Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 20.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Emilia Dobreva - Mneniyaнови [re: Lia]  
АвторKuku (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 10:20



Ne mi vdahva doverie



Тема Re: Emilia Dobreva - Mneniyaнови [re: Lia]  
Авторlstina (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 01:01



Сигурно има идеи как градът ни да изглежда по-добре, но се съмнявам дали е наясно как да го направи. Тя не е архитект, не икономист, пък и не знае чужди езици. Ка к ще привлече външни инвеститори в условията на децентрализация на властта?...



Тема Re: Emilia Dobreva - Mneniyaнови [re: lstina]  
Авторlstina (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 01:03



Грешка - "Тя Е архитект, не икономист"



Тема Re: Emilia Dobreva - Mneniyaнови [re: lstina]  
Авторmy (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 21:20



wyobshte ne e greshka tq kolkoto e ikonomist tolkowa e ie arhitekt ama aide ........
da ne goworim za kmet



Тема Re: Emilia Dobreva - Mneniyaнови [re: Lia]  
АвторShark!!! (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 21:50



Cmiatam che Emilia ima potencial da bude kmet.Az i se doveriavam.



Тема Re: Emilia Dobreva - Mneniyaнови [re: Lia]  
АвторBULDOG (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 21:58



Architect E.Dobreva e naj-podhodiashtia izbor za kmet v grada ni, zashtoto ima bogat opit v blagoustroiavaneto mu.Podkrepiam ia bezrezervno.



Тема Re: Emilia Dobreva - Mneniyaнови [re: BULDOG]  
АвторDimova (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 10:34



edno sam sigurna, 4e za tova podobie na jena niama da glasuvam!napravo me stresira, kato ia vidia da me gleda hi6ni4eski ot plakatite!smiatam, 4e e po - podhodia6to niakoi po - mlad 4ovek da zaeme posta,a tia da si stoi u doma i da ne pla6i horata,koito i bez tova sa na granitzata da izkreizat!za ka4estvata i ne moga da sadia, tai kato ne ia poznavam, no moga da sadia po delata i - da se nanese v onesi ko4ini , koito proektira na tzentara.tam nai - v tiah 6te si gruhti na volia, bez da zanimava ostanalite sas sebe si!



Тема Re: Emilia Dobreva - Mneniyaнови [re: BULDOG]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 11:44



Neznam na koe vikash blagoustroyavane?! Az vijdam samo mizeriya i mrusotiya, postroyki koito sa ne na myastoto si i BENZINOSTANCII na vsyaka kra4ka. e kaji mi kak da se doverya na takuv 4ovek. Strah me e da ti kaja, 4e utre shte mi butnat appt-to i shte napravyat poredniya punkt za goriva!!!!!!!!
aaaaaa, i ne obi4am vafli da znaesh, pone da beshe shokolad, ama nyama!:)))))



Тема Re: Emilia Dobreva - Mneniyaнови [re: Lia]  
Авторobezzverena (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 15:38



abe gospojo Dobreva, kade gi razdavate tezi moreni, ta da si hapna i za?do tam li stignaha usiliata Vi v borbata?! taka li 6te se spraviate s problemite na grada ni?kato prikrivate nekadarnostta si , kato izpolzvate glada na horata. no kato Vi gledam si mislia, 4e vaflite , koito razdavate sa s iztekal srok na godnost!IAJTE SI GI SAMA!



Тема Re: Emilia Dobreva - Mneniyaнови [re: Lia]  
Автор balcho (непознат )
Публикувано12.10.03 10:10



Ako iskame kmet - arh. Dobreva
Ako iskame kloun ( smeschko ) - Kostadinov
Kuchek dama - Nikolova




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.