Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 16.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема За кой ще гласувате в Софиянови  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано21.09.03 20:11



Изборът е таен - да. Но все пак - нека направим нещо като социологическо проучване след посетителите на този форум. За кой бихте гласували, ако изборите бяха утре?А за да не стане сухо и наистина като статистика - обосновете отговора си.

И нека аз сам пръв си отговоря на въпроса. Все още не съм решил за кой точно ще гласувам, но силно се раздвоявам между две кандидатури - Васил Иванов и Любен Дилов. А защо те?
На този град не му трябва политик. Дори бих изразил мнение, че е в момента е необходимо точно обратното. Вече на няколко места се каза, че е необходим мениджър. Ето защо Васил Иванов поне в моята класация взима малка преднина. Това е човек, който е станал достатъчно богат без името му да се забърква в разни задкулисни далавери, мутри, комунистически пари и т.н. Именно заради това съм склонен да му гласувам доверие. Човекът, макар и без висше образование е достатъчно на ниво за кмет на столицата.
Всичко с което се е захванал той - е на ниво. Оставяме на страна прочутите му сладкарници. Но да вземем Стадион Васил Левски. Забелязахте ли как за няколко месеца той организира всичко и направи от стадиона - футболната перла на Балканите. Но това е само един пример!

Та...вие сте на ход!



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: The GAME]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано21.09.03 20:20



Това не ми прилича на социологическо проучване а на тема за дискусия.




Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Авторstudent (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 21:57



I az tova se chudja - za ubavoto Nade , kojato se e hvurlila da spasjava chestta na SDS , no ne pokazva nikaki priznaci za promjana ili puk za Sofianski , kojto ne mozha da se spravi s problemite na grada veche......8 godini!!!!?!!!!

Nisto novo njama....
Maj samo Luben DIlov-sin e po-razlichen ot vsichkite stari mutri v parlamenta!
Dano da uspee!



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: The GAME]  
Автор Xpиcи (побърканата)
Публикувано22.09.03 14:00



Знаеш ли, напълно споделям мнението ти, тъкмо и аз се чудех за кой от двамата горепосочени да гласувам...

Hasta La Victoria Siempre


Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: The GAME]  
АвторБeз знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 22:17



За хубавото Наде. Много се лъжете че останалите кандидати не са политичесни обвързани - при това с една неправилна и непочтена политика



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: The GAME]  
Авторna_koi_mu_puka (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 15:31



Podkrepqm te napalno v tova, koeto si napisal. I az mislq po sashtiq nachin i shte glasuvam za Luchano. Omrazna mi ot otrakani politici, koito mogat da govorqt hubavo ...



Тема Волен Сидеров е човека !!!нови [re: The GAME]  
АвторSasho (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 15:49



Волен Сидеров е човека !!!



Тема Re: За кой ще гласувате в София [re: The GAME]  
Авторudi_coolva4a (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 02:39



zdraveite na vsi4ki :)
ideqta mi e 4e ima variant v koito moze da ima za kogo da se glasuva stiga po - mladite hora da se zamislqt malko po seriozno za budeshteto si i da priemat 4e imat silata da go promeniat.
kazvam se Radoslav Evtimov i nqkoi me znaqt kato dj rady moze da vi zvu4i stranno no sum reshil da se kandidatiram za kmet na sofia, ne zashtoto sa malko nastoqshtite kandidati a zashtoto nikoi ot tiah ne e pokazal v dosegashnata si deinost 4e ima nqkakva ideq za nashiq grad koqto da e naistina interesna i da dava pominak i budeshte, a tova e mnogo vazno!!!
az imam takiva idei i ako uspeq da sabera neobhodimite podpisi i da se vklu4a v nadprevarata shte se ubedite 4e ima i drugi po interesni i stranni na4ini za reshavane na mnogo ot problemite na grada i obshtestvoto ni.
ne e vaprosa da govorime samo za mrusotiqta,dupkite po putq,metroto i poredniq spor okolu bezdomnite ku4eta ,zashtoto tova se nari4a POLEMIKA koqto e omruznala na vsi4ki (kakto i istoriqta 4e ve4no nqma pari a evropeicite neprekusnato ni davat:)))
vaprosa e da se pogovori malko za novi tehnologii, izkustvata(koito lipsvat otdavna),turistite koito mogat da idvat za mnogo neshta stiga nqkoi da gi pokani ka4estveno i oshte i oshte.....
v knigata koqto me vduhnovqva za tazi cqlata istoriq na Rudolph Giulliany ima mnogo interesni primeri kak globalni problemi na New York sa resheni s elementarni i ponqkoga naivni idei, no mnogo efikasni...mislq da se vazpolzvam ot nau4enoto zashtoto to dava po lesniq put kum dobro budeshte.

ima mnogo interesni neshta oshte, no shte gi zapazq za sledvashtite sreshti s vas
mersi za vnimanieto i kusmet na vsi4ki
dj rady

P.S. VSI4KI KOITO IMAT JELANIE DA ME PODKREPQT ZA U4ASTIETO MI V TAZI STRANNA IDEQ MOGAT AKO IMAT MALKO VREME TAZI SUTRIN (4ETVURTUK 25.09.2003) MEZDU 10 - 13 h NEKA ZAPOVQDAT V CLUB NEON :PARENSOV str.No21
PREDVARITELNO BLAGODARQ



Тема Re: За кой ще гласувате в София [re: The GAME]  
АвторMecтни избopи (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 05:29









Тема Re: За кой ще гласувате в София [re: student]  
АвторБTC (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 09:41



На всеки е ясно, че освен големите играчи и евентуално Лучано, другите не могат да вкарат представители в СОС. Тогава защо се бутат? Отговорът е прост! Смятат чрез това да си изкарат заплати и места в бордове и съвети.
Освен това всеки нереализиран глас на първи тур се прехврля/дели на най-голямата партия. Тя е БСП следвана от Софиянски и СДС. Но БСП печели най-много. Те не са глупци и ако потдържат едно такова масово представителство на шутове то е защото знаят че от това печелят двойно.Веднъж от разпределение втори път от отслабване на конкурентите си!
Защото всичкщи канддати се роят в т.н.дясно. Левият кандидат кмет - банкерът дето ни упрвлв при Беров е един.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.