Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 22.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема КАКВО ИСКА НАДЕЖДА!нови  
Автор spock (сладурчо)
Публикувано28.10.03 16:41



А вие да не мислите, че на Надежда много и се ще да подкрепи Софиянски, дето и изяде главата и политическата кариера! Тя просто от висотата на поста си не може да каже това дето го казвам аз: възраждането на СДС минава през трупа на Софиянски! Гласувайте за Александров! Надежда приема, че можете да МИСЛИТЕ! Не я разочаровайте!

Oптимистът е човек на който му липсва информация!


Тема Re: КАКВО ИСКА НАДЕЖДА!нови [re: spock]  
Автор 3aщo_нe (Скандална)
Публикувано28.10.03 16:49



Виж, намери си някаква общественополезна работа и спри с малоумните си теми. Тази държава има нужда от хора, които работят, а не празноглавци, които нямат друга работа, освен да пълнят клубовете с глупости.

Да не си и адвокат на Надежда? Или душеприказчик? Или изповедник? Или официален говорител? Ако се имаш наистина за седесар - престани да помагаш на червените боклуци. И да се опитваш да внушаваш идеи, които УЖ били в полза на СДС.



Тема Re: КАКВО ИСКА НАДЕЖДА!нови [re: 3aщo_нe]  
Автор spock (сладурчо)
Публикувано28.10.03 17:01



Хубаво бе, гласувай за Софиянски щом те кефи! Покажи, че може да се печели София или каквото и да било и без СДС да те издига! Покажи, че секи може да се гаври както иска със СДС, но има ли зор, ние ще помогнем, щото сме малодушни лигльовци! Покажи, че не ти пука за мнението на Костов!
Може на всички да ни е мъчно, но всеки в душата си трябва да признае, че не наивникът Александров, а Софиянски в тоя случай е представителя на мафията и корупцията. Подкрепяй го! Цуни и гъза на царя!

Oптимистът е човек на който му липсва информация!


Тема Re: КАКВО ИСКА НАДЕЖДА!нови [re: spock]  
Автор 3aщo_нe (Скандална)
Публикувано28.10.03 17:06



Бълваш глупости. Никой истински седесар не харесва Софиянски. Но никой истински седесар не би гласувал за бесепар, нито би преглътнал гласа си, ако мълчанието му ще донесе победа на бесепаря. Толкова е просто......Ако ти е трудно да го измислиш сам - слушай гласа на партията - колкото и тъпо да звучи това.



Тема Re: КАКВО ИСКА НАДЕЖДА!нови [re: 3aщo_нe]  
Автор spock (сладурчо)
Публикувано28.10.03 17:10



Аааа...гласа на партията го слушат едни други хора, а аз не съм от тях! Аз си слушам моя глас! Кой е по-вреден за СДС? Софиянски или Александров? Кой отне гласовете на Надежда-Софиянски или Александров! Какво ще спечели СДС ако Софиянски пак е кмет? Ей тва ми кажи! Щото аз мога да ти кажа какво ще спечели ако загуби!

Oптимистът е човек на който му липсва информация!


Тема Re: КАКВО ИСКА НАДЕЖДА! [re: spock]  
АвторPLAMAK (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 17:23



Spock,zabarshi si pianata okolo ustata,vzemi si uspokoitelnite i se naspi hubavo.Posle na trezva glava i bez emocii si preceni dali e po-dobre stolicata da ima cherven kmet ili e po-zle kmet da e Sofijasnki.Ako glasuvash protiv predatelja sam stavash predateln na diasnoto,tolkova e prosto.Predavash interesite na grada si .Nakazvash naj-mnogo sebe si!?!



Тема няма проблем! [re: PLAMAK]  
Автор spock (сладурчо)
Публикувано28.10.03 17:26



В неделя отивам да се накажа тогава! Ша се наказвам яко, докъто на Софиянски сълзи му потекат! Искам го в Поручик-Чунчево! А ако някой си мисли, че нещо в София ще се промени като дойде Александров...айде не на мене тия, квот имаше за крадене, оня с усмивката си го прибра!

Oптимистът е човек на който му липсва информация!


Тема Re: няма проблем! [re: spock]  
Автор 3aщo_нe (Скандална)
Публикувано28.10.03 17:29



......теб май много са те наказвали като малък, и сега избиваш някакви комплекси - да наказваш яростно...я иди на доктор. Психолог.

Прочети в другата си тема един умен човек, дето е имал време и нерви да ти обясни като на пеленаче как стои въпросът с БСП, и тогава говори , че Александров нямало да промени София.

Пак ще повторя - всеки народ си заслужава управлението. (не, че съм го измислила аз, но като че ли някой го е измислил специално за българите!!)

Редактирано от 3aщo_нe на 28.10.03 17:32.



Тема Re: няма проблем! [re: 3aщo_нe]  
Автор spock (сладурчо)
Публикувано28.10.03 17:32



Ма ти не разбираш ли че не ме интересува София, а СДС!!! Щом София можа да понесе два мандата най-големия крадец в държавата, значи може да изтърпи и Александров един мандат! Вие и за Пешо така дрънкахте, ма той хапна дръвцето, сега е ред на другия "обединител"!

Oптимистът е човек на който му липсва информация!


Тема Re: няма проблем! [re: spock]  
Автор 3aщo_нe (Скандална)
Публикувано28.10.03 17:38



И какво спечели СДС от това, че Пешо хапна дръвцето? Наказаха го такива недоразумения като теб, опияняващи се от възможността да НАКАЗВАТ и довлякоха на власт един отковен комунист....пак ще те пратя в другата ти тема, да прочетеш онзи постинг.

И царя пак с мании за наказание над СДС го довлякохте.......а кого наказвате? Себе си и децата си.

Или ти харесват партизанските песни и вечната дружба с братската съветска страна?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.