Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 17.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: Robespier]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 23:53



Toia forum mi haresva:-))) Takiva tsirkadjii otdavna ne biah sre6tal. Iskreno me rasmiva6, no vse pak predpo4itam da te vidia izlekuvan. I nedei da kre6ti6 prez re6etkite SDS, 4e horata spiat, utre sa na rabota, kiuti si v izolatora i si sipi pove4ko brom, 4e hi4 te niama...
S teb sum!



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
АвторRobespier (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 00:03



Ti da ne si Nikolai Vasilev, be - toi e takava poliucia :)))



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
Авторmad_maxxx (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 10:52



Добре де само едно не ми е ясно защо трябва СДС да го приравнявате до Костов все едно няма други хора там а и бих те попитал това сам ли го измисли за партиите или го чу от новият ви "кумир" Лучано-тортения крал просто не мога да повярвам, че все още в тая държава има такива лумпени като тебе дето си меслят, че като повторят нещо чуто недочуто и вече стават умници



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
АвторИBO (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 11:36



ХМ ДОСТА СИ ТЪП, И ПОВЪРХНОСТЕН, НО ПОМНИ,ЧЕ ТОВА НЕ Е КРАЯ НА КОСТОВ И НА СДС. ПОМИСЛИ,ЧЕ ВСИЧКО МОЖЕ И ДА Е НАГЛАСЕНО ОТ САМИЯ НЕГО. MUAAAHAAAHAHHAAAAA. ЗА ТАКИВА КАТО ТЕБЕ. РАЗБРА ЛИ МЕ , ЦМОТАН ЧЕРВЕН ЦЪРВУЛ, ДУХАШ МРЪСНИТЕ КУРОВЕ НА ЧЕРВЕНИТЕ ПОМЯРИ.... Е ТОВА Е Е В ПОВЕЧЕ, НО ТИ САМ СИ ГО ПОЖЕЛА. ;)
АРИ ЧАО

..... И ТИ НАПОМНЯМ, ЧЕ СИ 'ШПАГАТ', ЛИМОНАДО..... :)))



Тема Re: Потресаващи разкрития!нови [re: STORMBRlNGER]  
Авторsedesarka (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 16:06



Ne ni li stignaha 45 godini diktator, ta pak si me4tae6 za takaw? Wajno e ne da njama partii, a ka4estwenite hora w Balgarija da poemat otgowornostta i da stanat lideri, ne samo na nacionalno niwo, a i po mesta. Estestweno, Kostow i SDS ne mogat da badat razbrani ot 4owek, kojto si me4tae za now diktator. Nadjawam se nikoga da ne se osa6testwi me4tata ti, za da rastat decata mi swobodni.



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: mad_maxxx]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 00:12



Moiat kumir ne e Lu4ano, prosto izpolzvam deviza mu, za da se podigravam s pravolineini fanatitsi kato vas, koito reagirate na vsi4ko purvosignalno i varhu ustite vi izbiva mrusna piana. Vednuj zavinagi triabva da vi uvrat tikvite, 4e kostov e minalo i NIKOGA niama da bude tova, koeto be6e. Kakto i SDS. ZA 6TASTIE NA BG! Vie ste na buni6teto! AUT!



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: ИBO]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 00:20



Neveroiatno! Misleh si, 4e ot robespier niama po-goliam tupak, no ti si naistina unikalen idiot. Pozdraviavam te za postijenieto! Naistina me razsmia iskreno:-)
Prizovavam vseki da te nabliudava vnimatelno, ako iska da nau4i ne6to pove4e za primatite!:-)
A za kostov niama kakvo pove4e da govorim - bita karta otvsiakude. Na nikoi ve4e ne mu dreme za nego, vseki si gleda biznesa i otdavna ne poglejda v ko64eto s boklutsi ot sds i bsp... Politikata e za karieristi, koito iskat da jiveiat ot neia i za totalno propadnali tipove, izliva6ti omrazata si vurhu preuspiava6tite bulgari.
Ti si 1 neuda4nik, vervai mi:-) Jalko, 4e si se provalil v jivota, moje6e sega da se zanimava6 s ne6to po-blagorodno ot tova da draska6 grafiti za kenefi...



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: STORMBRlNGER]  
АвторCтeфaн Дyшaн (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 00:21



Военен преврат, установяване на надпартийно авторитарно управление от типа на 19- майския режим и политика на федерално обединение със Сърбия и Черна Гора!
Смърт на американските оръдия и жалки чужди подлоги!



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: Cтeфaн Дyшaн]  
АвторSTORMBRlNGER (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 00:26



Tova sa prazni lozungi, 4ista proba laladjiistvo...



Тема Re: Това е краят на Костов и на СДСнови [re: mama]  
АвторИдиoт oт БГ (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 10:33



Чета си Ви и си се радвам- Абе то бива простотии, ама чак толкова. Някакъв боклук се изпърдява и всички вие започвате да го духате и да лижете и да мажете. Кажете си какво Ви е на душата и не философствувайте толкова кой какъв е. Костов е крадец и мошеник.Царят е побъркан нещастник, който си го завряхме сами отзад- да ни е по -удобно. Софиянски е усмихнатото лице на мафията. Ха сега де. А хладилника ми е празен, фризера хвана паяжина и се чудя как да си платя сметките. То такива като мене много, много не се мотат из нета, ама ... има и такива. Кажете всички ли да бягаме от БГ или да се бесим? Какъв е изхода от тази ситуация? Да работиш на три места вместо на две и пак да се чудиш как да осигурим насъщния и когато хлапето ти гледа рекламите по ТВ, заедно да се облизвате и да му обясняваш, че го рекламират защото $не става$ Е на това ми отговорете. И също така как едно ТРЗ, или един нещастен преподавател по марксизъм взеха, че станаха богати колкото два български града. Чао Ви, сладури, дето си чешете езиците




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.