Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 05.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Битката или войната?нови  
Автортъмнocин (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 23:22



Господа седесари, честно да ви кажа изумен съм от вашето мислене. За мен в момента няма по-голям враг за нас от Софиянски и от ССД. Защото докато комунистите са срещу нас и са това, което винаги са били, те са в състояние да ни правят само по-силни. Докато т.нар. свободни демократи като пиявици ни изсмукват и кръвта, и силите. Подкопават ни отвътре. И Костов това много добре го разбира.

Питам се кое е по-добре за нас. Да спечелим една битка, която няма как да ни направи по-силни или да спечелим войната. Защото ако победи Софиянски това е огромен плацдарм да ни подриват, подкопават и да работят срещу нас. И събитията, ако щете и резултатите от тези избори го потвърждават. Докато ако спечели Александров, впоследствие и компартията на парламентарните избори, това означава само едно. Повторение на събитията от 1997г. и отваряне очите на народа.

За нас в момента има два пътя. Единият е бавен и мъчителен, път, през който оредяваме и отслабваме. Вторият е шоков. Комунистите взимат властта и като свършат неминуемото, като разсипят изграденото от СДС, тогава и народът ще се усети и ще отиде да целува ръката на Костов да се върне отново на власт.

Така че, братя, не се поддавайте, не слушайте бившите агитатори на компартията. По-добре е да загубим една битка, но да спечелим войната. Това е нашата голяма цел, за която е нужно и по-мащабно мислене. Аз лично съм сигурен, че и Костов разсъждава по този начин.



Тема Войната!нови [re: тъмнocин]  
Автор spock (сладурчо)
Публикувано29.10.03 10:40



Софиянски загива в неделя! Ние сме десния лидер на България!

Oптимистът е човек на който му липсва информация!


Тема Re: Войната!нови [re: spock]  
Автортъмнo cин (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 18:35



Точно така. Време е плъховете, напуснали кораба още при първото сътресение, да си получат заслуженото. Да бъдат удавени от народния гняв.



Тема Re: Битката или войната?нови [re: тъмнocин]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 18:49



Е това е най-плоското мислене,ако може да се нарече мислене.



Тема Снощи се напих чак се осрах.нови [re: тъмнo cин]  
АвторЧaпaй (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 18:58



И сега ми лепне задника.



Тема Re: Битката или войната?нови [re: S]  
Автортъмнo cин (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 19:05



Напротив, това е мисленето в интерес на бъдещето. Защото като сме в опозиция е по-добре да бъдем в истинска опозиция. Защото, както историята показа, от експертни правителства нищо не печелим. Кои сме ние. Реститутите, хората, имащи бизнес с Европа, хората с високи доходи. Какво ще стане като комунистите дойдат на власт и като почнат да съсипват държавата. Кой ще пострада? Ние? Глупости. Това е единственият начин хората да си отворят очите и да отидат отново да целуват ръцете на Костов. Това е единственият начин да се върнем на бял кон на властта. И който не го разбира това е толкова тъп, че заслужава да съществува десетилетия като мижитурка и като нищо друго. Така, както съществуваме в момента.



Тема Re: Нито битката, нито войната! [re: тъмнocин]  
АвторCтeфaн Дyшaн (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 19:26



Абе ти да не лягаш и ставаш с "Държавата и революцията" на другаря ти Владимир Улянов- Ленин? Писанието ти освен на злоба лъха и на толкова зловонен болшевизъм, че ми се наложи да го доизчета с армейски противогаз.
То си е вярно, че СДС се пръкна на бял свят в резултат на спонтанен аборт на една болшевистка партия като БКП, ама чак толкова ли не успяхте да смекчите болшевистката си ненавист към "класовия враг", толкова ли не успяхте да се култивирате ако не под влияние на Европата, то поне вследствие на оглушителната плесница, която българският народ ви зашлеви преди две години, предпочитайки един фантом пред вашата крадлива клиентелиста партийка.......
Другари седесарски боклуци и американоидни подлоги, пазете си комунистите, че без тях сте заникъде с фарсовата си легитимацийка в очите на обществото. Както е казал още Овидий: "Загубени сме, ако варварите внезапно изчезнат. Как ли ще оправдаваме онова варварство, на което сме способни единствено ние?"



Тема Re: Нито битката, нито войната!нови [re: Cтeфaн Дyшaн]  
Автортъмнo cин (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 19:35



Парий нещастен, не се ли усещаш, че работя за теб. Че искам да ти дам властта, цялата власт. И знаеш ли защо? Защото знам, че не сте в състояние да сътворите нищо позитивно от нея. Защото сега с тоя новия, ще паднете по-бързо, отколкото паднахте с Виденов. Да. Точно това искам. Сами да дойдете да целувате ръцете на Костов. И ако всички седесари разсъждаваха като мене, щяхме да бъдем сила и да бъдем в истината. И като опозиция и още повече като вземем властта. Време е, истинските седесари, да презрем жалкото живуркане, в което се опитват да ни вкарат. Софиянски не е вариант. Нашият вариант минава през крайностите. Точно те, историческите закони и нашият истински потенциал ще ни върнат отново там, където ни е мястото.

Що се отнася до варварите. Тук си абсолютно прав. Вие сте варварите и сте ни нужни, за да се изживяваме като елит.



Тема Re: Нито битката, нито войната!нови [re: тъмнo cин]  
АвторCтeфaн Дyшaн (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 20:28



Хахахахахааххахаха....СДС- елит! хахахахаахахахахахахахах
В сравнение с реститутките Берберян и Н. Михайлова, манекена Асен Агов, помияра Божков, песът Муравей и августулчето Костов, и най- долнопробната мургава крадла от района на Централна гара си е направо потомствена английска баронеса!
Слушай друже, злобата те е заслепила дотам, че не си забелязал нещо много елементарно и лесно за разбиране. Това е фактът, че аз не съм комунист! Така че отправяй към някой друг нелепите си и посредствени заплахи.
А иначе БСП ще дойде на власт със или без твоите заплахи и Сибилски пророчества за упадък, както и въпреки моята неприязън към парламентарната демокрация.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.