Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 24.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: ALlGATOR]  
АвторOtgovor (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 12:14



Abe bate ti si bil mnooo ttupo kopele da znaesh, kato menidjur toy se zanimava i sus socialni deynosti, makar 4e dulboko se sumnyavam dali znaesh kakvo e tova ama are... I pls, ne govori gluposti!!!!!!



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Edko]  
Авторnqma (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 19:16



Abe drundly,kakwo razbira6 ot 4engeta i ot kmetowe.Kato znae6 mnogo ti za kogo ste glasuwa6,za babata li,za manikena li,za cigankata li aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????????????????????/



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Glasuvasht]  
АвторOrder (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 10:35



PPredi minuti gledah E.Kostadinov po TV i ve4e smyatam, 4e toy shte bude 4oveka za kogoto shte glasuvam.S4itam, 4e nay-otgovornoto i konkretno izkazvane, koeto sum gledal dosega.$oveka si kaza vsi4ko yasno i ne e uvartal kato nyakoi drugi sus zau4eni frazi kato tiya snoshti po BNT.



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Order]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 17:52



malko strog mi izglejda! dali taka 6te se otnese i s grada? dano, za6toto nai-mi dopada.vremeto 6te pokaje!



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Glasuvasht]  
Авторdimitar (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 20:12



haresa mi mnogo kontzerta mu, mnogo strogo govore6e,no tova mi haresva!mnogo palno be6e ,moje6e da go napravi v po-goliama zala!vse pak horata iskaha da gledat danailov i stani6ev po-spokoino!re6eno e!



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Glasuvasht]  
АвторDobri4lia (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 15:55



Ефтим е Човека.Той е.И ще го докаже.Вярвам му на тоя пич.Писна ми цигани от депесари да ни подменят вота.
Писна ми откьочеклийкицаредупеблизци.Нека и феновете на
Иван Костов да се осъзнаят-видяхме го и той какъв е.Доктор Попов е професионален хирург.Но от него ще имаме нужда в болницата.Имаме нужда от здрава ръка и честен човек.Ефтим е.И той ще го докаже.
ЗА ЕФТИМ!



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: 3Hauko]  
АвторBogo (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 16:32



Знайко замини за звеното в Зърнево и застани зад знойния задник на звноводката Зюмбюлка.Защо замря знайко,защо замлъкна?Знаеш ли ,че нищо не знаеш.
Знаеш ли колко си нещастен?Няма окъде да го знаеш.Знайко,знайко онанайко......



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Glasuvasht]  
АвторBogo (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 17:31



Строг бил-аз не искам да ми се хили насреща.Няма да се женя за него.
Приватизирал бил-ами може да го прави.И осигурява работни места.
Не разбирал от социална политика-Забележете къде се редят социално слабите роми-пред бюрото на труда и пред офиса на М-тел.Работа,а не социални помощи.Социални помощи за болни хора-да.Но за здрави и млади-не.
Ченге бил-кой се притеснява от това?Ааааа май са доста-мутри,мутреси,поетеси,наркодилъри,барони,брокери и джокери,черепи и рокери,сандокани,сандоканци и килифи и османци.
НАМЕРИ ИМ СЕ МАЙСТОРА.



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Glasuvasht]  
АвторVinovnikyt (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 18:01



Знаете ли съграждани,че Добрич от 120 000-ен град вече е под 70 000?
Знаете ли кой управлява този град 2(два) мандата?
А кой беше преди него?
Докато предишния(Йоско Маринов-СДС) беше едно голямо недоразумение,
то настоящия-Лъчко-туриста е истинският виновник за разрухата на Добрич.
Тези две числа не се нуждаят от коментар.Всякакви замазани и измислени отчети,коментари и оправдания са безмислени.ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ.120 и 70 !!!!!
И сега този човек заставайки ЗАД Камелия К. застава отново ПРЕД нас.
Е стига толкова екскурзии на наш гръб.Стига Лъчко.
Ами заедно с него беше и Детелинка-кючекчийката.Нали беше секретар на общината и се издигна до балерина.Царската балерина.Е нека да ходи да друсне един кьочек на царо.С кьочеци Добрич няма да се оправи.
Шансът ни е в един-Ефтим Костадинов.Бюлетина №34.
Добружанци-за Ефтим!!



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Vinovnikyt]  
Автор Stanley (Bolen mozak)
Публикувано26.10.03 22:18



Ти, който критикуваш Николова. Я ми кажи знаеш ли какви са и правомощията като секретар на общината ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.