Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 01.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема predpolojenie za uniKalnaнови [re: yниKaлнa]  
Авторznaesht (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 14:42



dali pyk uniKalna ne e ot onezi elementarni partijni aktivisti chiato cel e da provejdat agitaciq po internet. prosto jenata si vyrshi rabotata za koiato i plashtat. samo deto podhoda e kato tozi koito nabliudavame poslednite 15 godini, a imenno misliat ni za glupaci. s niakolko evtini antikomunisticheski lozunga i vsichki shtese vdignem i shte glasuvae za "NASHATA IDEA" i shte izbutame stefcho korumirov privatizarov do oshte edno mechtano mandatche s koeto da reshi finansovite problemi i na partiata sled kato svoite gi razreshi otdavna.



Тема Re: predpolojenie za uniKalnaнови [re: znaesht]  
АвторNeizvesten (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 16:11



Vij ne me interesuva koia e g-jata ,no mai v neta pove4e sa platenite agitatori na drugi 4erveno otzveteni stoletni partiiki!samo edin primer edin mesec redovno biahg puskal mnenia v edin politi4eski forum .....obstiat mi broi mnenia stigna niakude okolo 120.moga da kaja 4e imase rzni 4i4kovtzi sas po nad 1000 postinga.....togava se zapitah tezi hora rabotiat li izobsto ili rabotata im e da puskam komunisti4eski pozivi po internet??????????
jelaia vsi4ko nai-dobro na vsi4ki !!!!!!!!!!!111
I pomnete vseki narod (grad )si zaslujava upravnitzite!!!!!!!!!!



Тема Re: Към ИСТИНСКИТЕ седесаринови [re: yниKaлнa]  
Авторnevcho (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 16:20



Ако не се лъжа СДС от край време се определя като Християн-демократична партия или поне прилагаща нейни принципи и идеи за управление на държавата. Препоръчвам една малка книжка "Свобода и солидарност"(издавана от фондация "Конрат Аденауер") и да видим доколко въпросните "идеи и принципи" на СДС се доближават и прилагат до техните.



Тема Re: Към ИСТИНСКИТЕ седесаринови [re: yниKaлнa]  
Автор irena (непознат)
Публикувано30.10.03 16:39



Съгласна съм с теб по въпроса за това, че не винаги е нужно да философстваме. Ясно за всички е, че СДС като коалиция бе основана с цел да се противопостави на комунизма. Може за някой това да е примитивно и проява на ниска интелигентост, но според мен никой никога не трябва да забравя какво е причинила БКП /БСП/ на България и най-вече на съдбите на всеки един от нас. Трябва да помним, но не за да отмъщаваме, а за да не допускаме това никога да не се случи отново. Нали затова всеки трябва да познава историята, за да се предпазва от повторението на стари грешки.
В момента сме изправени пред ситуация, в която трябва да избираме по-малката от две злини. Това е една определено неприятна ситуация, но трябва да избираме, най-малкото защото това е наше право. А нима този избор не ни се случва почти всеки ден от нашия живот?! А нима при всеки такъв момент започваме дълбоко да размишляваме?! НЕ! Просто избираме по малката, за да можем да продължим напред!
Желая ти приятен ден!



Тема Re: Към ИСТИНСКИТЕ седесаринови [re: irena]  
Авторnevcho (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 17:15



Ирена права си, че трябва да се избира от двете злини по-малката (аз не бих ги определил като злини). Битува сред икономистите в България "виждането" че условията за присъединяване към ЕС е форма на протекционнизъм и видиш ли поради тази причина трябва да се търси друг път. Според мен дори с "цената" на протекционизъм пътя един.



Тема Re: Към ИСТИНСКИТЕ седесаринови [re: nevcho]  
Автор irena (непознат)
Публикувано30.10.03 19:32



Да, определено пътят е едни, но все си мисля, че ние българите си го удължаваме ненужно, но въпреки всичко едва ли това което се нарича Демократична левица е път, поне не и за мен. Не бих гласувала за такъв"доказан" бивш министър на финансите като Ст. Александров. Просто като знам какво направи на предишния си пост си представям какво ще сътвори като кмет /е, дано не стане!/. Това определено ще е вот "за" и "против", но не против личности. Е, какво да се прави действителност. Затова просто нека гласуваме, за да не ни размахват карти на червена София. Определено няма да ми е кофмортно. Надяваме се и на повечето жители на този град.



Тема Re: Изложи се, униКална...нови [re: Sulla]  
Автор yниKaлнa (непознат )
Публикувано30.10.03 19:41



Ох, пиленце.....БИЛА съм дружинна ръководителка....и комсомолски секретар съм била...и на пионерски лагери съм ходила...и репресирана от милицията съм била.....и досие колкото "Война и мир" имам там, в шесто главно, и сега не ми го показват.....и в гнилия запад съм живяла 15 години.....какво ли знаеш ти, та да ми говориш отвисоко.

По-добре говори за себе си, а не за мен. Не написах темата за да ми правите характеристики. А да помислите все пак за кого да гласувате.

И написах, че ПРИМИТИВННО КАЗАНО идеята ми е антикомунистическа, а не че е примитивна. Мога и по-непримитивно да я изложа, но при читатели като теб не виждам смисъл. Ти не можеш дори и да четеш, доколкото разбирам от реакциите ти. Камо ли да разбираш какво е написано.



Тема Моля за прошка!нови [re: yниKaлнa]  
Автор Sulla (dictator)
Публикувано30.10.03 20:08



.....БИЛА съм дружинна ръководителка....и комсомолски секретар съм била...и на пионерски лагери съм ходила...и репресирана от милицията съм била.....

Това обяснява всичко. Госпожо, моля за извинение - и много по-устойчиви интелекти от Вашия биха се огънали при подобна биография



Тема Имаш я, прошката.нови [re: Sulla]  
Автор yниKaлнa (непознат )
Публикувано30.10.03 20:38



Да, биографията ми си я бива. Малко хора могат да се похвалят с толкова богат опит. Когато (и ако някога изобщо) преживееш такова количество разнообразни случки и емоции - ела да си премерим устойчивостта на интелектите. Но не преди това.

Знаеш ли, току що, като по поръчка, чух по ТВ едно изказване на президента на държавата, в която съм прекарала въпросните 15 години - в момента е в България. Той казва: "Демокрацията изисква определено ниво на образованост на народа". Това обяснява защо сме толкова далеч от въпросната демокрация.....И твоите реакции са прекрасна илюстрация на това.


Май трябва да ти обясня, че под ОБРАЗОВАНОСТ човекът надали разбира колко образования имаш!



Тема Re: Към ИСТИНСКИТЕ седесаринови [re: hmmm]  
Автор yниKaлнa (непознат )
Публикувано30.10.03 23:38



Честно казано, хмммм, и на мен не ми харесва тази работа. Не гласувах за него на първия тур. Но сега просто се налага.

Не е изнудване. Никого не биха могли да изнудят, нито да принудят. Те просто подсказват какво ще бъде по-добро за дясното в България. Който ги разбрал - разбрал.....

По-мъдри от нас са казали отдавна - ЦЕЛТА ОПРАВДАВА СРЕДСТВАТА.....Приеми го като средство, вечно усмихващия се, и ще ти бъде по- лесно да гласуваш за него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.