Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема А Казваха , че комунизма си отивал......нови  
Авторgarsoniera (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 12:05



Чета от снощи постингите и не вярвам на очите . Ами според мненията в клуба Комунистите ще спечелят София поне с 90%. Хора опомнете се !!!!



Тема Re: А Казваха , че комунизма си отивал......нови [re: garsoniera]  
АвторПHH (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 12:12



Кой вярва на това, това са стъкмистики. Просто в този клуб по-активната част е настроена негативно към Софиянски, но това не значи че са комунисти. Пък и изобщо има ли още такива останали извън КНДР?



Тема Re: А Казваха , че комунизма си отивал......нови [re: ПHH]  
Автор irena (непознат)
Публикувано30.10.03 19:44



Ами колкото и да не ми се иска, но има много комунисти, пардон социалисти, не че това е добре, просто съм реалист, но не винаги реалността ни харесва! Е, дано това се промени!



Тема Re: А Казваха , че комунизма си отивал......нови [re: garsoniera]  
Автор Julian (разбирко)
Публикувано30.10.03 22:03



Стега с тея комунисти. Вече няма такова нещо комунизъм и е невъзможно да се върне ако ще 10 пъти да спечелят изборите СДС. Просто птрябва да приемеш че БСП не е комунистическа партия и няма опасност да се върне комунизма.



Тема Re: А Казваха , че комунизма си отивал...... [re: Julian]  
Авторgarsoniera (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 00:17



А Каква партия е БСП? как така става драги ми приятелю , една вечер да заспиш като комунист , а на следващата да се събудиш като "реформиран социалист"??? До като съм жив ще гласувам против комунистите , социалистите и прочее леви боклуци



Тема Re: А Казваха , че комунизма си отивал......нови [re: garsoniera]  
Авторgarsionera (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 03:06



abe stiga s tia komunisti be...ti i za osama bin laden sigurno 6e glasuva6 samo da ne e niakoi besepar...kogato horata sa postaveni da izbirat mejdu 2 zlini vse pak e po dobre da se izbere po malkata puk bila tia i beseparska...ne misli6 li :)



Тема Re: А Казваха , че комунизма си отивал......нови [re: garsoniera]  
АвторПHH (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 09:40



Интересно какво мислиш тогава за Иван Костов. Как той можеше години наред да предава политикономия, а после се оказа най-големия антикомунист? И ако той може да се промени, защо други да не могат, само защото не са толкова нагли, че сами да си плюят във физиономията ли?



Тема ами да-абсолютнонови [re: garsionera]  
Авторeлekтopaлнa 1цa (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 15:37



вярно е. Освен това не само комунизма е вреден, а всяка друга крайност. Почвам да се плаша от хора дето само крещят "долу комунистите"...приличат ми на онези дето викаха преди "долу капиталистите". ма те май са едни и същи. Не е правилно да се отрича всичко-има добро има и лошо. Доброто трябва да се вземе-лошото да се изхвърли. да, ама не! по-лесно е да хвърлиш всичко.
както и да е-не мога да разбера политизирането на тези избори! все пак градовете ни са за нас-жителите им и мен лично хич не ме грее какъв цвят знаме ще вее кмета стига да работи за града. Както между другото Софиянски направи първия си мандат-браво на човека. После обаче се оля (не че ми влиза в работата ма занемари и града ми!) и сега определено не ми харесва. От друга страна Александров не е идеалът ми за кмет, но изглежда светлинни години пред опонента си. Не виждам проблем да гласувам за него. Ако се окаже кофти кмет-следващия мандат ще е за друг. При всички случай обаче по-добре да избера неизвестното пред добре познатото лошо...най-малкото ми писна да гледам бензиностанции да никнат кат гъбки след дъжд под път и над път, да ходя по сержизи, да ме е страх да отида на кафе и диско, да не смея да паркирам, да ходя по тъмно и прочие...айде няма нужда от такава "демокрация" -при комунизма беше по-добре в това отношение.
П.С за партиините личности, които четат тук: дами и господа ако продължавате в този дух не само комунизъм ще видите след някоя година, ами и диктатура и публични екзекуции. Мислете сега, че после и политическо убежище няма да ви дадат в ЕС
П.С.С никой да не се засяга-аз си гледам от мойта камбанария и никой от вас не обвинявам за 2та световна война.



Тема Re: А Казваха , че комунизма си отивал......нови [re: ПHH]  
Авторagent bor (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 18:32



Da prepodawash dadena materiq,ne zna4i nepremenno 4e q podkrepqsh...I kakvo da napravi w onova wreme?Da prepodawa democracia?



Тема Re: А Казваха , че комунизма си отива Re Agentнови [re: agent bor]  
АвторBocko (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 19:12



Ako ne znaesh da ti kaja!!! IMASHE I PREDMET PAZARNA IKONOMIKA,prepodavashe go samo profesor SAVOV ,zashtoto drygite ne misleha 4e pala4inkata shte se obarne. Mejdy tiah beshe i Kostov za sajalenie!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.