да ти обяснят нищо логично говори сам по себе си, че и да има програма никой не я гледа..
Не си ли разбрал, че тези хора нямат нищо друго в главите си освен злоба? те мразят всичко и всички-дори собствените си поддръжници и интереси. така са устроени просто. За съжаление са доста като бройка, но всичко отминава с времето. Скоро и интервюта няма да им искат .
П.С сега всички ще скочат да плюят по всичко останало, но не и по това, което трябва



Тема Re: Относно синята идеянови [re: УниKaлнa]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 13:10



ма верно си Уникална



Тема Re: Относно синята идея [re: :)]  
Авторпиcнa ми oт koмyниcтчeтa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.03 13:19



Точно така. Никаква програма нямаме. Те, европейците, само заради злобата ни решиха да ни свалят визите. Пък и пустото НАТО - толкова много уважава злобата че чак покана получихме по времето на десни управления.

И честно казано не ми е работа да знам нечии програми. Аз си гледам бизнеса. Дал съм доверие на една партия и смятам че тя ще се справи с нейната си работа.

Ако пък си мислиш че на запад всеки гласоподавател на някоя партия може да ти издекламира програмата й - значи не си в час.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.