Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 17.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Дерзайте българи!нови [re: бepcepkep]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано03.11.03 23:44



Хайде, живей си истинкото животче и ни остави на мира да си имаме малко по-други идеали от заплатите и материалните придобивки.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: UIKALNA GORDEJA SE CHE IMA HORA KATO TEB, BRAVO!!!нови [re: Radosten]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано03.11.03 23:51



Честито и на теб!

Регистрирай се и ми напиши една бележка, ако имаш кю-регистрация - и нея!Ще се радвам да си полафим и "скрито"

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Ехо, къде са тези, които щяха да погребват СДС???нови [re: yниKaлнa]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 01:26



Първо трябва да поясниш за какво черпиш:
За евтиния градски транспорт и биячите-контрольори, та хората да се чудят как да идат на работа. В други градове има автобусни линии, взети от частници и в тях билетчето е по-евтино. Хем при по-малко пътници отколкото в София. Ако градския транспорт тук работел на загуба, за какво ли работят маршрутките - левче за пет пъти по-малко пътници на курс...
Или за далаверите с немско-циганската фирма Волф - Софиянски й отпуска бая повече средства, отколкото са необходими, а останалите най-вероятно отиват... сещаш се
Добре че Александров е тъп и не напомни на софиянци, колко още ведомства се водят към общината - май все такива, които псуваме всеки ден. Иначе бившия Горнооряховски едва ли щеше пак да е кмет.
Верно, че май много мазохисти живеят в тая столица. Наздраве!!



Тема Unikalna e super! Neka mrat vsichki komunistiнови [re: Ивaн]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 02:36



Zdrasti Unikalna :) Foruma se poluchava mogo got :)) Chervenite se skusaha ot jad, ama gi boli ta chak tuk se usesta :)))
Kakto se kazva: Dnes v Sofia, skoro i v zjalata strana! POBEDA ZA RAZUMA; DEMOKRAZIATA I SDS!
Baby, toku sto si napravih edno mailche, v hotmail. fen2809@hotmail.com
Drasni njakoj red, ste se radvam, puk ste obsudim i kakvi obsti peropriatia protiv komunizma mogat da se predpriemat kato se pribera :)))



Тема Re: Unikalna e super! Neka mrat vsichki komunistiнови [re: fen]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 02:38



UNIKALNA E GOTINO PARCHE! Samo taka!
Radvam se, che v tazi bedna strana vse oste ima hora kojto ne sa prevurteli ot glad i mizeria kato polovinata kompleksari vuv foruma!



Тема Re: Ехо, къде са тези, които щяха да погребват СДС???нови [re: Ивaн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано04.11.03 09:23



Много ти е кратък списъка. Аз лично мога да подредя поне още 20 причини, поради които НЕ трябваше да гласуваме за Софиянски. Каквото и направих на първия тур - НЕ гласувах за него. И много други хора го направиха. Наградата ми беше смачканият му вид между двата тура. И впечатляващата скорост, с която се завтече към Раковски 134. Той остаря за една нощ.....

Но имаше една ЕДИНСТВЕНА причина, поради която ТРЯБВАШЕ ДА се гласува за него на втория тур - това и направиха нормалните хора в София. За да НЕ дадем възможност на учените, компетентни и способни, но ПРОДАЖНИ комунисти да завземат най-големите градове. Така или иначе следващият парламент ще е доминиран от БСП - точно защото, за жалост, в България избирателите НЕ са само тези от големите градове. Трябваше да задържим поне големите градове. НА ВСЯКА ЦЕНА.

Още веднъж поздравявам ВСИЧКИ НОРМАЛНИ ХОРА от София, които разбраха това.

Пък ти може да ни наричаш мазохисти, глупаци и каквито си искаш още. Това си е ЛИЧНО ТВОЙ ПРОБЛЕМ.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема УниКална, изненадан съм!нови [re: yниKaлнa]  
АвторПHH (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 12:03



УниКална, ти наистина ли нямаш никаква лична далавера от цялата работа? Ако наистина гледаш толкова идеалистично на нещата, аз съм просто поразен. Винаги съм се гордял с високия IQ на българите, но чак толкова наивност след толкова години на лъжи ...
В казармата имахме такъв лаф: "Мъжко дупе веднъж се ебе". Не ме учудва, че голяма част от участниците тук се връзват, нивото им си личи по постингите, но за теб ми изглежда странно!



Тема Re: Ехо, къде са тези, които щяха да погребват СДС???нови [re: yниKaлнa]  
АвторXa xa xa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 15:19



Не само тъпа ами и НАГЛА жена си ти....а може би и за това си УНИКална! До вчера плюеше Софиянски и агитираше за Надето, но от няколко дни така извъртя задника, че да има и ти за какво да се радвашВъртите се като стари комунистически кадри! Имайте малко достойнство деЧетох някъде твое изказване, че видите ли ТИ всичко си видяла, та и досие си имала, ама не ти го давали Нали знаеш на кои изкараха досиетата? На малките и нищожни доносничета! Вашите гъзоближещи лакейски натури от Партията на Тато ВИ прикриха та да се напъхате в СДС. Добре, че на Софиянски му скръцнаха пак та реши да ви "почеши". Не, не пОБЪРКАЛА си се! Победата на Софиянски не е победа на СДС! Аре бегай се скрий някъде и стига си афиширала простотата си, че ти се вижда миналото! Ако нямаш време да се прибереш, лягай където свариш!.....



Тема Re: Ехо, къде са тези, които щяха да погребват СДС???нови [re: yниKaлнa]  
АвторXa xa xa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 15:55



Ха ха ха! Софиянски се затичал към РаковскиАми ако не се беше затичал знаеш ли къде щяха да бъдат СДС сега а? Абе все си мислех, че внедрените комуняги в СДС са мит! Явно годинките дето си ги изкарала НАвън не са били напразно..."Поизпра" ли малко парички от фонда на ЦК?Хе хе хе! Патриотка ли се пишеш сега а? Ние вдигахме протести и СДС беше ЧИСТА и СВЯТА, но малко след това ВИ внедриха ВАС бившите мижитурки! Жалко! Спрях да "вдигам ръка" за СДС след като я опорочиха Командира и неговите приближени! Идеята беше страхотна, но малко по-малко парите и алчните съзнания на няколко сринаха истинската идея на СДС. Факт е, че такива като теб гласуват за някой си с отвращение. Аз не гласувах! И какво? Мислиш, че Софиянски не си изплете кошничката ли? Май забравих, че освен нагла си и наивна! Продължавай да убеждаваш хората, колко умен ход е гласа за СофиянскиСлед това, като се прибереш вечер не забравяй да напишеш докладчето си и да погледнеш в касичката. Вас ви награждаваха за какво ли неАгитаторите като теб бяха на почит. Дръж фронта и не забравяй да казваш колко годинки си била в чужбина и как си се върнала патриотично настроена, но не материално обезпечена...



Тема Re: Ехо, къде са тези, които щяха да погребват СДС???нови [re: yниKaлнa]  
АвторMaйнa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 16:45



"За сведение - костовистка съм до дъното на душата си"- Знаеш ли че пловдивският кмет посвети победата си на Надежда Михайлова?!?! Не е ли редно победата да е посветена на нас?! Избирателите! Народа! Такова нахалство не е имало скоро в СДС. Винаги съм давал гласа си в полза на син Пловдив, но следващият път като минаваш от тук, погледни имотите и дъщерните бизнесчета на Чомаков! Тогава ще разбереш в какво се е превърнал СДС! Питай някой пловдивчанин дали за 8 години нещо се промени! Разпориха общинската хазна от дърпане и дори помощите на бат Петьо докато беше Президент не помогнаха. Явно СДС е на ниво само когато е в опозиция. Добре, че в София не спечели "хубавицата" че и там щеше да ви разкатае фамилийката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.