Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 18.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ДА УНИЖИМ СОФИЯНСКИ! ДА СПАСИМ СДС!нови  
Автор spock (сладурчо)
Публикувано29.10.03 19:40



Ако подкрепим Софиянски за трети мандат и той спечели, "обединителите" ще са успели с пъкленото си дело да маргинализират СДС и да отсранят Костов! Мислещите седесари няма да го позволят! Загубата на Софиянски ще е загуба за цялата предателска клика - Стоянов, Димитров и Надежда!
ДА ГЛАСУВАМЕ ЗА СЕКИРАТА В ИМЕТО НА СДС!

Oптимистът е човек на който му липсва информация!


Тема Re: ДА УНИЖИМ СОФИЯНСКИ! ДА СПАСИМ СДС!нови [re: spock]  
Авторspiky (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 20:32



abe spooky, kakvo SDS be dushico zabludena?! Sofia i BG tribva da spasiavame, a ne niakakvo izmisleno SDS! Sofianski, Kostov, Mihailovite, Dimitrov i ostanalata prodajna i antibalgarski deistvashta sgan tribva da badat razkarani vednaj zavinagi!



Тема Re: ДА УНИЖИМ СОФИЯНСКИ! ДА СПАСИМ СДС!нови [re: spiky]  
АвторCтeфaн Дyшaн (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 20:40



Съгласен съм с едно уточнение- седесарската пасмина е враг на България и на народния суверенитет, следователно спасението на България преминава през физическото премахване на всички СДС- главатари.



Тема Re: ДА УНИЖИМ СОФИЯНСКИ! ДА СПАСИМ СДС! [re: spock]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 21:23



Кретенизмът ти няма граници. Ха почини си малко! Секс нещо, или развлечения няма ли за теб, момче? Разтоварване ти трябва май, иначе съвсем ще изпушиш.



Тема Re: ДА УНИЖИМ СОФИЯНСКИ! ДА СПАСИМ СДС!нови [re: Cтeфaн Дyшaн]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 21:27



Този пък ще премахва физически....абе лудници за вас няма ли? Усмирителни ризи трябва да ви се сложат май.....я да сигнализирам аз съответните органи....и на нерегистрираните им се виждат ай-пи-тата. И адресите съответно. Ще се запознаете отблизо с генерала май. Бойко, де.

На теб, душичке, мама и татко аташета ли са били през комунистическо време, или направо членове на Политбюро, та си толкова лют на сините сега?



Тема HE! И аз бих нба това мнение...нови [re: spock]  
Автор BjarneStroustrup® (ив'л мадафакъ')
Публикувано29.10.03 22:22



... но не, нужно е да има възможността да "се завърне блуднивт син" не е нужно да действаме по най-безотговорния и просташкиначин - като "братята социлисти - или каквито и там листи, лизци и каквото и да лижат...". Цялата - глобална идея на демократичния процес е да се позволи на Софиянски да вземе властта - като го подкрепим, но да се държи постоянна и неотложна сметка за това какво става, как става и защо се получава/не се получава! И това трябва да е правило за всеки един избор. Това е истинския път който кожем да следваме и да се надяваме на нещо по-добро. Не се втъзвайте на нещастните егоистично-шувенистично-безотговорни социалисти ( чети: путки майни ), които се надяват че може да използват въможността да вземат властта, да се "нагрухат до козирката като за световно", и да отдалечат на милиони километри България от целта и - Членството в ЕС!

Вие имате силата, несравнима сила да застанете на пътя на крайно деструктивната идея на ЧУМАТА на толкова много народи - КОМУНУЗМА!!!!!

Аз не бих позволил пасмина като тази да се намърда там където ще може за пореден път да ми каже от телевизията "Власт със КРЪВ се взема - и със кръв се дава!!!" Тези изроди - трябва да са далече колкото може по-далече от мястото на което се взема каквотио и да е управленско решение!!!!

Нека!!!!



Тема Re: HE!нови [re: BjarneStroustrup®]  
Авторнe (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 22:37



НЕ НА БЕЗГРЪбНАЧНИЯ СОФИЯНСКИ!



Тема Re: HE!нови [re: нe]  
Автор BjarneStroustrup® (ив'л мадафакъ')
Публикувано29.10.03 22:58



Виж сега и Британците се съюзиха доти със СССР за да не позволят на хитлер да се разпростре!!! Нужно е! От дригата страна имаме комунисти все пак, които дори, в новините тази вечер казаха "Че какъв комунист съм аз..." от сега го осещам като след 5-6 месеца осере до дупка всичко и ще вика "Няма виновни - вие ме избрахте..." Опомнете се!!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.