Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 30.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема A kakvo 6te kajete za kandidatite vav VARNA?нови  
Автор Cynthia (in the moonligh)
Публикувано16.09.03 15:24



Vsa6tnost i az ne znam koi to4no 6te sa...
Nai-veroiatno nastoia6tia kmet
6te se kandidatira za vtori mandat.
Ako niakoi ima info ili mnenie po vaprosa -
da pi6e!!!

Винаги получавам това, което искам!
Проблемът е, че като го получа вече не го искам!


Тема Re: A kakvo 6te kajete za kandidatite vav VARNA?нови [re: Cynthia]  
Автор Gday (непознат )
Публикувано22.09.03 16:38



Кремена Йорданова ми се струва добра кандидатура, пък и в "Гергьовден" има много готини и МЛАДИ хора. Пък и си разбират от работата.



Тема Re: A kakvo 6te kajete za kandidatite vav VARNA?нови [re: Gday]  
Авторrлac (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 17:51



a be toq pat v na6iq grad situzciqta e malko po-dobre!!Stoto golemite igra4i za izborite sa malko ili pove4e svestni xora(Arakelqn ,Qnev ,Iordanov)I za trimata moje da se 4ue ne6to lo6o ama to za vseki moje da se kaje!!Ina4e i trimata sa doprinesli s ne6to samo moje bi arakelqn ne tolkova qvno ama tq se e zanimavala s drugo (sadiq).Az li4no oba4e 6te glasuvam za bate Kiro(stiga do izborite ne6to da ne se obarka totalno)не че правя агитация ама ми кажете не направи ли той доста неща за варна , сравнете с бившите кметове или с тези на някои други градове!!



Тема Re: A kakvo 6te kajete za kandidatite vav VARNA?нови [re: rлac]  
Авторtest (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 22:12



praaav siiii saaaamo taka.bate kiro ste ni opravi kakto ni opravqshe ot 1991 do 1997 kogato be oblasten upravitel.priateliu ako ne si zabravil oblastniq moje da otmeni vsqko resenie na kmeta ako go preceni kato nezakonosuobrazno.ve4e se sestas 4e kiro e tolkova vinoven za vsi4ko loso kolkoto i ico kir4ev.
AZ STE GLASUVAM,za da imam pravo da sum nedovolen.za kogo li?->ste vidim kato si izvadat kirlivite rizi.
znam samo 4e vsi4kite mi priateli i rodnini jiveat po-zle ot predi.ot politika ne razbiram,no bat kiro nqma da me privle4e s kriviq plostat/za da moje pove4e da lapnat razbira se/,novite peiki ili silnite svetlini.
AZ I HORATA KOITO OBI4AM NE QDEM PLOSTADI,PEIKI I LAMPI.priateliu glas iskam da te pitam ti po-dobre li jivees ot predi?
a kakvo ste kajes za ve4e dori pokaznata vruzka KIRO-TIM->silova struktura,pri koqto do magazina dori se hodi s 2 bronirani G class???patent sofianci:-)moje i avtorsko pravo da im plastat .... xaxaxaaaaaaaaa
v detaili ste govora ako e nujno,no kiro e iurist az susto.



Тема Re: A kakvo 6te kajete za kandidatite vav VARNA?нови [re: test]  
Авторglas (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 16:43



moje i da si prav !ne sporq! No ne zabravqi 4e xlqba ti zavisi nai-ve4e ot teb , sled tova ot darjavata (razbirai centralnata vlast) i 4ak nakraq ot kmeta.Osven tova varna e na vtoro mqsto sled sf po investicii za dve godini okolo 250 000 000 lv.Ne e mnogo ama kvo da napravim kato cqlata darjava ni e kalpava -ne moje samo varnenci da jiveem dobre.6to se otnasq do tim te sa kupili polovinata darjava kvo ostava za na6iq grad , a pak i da ne sa tim-adjiite pak 6te ima mutrageni , baci-maci i drugi iskopaemi , prosto ako na6iq grad be6e otdelna darjava 6te6e da bade razli4no (xipoteti4no razbira se) ama cqlata ni darjava e mrasna kriva xarbava , ne moje varna da stane kato paris v takav slu4ai!



Тема Re: A kakvo 6te kajete za kandidatite vav VARNA?нови [re: Cynthia]  
АвторBapнeнeц (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 17:46



Аз ще гласувам против досегашния кмет Кирил Йорданов.
Във вестиците е публикувал по 2 страници отчет за извършеното. Но не казва нищо за ремонта на градския площад за който похарчи повече от 1 000 000 лева народни пари.При ремонта само бяха махнати мраморни плочи с деб.7 см. и положени италиански теракотни плочи с деб. 6 мм. Не се използва възможността да се озелени допълнително площада и да стане притегателно място за Варненци / всеки знае колко е напечено след 16 часа през лятото/.
Кметът действаше на своя глава и не съгласува ремонта с варненци.
Цялата далавера от ремонта бе с вноса на тия плочки от фирма на главния архитект на града Вили Жечев. По груби сметки са гушнали поне 500 000 лева.
Още варненци знаят колко са мръсни и неподдържани междублоковите пространства, подлезите и всички улици извън центъра.
Затова Кирил Йорданов не трябва по-вече да бъде кмет.-



Тема Re: A kakvo 6te kajete za kandidatite vav VARNA?нови [re: Cynthia]  
Авторnqma (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 11:36



Ne znam za kogo 6te glasuvam, to mai ve4e ne ostanaha 4itavi hora, ili pone 4itavite ne se natiskat da ni upravlqvat. Ne zabravqite samo, 4e kakyvto i da e kmeta, ob6tinskite syvetnici sa ne po malko vajni, tam sy6to se lapat golemi pari4ki, a polojenieto e prosto ot4aiva6to. Radikalite sa bokluci, BSP 6te ni prekarat pak po sy6tiq na4in kakto predi 10 godini... "otniide vzoryt nadejda ne vidi..."



Тема Re:Кой е истинския кмет на Варна.нови [re: Cynthia]  
АвторГлacoпoдaвaтeл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 09:44



Аз съм един от гласоподавателите който на предните избори гласувах за Кирил Йорданов. Но се оказа ,че съм гласувал за арх. Вили Жечев-Директор Дирекция архитектура и благоустройство. Четири години истинския кмет на община Варна бе арх. Жечев.И това се знае от целия град.Ако искаш да спечелиш поръчка или да си проектираш безпроблемно сграда трябва да се обърнеш към него.Задавам си въпроса кога този архитект си изпълнява служебните задължения като се има в предвид ,че по-вечето хотели на Зл. пясъци са проектирани от него.По-вечето общински поръчки се изпълняват от фирма Инжстрой-сега просперираща ,а преди 4 г. беше пред фалит.И този просперитет се постигна благодарение на арх. Жечев.
Интересно колко данъци е платил тоя архитект?
Затова на тези избори няма да гласувам за Кирил Йорданов защото гласувайки за него аз гласувам за Венелин Жечев.



Тема Re: A kakvo 6te kajete za kandidatite vav VARNA?нови [re: test]  
Автор Cynthia (in the moonligh)
Публикувано29.09.03 18:54



Аз ще гласувам за пръв път тази година.
И аз най-вероятно ще предпочета
настоящия ни кмет.
Струва ми се, че е направил доста на града.
Освен това, истината е, че кмета, като цяло
има повече представителна фигура.
Е, първо ще проуча и останалите кандидати
и тогава вече ще реша!

Винаги получавам това, което искам!
Проблемът е, че като го получа вече не го искам!


Тема Re:Кой е истинския кмет на Варна. [re: Глacoпoдaвaтeл]  
Авторdemokrat (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 22:51



Абе кажете за кого ще гласувате, а не за кого няма да гласувате!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.