Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 20.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови  
АвторGlasuvasht (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 16:22



Interesno mi e mnenieto Vi za tozi 4ovek, mnogo hora go poznavat, drugi puk ne iskat i da go znayat... Az iskam da dam glasa si pravilno, i da znam vposledstvie ot kogo da tursya otgovornost. Dokolkoto az go poznavam, smaytam 4e za purvi put nashiya grad ima shans da se upravlyava ot edin deystvash menidjur sus stabilno socialno polojenie i konkretni idei i ambicii za Dobrich. Molya posuvetvayte me s vasheto mnenie za nego!



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Glasuvasht]  
Автор4enge (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 22:09



Znam niakolko ne6ta:1) 4e e biv6o 4enge,2)izpalnitelen direktor na "ALBENA STIL" i az prosto niama da glasuvam za nego,za6toto ne gelaia na6iia grad da zaprili4a na 4engejiinica.



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: 4enge]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 11:12



Вие си имате един кмет и това е Лъчезар Росенов, човек доказал се като мениджър и добър кмет.



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: 4enge]  
Авторzaintersuvan (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 15:57



Ewtim e mnogo gotin pi4! I tova, che e bivsho 4enge, noshto ne zna4i. Osven tova e mnoooooogo bivsho. Spored men e edinstvenia, kojto shte opravi Dobri4 i poneje na men mi puka za grada mi, shte glasuvam za nego!
P.s Aman ot bokluci-puteshestvenici!



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Ивaн]  
АвторKalinka (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 16:00



Sorri, priatel, ama Rosenov se e dokazal samo kato turist i kurvar! Trjabva ni seriozen chovek i smetjam, 4e tova e Evtim!



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: 4enge]  
АвторHitler (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 16:03



Tova che Bush starshi e bil zam.direktor na CIA , a Putin e bil agent na KGB, znachi li che Rusia e putarnik, a amerikancite sa bushmeni be!



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: 4enge]  
АвторHammer (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 16:06



Toj grada ni zaprili4a na chikidjiinica, a ti mi govorish za chengedjiinica!



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Glasuvasht]  
АвторSpiderman (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 16:08



Po-dobre da e Evtim, otkolkoto onaja nezadovolenata i korumpirana arhitektka!



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Spiderman]  
АвторFely (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 16:10



Abr toja Evtim ne go znam, izglejda mi gotin na plakata, a onaja prili4a na cerber!



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim K [re: Spiderman]  
АвторLiberator (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 16:15



Aha, vjarno e, che prilicha na cerber-kato i zalepiha plakatite i bezdobnite kucheta se skriha! Predstavjate li si , ako stane kmet...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.