Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 22.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Ивaн]  
Авторviktoria (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 21:11



za gadno 4enge ne se glasuva, komsomoleco. glasuvai za hirurga



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Glasuvasht]  
АвторKuku (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 09:10



smjatam, 4e e stabilen i zaslujava da bade izbran, za6toto Dobri4 se nujdae ot edin otgovoren, discipliniran i principen stopanin kakavto e Evtim K.



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Kuku]  
АвторMutko (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 09:44



Be kyw stopanin e 4engeto Evtim, biwsh donosnik, towa li iskate ?



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Glasuvasht]  
Авторlzbiratel (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 10:41



Neznam, za tozi 4ovek mnogo, no i malkoto mi stiga, za da ne glasuvam za nego.
Problemut e, 4e nima za koi da se glasuva principno, s 4ista suvest. A da ne govorim za listite s kandidat-ob6tinskite suvetnici.



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: SithLord]  
Авторsisito (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 12:00



iskam pove4e da mi se ysmihva6, ne samo na men, no i na vsi4ki drugi.A snosti gledahme intervuto ti s Qsen i be6e mnogo stra6en.mahni si policeiskata fizionomiq i budi po-stasliv.JELAQ TI S NAI-ISKRENI $UVSTVA YSPEH NA IZBORITE I DA NE ZABRAVI6 DA ME PO4ERPI6



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: sisito]  
АвторEвтим K. (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 13:02



Сисе ти това Сиси, дето стоиш на 2 км от кръстовището между Балчик и Албена на околовръстното ли си ?
Ако си ти ще мина вечерта да ти се усмихна.



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Mutko]  
Автор3aпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 14:32



Vij sega, az puk iskam da te popitam neshto, ti otkude znaesh kakuv e bil Evtim?! ili si prosto poredniya gadnyar deto gleda samo v 4erno? ne mojesh da si pozvolish da го osirash bez da znaesh daje koy i kakuv e Evtim Kostadinov!!!!



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Glasuvasht]  
АвторL. Rosenov (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 17:02



Уважаеми добричлий, видях темата и реших да пиша тук. Разбрах че някой ме подкрепят и застават зад мене, други не. На лични напатки не смятам, че е редно да отговарям. Бих ви помолил ако проявите интерес да разгледате тази страница - otchet.dobrich.org. Тука ще намерите отговор на всички въпроси. Смятам, че е редно и точно сега му е времето да Ви дадем точен и ясен отчет.



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: L. Rosenov]  
АвторEdko (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 13:51



G-n Rosenov pro4etoh ot4eta vi, smiatam 4e tova e nesto polojitelno. Dobre e kogato idwat izbori da 4etem takiwa ot4eti, t.e. sam da si dawate ocenka na perioda prez koito ste bili kmet. Az obsto vzeto sym syglasen s osnovnite konstatacii v nego, smiatam 4e e obektivan i to4en, vijdam 4e grada ne se razviva progresivno, i ne znam dali Vie bihte mogli da naprawite nesto powe4e. Obsto vzeto imam polojitelno mnenie za was, stiga da me obedeite 4e mojete da naprawite oste mnogo nesta i ste glasuwam za was.



Тема Re: Kakvo mislite za kandidat kmeta na Dobrich Evtim Kнови [re: Glasuvasht]  
АвторALlGATOR (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 22:27



Zashto mi go hvalite tova bivshe 4enge?Kato e dobyr menidjer ne zna4i 4e stava za kmet.Haber si niama ot socialni deynosti.Kato mu pogledna lukavata usmivka na plakatite, si mislia kakvo li oshte ima v Dobrich za privatizirane.Vseki drug stava za kmet, no ne i toi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.