Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Избори по софийскинови  
Автор Alabao13 (АСА)
Публикувано19.09.03 18:50



Защо трябва да гласуваме за...


Стефчо Софиянски - кандидата на Общинска банка - по инерция.

Надежда Михайлова - феминистки избор, но ако гласуват само жените в София

Стоян Александров - щото е баш-софиянец - от с. Илия (Кюстендилско)

Вени Марковски - може и да осъществи идеята за електронно кметство или нещо такова...

Любен Дилов-син - може пък ако спечели, най-после да си наеме логопед (too late, too soon...)

Чавдар Младенов - красив мъж, носи на пиене, има супер чувство за хумор

Петър Стайков - убива природозащитниците само с вежди

Васил Иванов-Лучано - ще направи София най-голямата сладкарница на града - радост за децата

Данаил Тафров - интересен е с това, че е бивщ щеф на НЕК ( доколко това да си бивш на нещо си е плюс?)

Красимир Пандев - предишен опит - в наличност (общински съветник в СО)

Павел Кърлев - интересен е само с това, че е "алтернативен"

Андрей Гюрковски - "Почтен" ????

За "Щурците" кандидатурата - no comment




Защо не трябва да гласуваме за...

Стефчо Софиянски - кандидата на Общинска банка - инерцията убива развитието

Надежда Михайлова - нищо не разбира от кметски работи, да не говорим, че самата тя се има за "над нещата"

Стоян Александров - защото е "Малката секира"....

Вени Марковски - компютрите може и да не спасят София в крайна сметка

Любен Дилов-син - ще се затруднява на пресконференциите...

Чавдар Младенов - абсолютно неизвестен на софиянци

Петър Стайков - сляп кмет?

Васил Иванов-Лучано - говори се, че има проблеми с алкохола. Кмет-алкохолик?

Данаил Тафров - според мен е минус да си "бивш" и то на НЕК....

Красимир Пандев - ВМРО с успех в София? I don`t think so. Нямат ресурс...

Павел Кърлев - напълно неизвестен за софиянци. Обаче е певеч човека - това към плюсовете ли се брои?

Андрей Гюрковски - съветник на премиера ни. Това само по себе си вече говори лошо.... :)


Мдаааааааа....








Тема Re: Избори по софийскинови [re: Alabao13]  
Авторsilver (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 21:30



Alabao13Ima6 interesna predstava za kandidatite za kmet na Sofia!



Тема Re: Избори по софийскинови [re: silver]  
Авторtrebitel (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 21:51



Naistina ti e interesna predstavata za kmet....
Za njakoi dori sum suglasna , no za Dilov - ako samo tova sa mu nedostatucite - togava shte glasuvam za nego s dve ruce!
Silno e razlichen i zatova mi haresva - prosto trjabva da se pojavi neshto novo na politicheskija nebosklon , zashtoto prosto s tazi sistema - nikakuv progres.....
Ostanalite mi se vizhdat gola voda , no shte gi nabliudavam na debati - tam e naj-interesno!....
Shte im vidim zauchenite frazi i na Nadezhda MIailova , i na Stefan Sofianski , i na ostanalite kandidati....



Тема Re: Избори по софийскинови [re: Alabao13]  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано23.09.03 14:53



не очаквах че има толкова кандидати

даже някои имена чувам за първи път.

но аз не разбрах ти за кой си? или няма да гласуваш?

~всичко е възможно и допустимо, може много да желаеш, но трябва много да дадеш~


Тема Вени Марковски си има и сайт -нови [re: Alabao13]  
АвторOxoбoxo (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 23:03



За Вени Марковски има и нарочен сайт -

. Има интересни моменти в платформата, а и отговорите на въпросите са добри.



Тема Re: Избори по софийскинови [re: Alabao13]  
АвторDell (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 19:01



Abe silver, ti kak glasuvash be pile...stoto njakoi bil razli4en i aide...To golqma rabota koi stql da bude kmet na sofiqta..koito i da e ste si ostane sustata tqsna i mrusna dupka........



Тема Re: Избори по софийскинови [re: Dell]  
Автор groner (непознат )
Публикувано25.09.03 19:31



E druje Dell...... Ako vsi4ki kato teb vdignem ruce ot sudbata si i se ostavim kato stado srednostatisti4eski gradinski ohliuvi da budem vodeni ot niakoi o6te po goliam ohliuv, naj -mnogo da svur6im v tendjerata na iziskan gastronomski klub!
Ne, Sofia niama da ostane mrusna i 4erna dupka ako nie ne iskame tia da e takava!
Mojem sami da si q napravim kakvato uskame!!! Ne misli6 li 4e sled kato ot na6ite pari se pla6tat zaplati na tiq koito bi triabvalo da napraviat grada ni hubav, to nie mojem na su6tite hora da iskame obiasnenie za vsiako tiahno delo. Ne6to pove4e - tazai vuzmojnost e i zakonovo uredena. Vseki sofijski grajdanin ima pravo da prisustva na sesiq na ob6tinski suvet i su6tiq ob6tinski suvet e dlujen da go izslu6a i dori da glasuva po predlojena ideq, mnenie ili da dade ot4et po dadeno pitane! Mdaaaaaa To4no taka! A 6to se otnasia do li4niq izbor na vseki 4ovek za negov purvenec sred kandidatite za kmetove - to priqtelu dori i naj-nestandartnoto e hilqda puti po-dobro ot dobre poznatoto klasi4esko i maloumno.
I tuj pojelavam ti izbora ti da se vodi ot sobstvenata ti qrost i qd 4e niakoi gubi parite ti i ti ne iska6 da mu dade6 da produljava da go pravi



Тема Re: Избори по софийскинови [re: groner]  
Авторudf (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 11:08



Groner, vseki ima pravo i da ne glasuva. a kato ti gledam izkazvaneto imam chustvo che ti si samia lyuben dilov sin. Vednaj zaradi entusiazma za prisastvie na sesii na oshtinskia savet - toy lyuben tochno na tova akcentira na debata v TV "7 dni" predi dve vecheri; vtori pat - zaradi "glasuvaneto s yarost" - toy tochno tova kaza na sashtia debat.
Nyakakva druga ideya da imash, razlichna ot alabalistikite na dilov?
I zashto tolkova ti haresva "glasuvaneto s yarost"? Smyatash li che ako glasuvash "s yarost" neshto shte se promeni? Shtoto predi 2 godini 32% ot palnoletnite balgari glasuvaha s yarost za NDSV, a sega govoryat s yarost za 800-te dni i t.n. Zatova narekoh dumite na Dilov "alabalistika".



Тема Re: Избори по софийскинови [re: groner]  
АвторDell (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 12:51



Groner zasto reshi 4e sum vdignal ruce ot sudbata si ne znam...To4no obratnoto no tova e druga tema. 4e mojem da napravim nesto mojem, samo deto nikoi njama da go napravi tam e problema. Vseki sofiiski grajdanin imal pravo da prisustva i.... drun drun. Horata njamat kakvo da jadat, ste se zanimavat s gluposti. I ne moga da razbera zasto nestandartnoto susto da ne e maloumno, to4no taka kakto i poznatoto klsi4esko. Slava Bogu njama da mi se nalaga da pravja izbor, no sofiq ste si ostane takava kakvato ja opisah v predniq si komentar. Dokato t.nar. mladej se misli za centura na vselenata, razmahva njakoi s4upen telefon i gleda da vzeme oste njakoe lev4e ot tehnite taka ste e.Ne moje da rushish za udovolstvie, pri tova kakvoto ti padne, a posle da iskash da giveesh v nesto razli4no ot ko4ina. Taka 4e...tova e polojenieto. A i ne vijdam zasto se vdigna takava vrjava zaradi tova, koi stjal da bude smetut na sofiq...........



Тема мъж - феминист!?:))))нови [re: Alabao13]  
АвторSpock (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 16:34



Е няма как...тоя път ще трябва да постъпя по феминистки ако да съм мъж. Демек Надето...щот иначе по-лошо...я комунист (Александров), я крадец(Софиянски),за неграмотен сладкар хич не ми се и мисли...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.