Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 18.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 60:40% за Александров след дебата по ТВ-тонови  
Автор Coциoлoзитe (непознат)
Публикувано01.11.03 10:01



Две представителни телефонни проучвания са направени след вчерашния дебат за София. И в двете Стоян Александров води убедително. В едното с 59:41%, а в другото с 62:38. Проучванията са за двете централи на кандидатите. По-негативният резултат за Софиянски е в това за СДС. Проучванията не могат да бъдат огласени в медиите, защото биха представлявали вид агитация в деня преди изборите. Данните сочат, че приблизително една трета от твърдия електорат на СДС, подкрепил на първи тур Надежда Михайлова, няма да отиде изобщо да гласува. От останалите мнозинството ще подкрепи Александров, което е и основния фактор за предимството му. Седасарите ще решат изборите, но не в полза на Софиянски.

За това няма проучване, но моята лична оценка е, че причина за подобно нещо е поведението на Софиянски в целия изборен период. Той практически разчита на подкрепа от тези, които предаде и унижи в миналото. И дори не иска тази подкрепа добронамерено, а ги изнудва с послания от типа "нямате друг избор освен мен". Преди това той безцеремонно се разправи с Надежда Михайлова на първи тур в една непочтена битка с много много пари от негова страна и малко от нейна. Целта му беше да прескочи първия тур и да заграби гласовете на сините на втория. акономерният балотаж би трябвало да е Александров-Михайлова - ляво-дясно. Чуждото тяло в тази схема "Софиянски" се намърда на мястото на Михайлова и сега разчита да изнуди избирателите и да го подкрепят. Но докато Михайлова е с вързани ръце и пред медиите не може да каже нищо друго, освен това което каза, ръцете на нейните избиратели са развързани и те могат да гласуват както искат. Поради тази
причина, вероятно, седесарите ще реализират не анти-комунистически, а анти-изнудвачески и анти-предателски вот.



Тема Re: 60:40% за Александров след дебата по ТВ-то [re: Coциoлoзитe]  
Авторимaш нyждa oт дokтop (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 10:44



хахахахаххааха да ти дам да ми го посмучеш?

ЛАЙНАР



Тема Re: 60:40% за Александров след дебата по ТВ-тонови [re: имaш нyждa oт дokтop]  
АвторCoфиянeц (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 10:57



Трето поколение софиянец съм.Живея на улицата дето и баща ми е бил малко дете и е израсал на същата тулица.С някои козметични промени тази улица е във вида в който и баща ми я помни от малък.Ама не стада дума за моята улица,а за моят град.А Аз го обичам,и сградите,и стените,и покривите на къщите...Изобщо обичам си я моята София...
Прочетох какво пише почти навсякъде в този форум,реших обаче да отговоря единствено на този постинг защото е най-просташкия.А вероятно и много други такива ще има,защото когато някой има усещането че си отива по изконна българска традиция го избива на простотии.
А Софиянски лично за мен трябва да си отиде.И за да не преповтарям писани или изречени вече неща тук ще ви кажа едно нещо което за мен е изключително важно,на-важното!В политиката и в живота човек трябва да бъде последователен.А късата памет е лош съветник.
Софиянски ДЕМОНСТРИРА през всичките тези осем години и едното и другото!
Когато обаче започна своя поход срещу СДС изгуби напълно моето доверие!
Днес в деня за размисъл няма да призова за гласуване или не.
Нека всеки да го направи съобразно съвестта си.
Лично аз,с ясно съзнание,за пръв път в живата си ще гласувам за кандидат на бившата БКП.
ЗА него ,а Не срещу Софиянски!

Просто защото настоящия кмет в момента не ми прилича на нищо друго освен фурнаджийска лопата!
А това в политиката и в живота е недопустима!

И накрая - към автора на "смучещия" постинг:мисля,че ти си за доктор!



Тема Re: 60:40% за Александров след дебата по ТВ-тонови [re: Coфиянeц]  
Авторcмyчeщия (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 12:08



брей направо ти се чудя, тъп ли си, що ли? Ти ако си Софянец аз съм Марсианец. Леле ама ти наистина не си в ред а аз мислех че ви плащат ПЛАШИМ СЕ!!!!! за са съжаление такива КОМУНИСТИ като теб трябва да се бесят ----- за това съжалявам че съм се живея в тези времена. Що не си ходиш като не ти харесва!!!!! Сигурен съм че можеш да продадеш туй онуй и да си ходиш... Примерно в Куба..или.. някуде другаде, но моля те не си избирай нещо западно ;) хахахахаха. Докажи тезата си, вдигяай куфарите в Европейска БЪЛГАРИЯ нямаме място за теб. Е това е ДЕЙСТВАЙ, ДРУГАРЮ!!!



Тема Re: 60:40% за Александров след дебата по ТВ-тонови [re: cмyчeщия]  
Авторcмyчeщия (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 12:09



упс ЗАБРАВИХ ____ ДА ГО ДУХАШ ХАХАХАХХАХХАХАХАХХАХАХАА



Тема Re: 60:40% за Александров след дебата по ТВ-тонови [re: cмyчeщия]  
АвторCoфиянeц (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 12:20



Да си говори сам човек - това очевидно е болестно състояние.А дали ще ходя в Куба или не - нямам намерение да си споделям плановете с теб.Що се отнася со онова фелацио което ми пожелаваш-очевидно е че си професионалист по тази част.
Ако пък електоратът на Софиянски разчита на гласове като твоя-нерде София,нерде кметство..

П.п.Не е задължителбно да се самоубиваш и без това си гръмнат достатъчно, смучещ Илитерате...



Тема Re: 60:40% за Александров след дебата по ТВ-тонови [re: Coфиянeц]  
Авторileterata (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 12:23



ТИ СИ ЖЕНА, защо се представяш за мъж!!!! Да не си хахо?



Тема Re: 60:40% за Александров след дебата по ТВ-тонови [re: Coциoлoзитe]  
Авторagent bor (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 12:34



A w nedelq obratnoto



Тема Софиянецо и на дявала разчита Ухиления...нови [re: Coфиянeц]  
Авторoмepзeн (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 14:03



27% от гласувалите на него на първи тур са роми...



Тема Abe maloumen!нови [re: Coциoлoзитe]  
АвторAntoan (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 15:44



Kolko nicka si registriral za poslednata sedmica - smeshnik s tvoite pisania samo niakoi porst chovek mojesh da zabludish, hahah smeshnik!

Sociolozite si kazaha dva tri puti duamta prez sedmicata i onia drebosuk Aleksandrov niama niakakuv shans!
Lele kak she ti natria komunisticheskata mutra sled izborite!

Samo sklerozirali babichki ste glasuvat za Aleksandrov be maloumen, mlada i inteligentna Sofia ste izbere Sofianski!

24 chasa - purvi tur glasuvali
18-49 godishni:
Aleksandrov 20%
Sofianski 35%
49-pensioner:
Aleksandrov: 30 %
Sofianski : 28%

Are sa misli malko!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.