Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 30.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Омерзен съм от поведението на Софиянски!нови  
АвторOMEP3EH (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 23:11



На първия тур не гласувах, няма да навлизам в подробности защо, но на втория може би щях да подкрепя Софиянски.
Но след гнусната сделка със СДС, само и само да остане на власт на всяка цена, той показа истинското си лице. Не съм привърженик на Костов, но напълно споделям мнението му за Софиянски, като го нарече публично ПОМИЯР!
Ще гласувам за Ст. Александров не защото го припознавам като свой, а защото съм ОМЕРЗЕН до дън душа от продажното поведение на Софиянски!
Той ме отврати!



Тема Re: Омерзен съм от поведението на Софиянски!нови [re: OMEP3EH]  
Авторgarsoniera (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 23:20



Аз пък на първия тур не гласувах , но на втория ще гласувам не за Софиянски , а против нерормираната комунистическа партия . Имам син на 5 месеца и гласувам заради него . А за "левия кандидат" може ли едно селянче от кюстендилските села да управлява София? Бил ми е преподавател в Унсс преди 10 години и беше същата мижетурка като сега , живееше в блок 23 на студ. град за да пести от наем.....изводите си ги направете сами....



Тема Re: Омерзен съм от поведението на Софиянски!нови [re: garsoniera]  
Автор irena (непознат)
Публикувано30.10.03 21:39



Напълно съм съгласна с теб. Аз гласувах на първия тур, но Надежда за съжаление не успя. Първата ми, напълно импулсивна реакция беше да не подкрепя Софиянски, но каква е алтернативата? Не мога да си представя София да се оправлява от един провален бивш финансова министър, който се определя като независим. Това за независимостта ме кара да се превива от смях. И аз чувала за неговите подвизи като университетски преподавател. Горките му студенти!!! Дано не успее!!! Не си падам по такива отрицателни позиции каквато заемам в момента, но реалността е такава.



Тема Re: Омерзен съм от поведението на Софиянски!нови [re: OMEP3EH]  
Автор yниKaлнa (непознат )
Публикувано30.10.03 21:55



Дори не мога да се омерзя от разсъжденията ти. Толкова са детински. Глас не се подава от омерзение, момченце.

"НА ти си кукличките, дай си ми парцалките - аз пък ще гласувам за комуниста, нА, нА, нА! (чука юмручетата едно в друго)" - ей това правиш в момента.

Българийо, Българийо......



Тема Re: Омерзен съм от поведението на Софиянски!нови [re: garsoniera]  
Авторpencho666 (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 22:01



Ne iskam da se zaiajdam. No e vajno da se znae che nito edin ot nas ne moje prosto da nareche edna partia komunisticheska ili reformirana ili nereformirana.
Samiat izraz "nereformirana komunisticheska partia" izliza ot propagandata na edna druga partia (glupavo e da se tvardi che niama propaganda, vsichki partii propagandirat neshto) i e logichno da se ochakva che tia shte nareche vsichki ostanali namirashti se na politicheskiat nebosklon "dolni, nereformirani i omerzeni".
Kakto az obicham da naricham drugite hora glupavi, taka viarvam che i te obichat da me narichat men takav. No kakto sigurno se doseshtash tova e subektivizam i niama i kapka istina. Razbira se cialata politika e subektivna.
Obache az iskam da viarvam za sebe si che sam obektiven i nad partien. Niama da glasuvam za niakoi zashtoto e izliaza Nadejda da mi kaje da glasuvam za nego. Nadejda ne mi e nachalnik. Sushto niama da glasuvam za niakoi drug zashtoto Dogan go e podkrepil. Zashtoto Dogan ne mi e nachalnik sushto.
Az, kakto mejduvprochem i vie, bi triabvalo da glasuvam za tozi na kogoto simpatiziram, i chiito idei podkrepiam.
E, bih kazal che ne moga da sreshtna hora na koito da simpatiziram v SDS. Tam sa vse stari mucuni, niakoi ot koito (uh omrazna duma) i bivshi komsomolski sekretari. Az poznavam komsomolski sekretari, niakoi sa strahotni hora. No ne moga da imam visoko mnenie za hora koito sa bili takiva, a vikat che vsichki "sekretari"sa dolni. Tova e vse edno da kajat "i az sam dolen". Ako spazvam patia na logikata znachi da ne glasuvam za tiah samite zashtoto se samooprovergavat.
Za sajalenie tova e SDS za men. Partiata na dvoinite standarti.
Za oshte po goliamo sajalenie i BSP sa sushtite za men. Az ne gledam na tiah kato na komunisticheska partia. Naprotiv, ako biaha takiva shtiah da glasuvam za tiah. Zashtoto cialata industria na nashata darjava i cialata infrastruktura e napravena ot komunisti - ne sa razgrajdali a sa gradeli. Razhodete se po koiato i da e magistrala i kajete koi demokrat ia e postroil. A az uvajavam horata koito gradiat.
No horata u nashata darjava deto sa gradili veche sa po grobishtata. A nie vsichki, zaedno sas suvremennite politici, spadame kam pokolenieto na razgrajdashtite.
Vkluchitelno i horata ot BSP.
Edinstveniat istinski politik u nas e Dogan. No dokato ne zavarshi reformite si v partiata za da ia otdeli ot chisto etnicheska, az niama da glasuvam i za nego.
Za koi da glasuvam?



Тема Re: Омерзен съм от поведението на Софиянски!нови [re: OMEP3EH]  
Автор yниKaлнa (непознат )
Публикувано30.10.03 22:22



Силни чувства като ОМЕРЗЕНИЕ май идват да запълнят ТОЧНО у теб ТОЧНО липса на други силни чувства и емоции.

Сексуалните проблеми, дори и да ги имам, още утре могат да се разрешат - нали ти е ясно? (дали??;)) Но проблеми с интелектуален инфантилизъм надали се разрешават изобщо някога.



Тема Re: Омерзен съм от поведението на Софиянски!нови [re: pencho666]  
АвторOMEP3EH (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 23:26



Гласувай така, че да не изпиташ погнуса от себе си.
Ако имаш и най-малки колебания, по-добре си намери друго занимание в неделя. Политиците не заслужават да се намразваме заради тяхната безпределна алчност и властомания... Бъди себе си, не блей като тъпа овца пред лозунги, измислени от хора, скъсали завинаги с човечността... Не продавай душата си като Софиянски и компания.



Тема Re: Омерзен съм от поведението на Софиянски!нови [re: yниKaлнa]  
АвторOMEP3EH (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 23:31



Детински или не, но са си мои разсъждения, аз не повтаряв като безмозъчна кокошка лозунги, избълвани от политически централи.
Само се питам дали би желала да имаш за съпруг или приятел подобна продажна твар?! Погледни дълбоко в душата си и намери отговора.



Тема Re: Омерзен съм от поведението на Софиянски!нови [re: yниKaлнa]  
АвторOMEP3EH (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 23:40



Като наблюдамам елементарните ти правописни грешки, едва ли имаш право да говориш за "интелектуален инфантилизъм" у другите: употребата на чуждици не винаги е белег за ерудираност, в някои случаи - като сегашния - вади полуграмотността и комплексираността на показ...



Тема Re: Омерзен съм от поведението на Софиянски! [re: OMEP3EH]  
Автор yниKaлнa (непознат )
Публикувано30.10.03 23:47



Извини ме, но продължаваш да говориш детински. Не го избирам нито за съпруг, нито за приятел. Дори не го харесвам - казах го вече. Както вече казах в друг постинг - приемам го като неизбежното зло в ТОЗИ случай. Приемам го като СРЕДСТВО за постигане на по-високи цели. Все ще трябва да имаме кмет. Докарахме я до това да избираме между един безпринципник и един комунист. Е, аз НЕ бих избрала комуниста по никакъв начин. Комунистът - това е страшното минало....изживяла съм го и не искам да се повтаря. А безпринципникът.....ох, колко ми е приятно в момента да гледам как се гърчи и приема всякакви условия....

И продължавам да твърдя, че ГЛАС ЗА НЯКОГО НЕ СЕ ПОДАВА ОТ ОМЕРЗЕНИЕ КЪМ ДРУГ. Това е още по-голяма безпринципност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.