Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 22.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема оттегляне в полза на Надежданови  
АвторCтaтиcтиk (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 07:45



Гласувах за Надежда за да спасим СДС, общината и София от предателя и крадеца Софиянски и какво стана .... той пак остава на власт.

Защо този мръсник не се оттегли и тогава на втори тур ще отидат Надежда и Александров и тогава вече найстина СДС а не крадеца Софиянски ще спечели София.

Като е толкова честен да го направи веднага.

Иначе излиза че е чисто и просто интересция и както видяхме и ибрикчия.

Задавате ли си въпроса с кого щее да се съюзи и на кого щеше да целува краката този боклук ако на втори тур отиваха той и Надежда.

Знаете отговора - нали!- щеше да прави свирки на комунягите



Тема Re: оттегляне в полза на Надежданови [re: Cтaтиcтиk]  
Авторceдecap (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 08:13



Софиянски никога не се е интересувал от СДС че да направи такъв полезен за СДС ход. Именно това беше най доброто за всички нас а не сегашните му номера. Единственно и винаги се е интересувал как да стой до кокала при това доста успешно което ме кара сериозно да се замисля.

Не зная дали е бил комунист но е явно че е слуга на генералите !



Тема Re: оттегляне в полза на Надежданови [re: Cтaтиcтиk]  
АвторCиня (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 08:17



Софиянски е боклук който не мисли за СДС а само и единственно за себе си.
Надежда каза по време на диспута как е разпродал веригите от аптеки за 240 хиляди лева при положение че много купувачи са предлагали 7 милиона долара.

Е кажете ми как да гласувам за такъв боклук и как да повярвам че това е за доброто на СДС, когато по този начин ние се принизяваме до неговото просташко ниво.



Тема да бъдем достойни [re: Cтaтиcтиk]  
Автор spock (сладурчо)
Публикувано31.10.03 17:03



СДС постъпи достойно като издигна своя лидер за кандидат и не подкрепи Софиянски. Сега е време ние седесарите да постъпим достойно, като изпратим предателя и вечния интересчия Софиянски в забвение!

Oптимистът е човек на който му липсва информация!


Тема Re: оттегляне в полза на Надежданови [re: Cтaтиcтиk]  
Авторayrton (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 18:28



Mnogo hora nerazbirat neshto...Sofianski kato spe4eli kvo?Purvo-nqma da se sramime pred sveta sus komunqga.Wtoro obshinskiq suvet shte se kontrolira glavno ot SDS taka 4e Sofianski nemoje da si pravi proizvol.Simple-SDS pe4eli.



Тема Софиянски ще унищожи СДСнови [re: Cтaтиcтиk]  
Автордeмokpaт (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 05:43



Най пагубното нещо за демокрацията е подкрепата за професионалният провокатор, предател и стар руски агент Софиянски.

Утре той отново и вече спокойно ще предаде и унижи СДС продавайки се на Царя и сие измамници.



Тема Re: оттегляне в полза на Надежданови [re: Cтaтиcтиk]  
Автор irena (непознат)
Публикувано01.11.03 15:38



Отетгляне на Софиянски в полза на Надежда не може да има, защото ще ревнат от БСП, НДСВ и други, че е подменен вота, ще се иска касиране на изборите и въобще неща от тази насока.
Предателството на Софиянски е безспорен факт. Реагирайки чисто емоционално и аз бях решила да не отида на втория тур да гласувам. Но какво ще постигна с това? Ами ще помогна индиректно на човек като Ст. Александров да стане кмет. Да ви кажа честно това второто хич не ми харесва. Просто не искам да гледам физиономиите на така наречениете социалисти в нощта след изборите доволно ухилени и надсмивайки ни се, че са спечелили София. Не искам да я виждам тази картинка. Затова и ще подкрепя Софиянски. Той предаде СДС, но хора като Александров предадоха цяла България. Я ми кажете сега, за кого ще гласувате?



Тема Алоооу моме,нови [re: irena]  
Авторoмepзeн (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 15:51



много си зелена, бе.
Стига с това гонене на комунисти, бе. Къде се намирате...
Софиянски толкова открадна и е на път да опорочи самото разбиране за демокрацията. А това не е ли най-вредното за България.



Тема Re: Алоооу моме,нови [re: oмepзeн]  
Автор irena (непознат)
Публикувано01.11.03 16:03



Относно моето моминство, може да поспорим, разделила съм се с него. А по въпроса със зеленината - какво да ти кажа - всеки си има мнение. Не оспорвам това което Софиянски е натворил /явно не си прочел добре/, но не ми казвай, че хора от типа на Ст. Александров - както и самият той са ангелчета небесни. Как само не им съзрях крилата, леле мъка мъка за мен самата, трябва да отида на очен лекар. Но и без него видях как парите на собствените ми родители потънаха в банките, които уважаемият г-н Александров умело спомогна за развитието им. Все пак е въпрос на виждане всичко това или по скоро на особен вид избирателна слепота. Е, това си е мое мнение, но не виждам да се застрашава демокрацията, тя едва ли е присъствала в България. Поне аз не съм я усетила. Но се надявам поне мъничкият ми син да разбере какво значи тази дума.
Уважавам мнението ти, но моето е различно и това определено не значи че съм заблудена. Желая ти успех!




Тема Re: оттегляне в полза на Надежданови [re: Cтaтиcтиk]  
Авторcoфиянeц (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 10:06



Платеният професионален провокатор и предател Софиянски не се оттегли в полза на Надежда а това за мен означава че е боклук и работи срещу СДС.
Да накажем помияра както каза Костов




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.