Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 24.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Това е краят на Костов и на СДС  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 23:53



Една истерично задъхана, обвита в злоба и разяждана от алчност клика е срината! СДС е пратено да доизгнива на бунището. Там е мястото и на другата гангрена - БСП. Едва когато тези два кръволочещи стръвни звяра се превърнат в пихтиеста маса, ще ни просветне! Най-голямото зло за България са партиите! Те трябва да бъдат държани в усмирителна риза и контролирани, за да не съсипват съдбите на хората с гнусния си лай! Партиите са по-лоши от проказата и вършат само зло! За тях важат следните три принципа: ГРАБЕЖ, ЛЪЖА, ПАРАЗИТИРАНЕ НА ЧУЖД ГРЪБ!



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
АвторAchtung (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 00:53



absolutno sam saglasen s teb. i vse pak si ebati plyue6tiq sperma 4erven carvul.



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: Achtung]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 01:08



RADVAM SE 4E SPERMATA MI TI E HARESALA:-)
IMAM O6TE! DA TI E SLADKO:-)



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
АвторBocko (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 01:24



ZA sajalenie tova naistina e kraiat na iluziite ni!Kraino vreme e da zatvorime fabrikata! Prokyratyrata ako obi4a da se namesi za da ne ia zatvorime i neia!



Тема Потресаващи разкрития!нови [re: STORMBRlNGER]  
Автор 3aщo_нe (Скандална)
Публикувано22.10.03 04:40



Тц, тц, тц.....мъдро! Нещастният свят, дето целият е в партии.....как не са се сетили да те попитат!
И кой тогава, ако не партиите? Царят, може би?
Трогателно.......



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 09:12



съгласна съм всичко толкова мирише и се чуват от устата на бивши министри такива объкващи оправдания, че свят ми се завива. толкова ли е трудно да се говори с факти и документир а? нас за овчици ли ни вземат "г, ядаха кифтетата не риваха, а сега ни нападат, че питаме кой им и ги е платил"



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 09:19



абсурдна и долна пасмина, сутринта чух оправданията на бившето ТРЗ муравей и бивш финансов министър оправдания, които са толкова противоречиви, че човек ако няма нерви като въжета може да откачи. толкова ли е трудно, да извадят документи, ако имат такива и да се оправдаят.но нещата изглежда са съвсем други и ако това е така не им прави чест, че забъркват и много други хора, които нямат участие в кражбите и харченето на доста повече пари от тези 200 000 долара, защото едва ли някой се заблуждава, че това са единствените пари които компанията е приствоила и почерпила.



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: мaмa]  
Автор 3aщo_нe (Скандална)
Публикувано22.10.03 09:26



Не бих казала, че обясненията на настоящия финансов министър (и милиардер благодарение на аферката, която забърка с НАШИЯ външен дълг) бяха по-малко объркани и неподкрепени с документи.....


Мамо, мамо, не завиждам на децата ти, чиито мозъчета ще промиваш!!



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
Авторmama (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 12:12



zachto li itam kakvoto e pitam se po kolko puti na den pi lizala nechii zadnik . sluchajno njakoj da govori v momenta za novia ministur, kato iskach nova tema na razgovor prosto go napravi ili ne ti e vuzmogno. v kraja na kraichtata vseki ima pravo na mnenie. vsuchnost kostov i malkoto mu ostanali priatelcheta i fenove v tova chislo taka i ne se nauchihte che sveta e charen i ne chepa hora mogat da opredeljat kakvo e dobro i kakvo locho. zatova ima izbori, ako hjakoj se e zabludil da moge da se korigira.
DO DRUGITE - NE SMJATATE LI CHE SUM PRAVA



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: mama]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 21:18



Ne!!!



Тема Mnogo vi se iska, nali?нови [re: STORMBRlNGER]  
АвторRobespier (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 21:27



Tolkova li vi se iska, che chak poliucii vzehte da imate?? Chervena sperma li izkarvate ot rusko-chengesarskite slamki, koito narichate pishki???



Тема Re: Потресаващи разкрития!нови [re: 3aщo_нe]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 23:03



Izri4no kazah, 4e partiite sa zlo za BG, ne za tzelia sviat! I ne da gi niama izob6to, a da budat pod kontrol. Pone vremenno, za da moje durjavata da poeme glutka vuzduh. V momenta partiite samo ni ozlobiavat 1 drug. Navremeto v Rimskata imperia v moment na goliama opasnost se e izbiral diktator za 6 mesetsa, koito da vudvori red i uspokoenie, a ne vseki da se nadvikva s ostanalite. Tova e.



Тема Re: Потресаващи разкрития!нови [re: STORMBRlNGER]  
АвторRobespier (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 23:08



Ti ot mekite chengeta li si ili ot rozovite komunisti?



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: mama]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 23:15



Napulno viarno.
Samiat fakt, 4e taka pliuiat po tsaria i ministrite mu pokazva KAKUV KOKAL SA IM OTMUKNALI!
Te si misleha, 4e 6te vekuvat na vlast i kato 4e li o6te ne mogat da poviarvat, 4e ot 2 godini sa aut i na nikoi ne mu dreme za tiah, osven na nai-fanatiziranite tikvi.
Sega6nata auditoria na mitingite na SDS napulno zaprili4a na beseparsko sbori6te... Jalka gledka. I znaete li koe e nai-lo6oto: 4e te sami si zabiha noj v gurba. Nikoi ne im e vinoven, 4e tsopnaha v pomijata, no po star bol6evi6ki manier tursiat vraga izvun sebe si, ili "vraga s partien bilet" - pak po bol6evi6ki...
Bulgarite ve4e niamame nujda ot tiah!



Тема Re: Mnogo vi se iska, nali?нови [re: Robespier]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 23:19



4ove4e, 1 suvet: NE PROPUSKAI DA SI PIE6 REDOVNO HAP4ETATA - nali vijda6 kakvi po4va6 da gi drunka6. Ako i hap4etata ne pomagat, opitai klizma s menta, glog i valerian. I posle niakoi da te zavie v studen 4ar6af. Stiskam ti paltsi da se izlekuva6. S teb sum!



Тема Re: Mnogo vi se iska, nali?нови [re: STORMBRlNGER]  
АвторRobespier (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 23:22



:)) - aide begai v Sibir!!!



Тема Re: Mnogo vi se iska, nali?нови [re: Robespier]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 23:28



KLIZMATA!!!



Тема Re: Потресаващи разкрития!нови [re: Robespier]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 23:30



4AR6AFA!!!!



Тема Re: Потресаващи разкрития!нови [re: STORMBRlNGER]  
АвторRobespier (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 23:33



OK - shte ti go dam - obesi se na nego i spesti malko ot prostotiata za tazi izterzana ot komunisti zemia!!!!



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
АвторRobespier (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 23:39



Ti da ne si Milen Velchev, be idiot!



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: Robespier]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 23:53



Toia forum mi haresva:-))) Takiva tsirkadjii otdavna ne biah sre6tal. Iskreno me rasmiva6, no vse pak predpo4itam da te vidia izlekuvan. I nedei da kre6ti6 prez re6etkite SDS, 4e horata spiat, utre sa na rabota, kiuti si v izolatora i si sipi pove4ko brom, 4e hi4 te niama...
S teb sum!



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
АвторRobespier (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 00:03



Ti da ne si Nikolai Vasilev, be - toi e takava poliucia :)))



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
Авторmad_maxxx (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 10:52



Добре де само едно не ми е ясно защо трябва СДС да го приравнявате до Костов все едно няма други хора там а и бих те попитал това сам ли го измисли за партиите или го чу от новият ви "кумир" Лучано-тортения крал просто не мога да повярвам, че все още в тая държава има такива лумпени като тебе дето си меслят, че като повторят нещо чуто недочуто и вече стават умници



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
АвторИBO (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 11:36



ХМ ДОСТА СИ ТЪП, И ПОВЪРХНОСТЕН, НО ПОМНИ,ЧЕ ТОВА НЕ Е КРАЯ НА КОСТОВ И НА СДС. ПОМИСЛИ,ЧЕ ВСИЧКО МОЖЕ И ДА Е НАГЛАСЕНО ОТ САМИЯ НЕГО. MUAAAHAAAHAHHAAAAA. ЗА ТАКИВА КАТО ТЕБЕ. РАЗБРА ЛИ МЕ , ЦМОТАН ЧЕРВЕН ЦЪРВУЛ, ДУХАШ МРЪСНИТЕ КУРОВЕ НА ЧЕРВЕНИТЕ ПОМЯРИ.... Е ТОВА Е Е В ПОВЕЧЕ, НО ТИ САМ СИ ГО ПОЖЕЛА. ;)
АРИ ЧАО

..... И ТИ НАПОМНЯМ, ЧЕ СИ 'ШПАГАТ', ЛИМОНАДО..... :)))



Тема Re: Потресаващи разкрития!нови [re: STORMBRlNGER]  
Авторsedesarka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 16:06



Ne ni li stignaha 45 godini diktator, ta pak si me4tae6 za takaw? Wajno e ne da njama partii, a ka4estwenite hora w Balgarija da poemat otgowornostta i da stanat lideri, ne samo na nacionalno niwo, a i po mesta. Estestweno, Kostow i SDS ne mogat da badat razbrani ot 4owek, kojto si me4tae za now diktator. Nadjawam se nikoga da ne se osa6testwi me4tata ti, za da rastat decata mi swobodni.



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: mad_maxxx]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 00:12



Moiat kumir ne e Lu4ano, prosto izpolzvam deviza mu, za da se podigravam s pravolineini fanatitsi kato vas, koito reagirate na vsi4ko purvosignalno i varhu ustite vi izbiva mrusna piana. Vednuj zavinagi triabva da vi uvrat tikvite, 4e kostov e minalo i NIKOGA niama da bude tova, koeto be6e. Kakto i SDS. ZA 6TASTIE NA BG! Vie ste na buni6teto! AUT!



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: ИBO]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 00:20



Neveroiatno! Misleh si, 4e ot robespier niama po-goliam tupak, no ti si naistina unikalen idiot. Pozdraviavam te za postijenieto! Naistina me razsmia iskreno:-)
Prizovavam vseki da te nabliudava vnimatelno, ako iska da nau4i ne6to pove4e za primatite!:-)
A za kostov niama kakvo pove4e da govorim - bita karta otvsiakude. Na nikoi ve4e ne mu dreme za nego, vseki si gleda biznesa i otdavna ne poglejda v ko64eto s boklutsi ot sds i bsp... Politikata e za karieristi, koito iskat da jiveiat ot neia i za totalno propadnali tipove, izliva6ti omrazata si vurhu preuspiava6tite bulgari.
Ti si 1 neuda4nik, vervai mi:-) Jalko, 4e si se provalil v jivota, moje6e sega da se zanimava6 s ne6to po-blagorodno ot tova da draska6 grafiti za kenefi...



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
АвторCтeфaн Дyшaн (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 00:21



Военен преврат, установяване на надпартийно авторитарно управление от типа на 19- майския режим и политика на федерално обединение със Сърбия и Черна Гора!
Смърт на американските оръдия и жалки чужди подлоги!



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: Cтeфaн Дyшaн]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 00:26



Tova sa prazni lozungi, 4ista proba laladjiistvo...



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: mama]  
АвторИдиoт oт БГ (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 10:33



Чета си Ви и си се радвам- Абе то бива простотии, ама чак толкова. Някакъв боклук се изпърдява и всички вие започвате да го духате и да лижете и да мажете. Кажете си какво Ви е на душата и не философствувайте толкова кой какъв е. Костов е крадец и мошеник.Царят е побъркан нещастник, който си го завряхме сами отзад- да ни е по -удобно. Софиянски е усмихнатото лице на мафията. Ха сега де. А хладилника ми е празен, фризера хвана паяжина и се чудя как да си платя сметките. То такива като мене много, много не се мотат из нета, ама ... има и такива. Кажете всички ли да бягаме от БГ или да се бесим? Какъв е изхода от тази ситуация? Да работиш на три места вместо на две и пак да се чудиш как да осигурим насъщния и когато хлапето ти гледа рекламите по ТВ, заедно да се облизвате и да му обясняваш, че го рекламират защото $не става$ Е на това ми отговорете. И също така как едно ТРЗ, или един нещастен преподавател по марксизъм взеха, че станаха богати колкото два български града. Чао Ви, сладури, дето си чешете езиците



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: Идиoт oт БГ]  
Автор yниKaлнa (непознат )
Публикувано24.10.03 10:46



Е добре, че само тия двамата са станали богати! Останалите не ги виждаш кой знае защо! Останалите са богати колкото два града, ама американски града! Ню Йорк и Вашингтон например. Случайно да си чел листата на най-богатите хора в Б-ия наскоро? №1 го утрепаха, ама доста броя има още да се трепят, докато се стигне до Радев и Костов.....които, между другото, изобщо не фигурираха в списъка на богатите. А той беше направен НЕ през времето на СДС.

Аман от слепци като теб.



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: yниKaлнa]  
Авторstudent (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 11:03



Abe ti verno si unikalna. Tia deto gi pokazvat po svetovnite spisuci, kato naj - bogati hora sa legalizirali po njakakuv nachin parite si. A dvamata koito zachtitavach si gi durgat pod djuchecite ili po tochno gi iznesoha v chugdi banki i kodirani smetki. taka che dvete nechta sa nesuvmestimi. No za da ima takiva kato tozi deto go utrepacha po tvoite dumi sa vinovni takiva kato tia deto zachtitavach, zachtoto te im davacha banicata nalia , a ne ti i az.



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: Идиoт oт БГ]  
Авторmama (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 11:13



BIE STE NSPULNO PRAV. VNESOHTE MALKO RAZUM V GLAVITE NI. ZA KOETO BLAGODARJA. GELAJA VI ZDRAVE I SILI DA PREBORITE VREMETO V KOETO GIVEEM I I SLUCHAJ DA SE RADVATE NA NJAKOJ LICHEN USPEH.



Тема Re: Потресаващи разкрития!нови [re: sedesarka]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 00:02



не знам колко "свободни" ще растат децата ти, важното е да са свободни от наркотиците, които им предлагат в твое отсъствие, свободни от рекламите, които им промиват мозътице, свободни от лъжите, с които ги заливат политиците, свободни от ненужните знания, с които им тъпчат главите в училище...
а за диктатор от типа на сталин или хитлер и за миг не съм си помислял, за разлика от теб аз съм чел омир (някакъв си там старогръцки поет, не е бил седесар, нито бесепар), който казва: няма добро многовластие, нека 1 бъде владетел.
предварително поднасям съболезнования за разгрома в неделя, тогава ще видиш как ще почнете да се ядете вътре 1 друг като диви зверове...



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: yниKaлнa]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 00:11



просто тези хора корумпираха целия народ, никога не сме били толкова деградирани в духовен и морален план.
слепци са тези, които все още си правят някакви илюзии по отношение на политиците... които прегъват коляно пред някакви "политически" кумири...



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: Идиoт oт БГ]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 00:22



Забрави едно: да споменеш и себе си.
След като всички са боклуци, значи и ти си боклук!
Разликата между теб и останалите, които чисто по байганьовски оплюваш, е че ти нямаш техните пари, ако ги имаше, вервай ми, щеше да си като тях, ако не и по-лош/а... Писанията ти са безпринципни, хлевоусти и смрадни.
А това за празния хладилник го забрави - който има празен хладилник, не кибичи в интернет форуми, а рови в рисайкъл бина на улицата...



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: ИBO]  
АвторAZ SUM (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 03:29



ha ha to4no taka bratle :)))mnoo po smisleno e tvoeto mnenie i zaslujava da stane zaglavie a ne toq.....cenzurkaaaaaa....e toj pak si ostava koprofil :)



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
Авторayrton (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 17:28



Maikati shte gnie na bunishteto,a SDS i Kostov shte upravlqwat pak :)



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: ayrton]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 23:16



...KAZALO LAINOTO I PADNALO V DUPKATA.



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
АвторCoфиянeц (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 19:23



Болшевишката партия СДС е на бунището, а Костов, муравей Радев, Валентин Василев и другите бандити са за затвора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.