Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: НЕ ГЛАСУВАЙТЕ !нови [re: HE ГЛACУBAЙTE !]  
Авторbocko (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 13:03



Abe gpadski Oti se kosite kato 4e vi mine?Pa nali te tova e demokraciata!Koito iska da glasyva koito ne da gladyva!Iaze li4no 4e si pysnem byletinata!Moe i da barkam ama pa taka mi se saka!



Тема Re: НЕ ГЛАСУВАЙТЕ !нови [re: HE ГЛACУBAЙTE !]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 14:59



наистина е срам за този дето отиде да гласува. вярно, че тогава ще идат циганите, дъртите комуняги и "вся остальная сволочь", НО колкото и да "ни мрази" светът (ние требе да направим така щото да ни обича !!!), ще си даде сметка кой и какво е избрал, нали те(светът, богатите) ще наливат пари тук и ще искат все пак хора да ги представляват, а не отрепки :).

ако не гласувате, вярно е че и 2-ма да гласуват ще стане изборът. да ама ЦЕНАТА, ЦЕНАТА - там е ефекта. и те го знаят. затова телеБЛИЗИЯТА и веСниците ни заливат с дърти заблуди на подкупни мекерета, че на видите ли важно е и требе да се гласува, щото .... дрън-дрън. аре сметнете, ако не идат да гласуват сички - що ще стане ??? А ???

не бъдете овце ! ДОСТА РОБСТВО, ТИРАНСТВО И ТЪПАНАРЩИНА !!!

БЪДЕТЕ БЪЛГАРИ !!!! Преи нас имаше ...Аспарух, ..., Левски, ..., децата от поробена България - избити без да ги пита някой !!! днешнити политически педераси и дърти курви прогонват цветът на Родината нн. ДА ГИ СПРЕМ ! ДА НЕ ГИ ИЗБИРАМЕ ТЯХ И ПОДБЛИЗНИЦИТЕ ИМ !!!



Тема Re: НЕ ГЛАСУВАЙТЕ !нови [re: bocko]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 15:53



напред си написах мнението без да съм чел глупостите на повечето от вас. щото има и умни разсъждения, като на нормален бял човек! - като др. демидж например. ама я се вижте останалите какви простотии сте писали. наистина сте оглупели или сте си такива (не ви знам възрастта, та затова). е? - питам аз, какъв извод да си направя ? че наистина ни чака дърво, с такива хора дето не им стига акъла да си дадат мнението (може и да го нямат...) наистина сме за овчарник ...

кому да се сърдим тогава ?? запомнете едно нещо: Бог помага, ала в кошара не вкарва!!! и докато шопите ("...ой шопе, шопе - дървено шопе..." се пее в песента ...:)) и новоиздокараните софиянци (демек врачанци, видинци и вся остальная сволоч) командват в България - НИЩО ДОБРО НЕДЕТЕ ЧАКА !!!!!!!!!!!!!!!!!

ако щете се сърдете, ако щете псувайте, обиждайте - това е! - за жалост...
проследете историята на България и ще се убедите сами. дето има лайна, все има по едного от тия места.

с това не искам да обидя хората там. все пак "кучето скача според тоягата". може би другите - балканджиите са ги изоставили, полендаците - също и в резултат е станала тая паплач, ама да си погледнем своите кривици, па тогава техните, ама да не забравяме те кои са. НЕКА ВИНАГИ ПОМНИМ ЗА КАКВО МРЯХА ТЕЗ ПРЕДИ НАС !!!



Тема Re: НЕ ГЛАСУВАЙТЕ !нови [re: az]  
Авторbocko (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 22:04



Xevi metal "AZ: Xaresa mi vapreki 4e si malko kraen. Bi li obiasnil na men neprosvetenia Shop koi sa tezi ot Vraca i Vidin koito v momenta ypravliavat Balgaria.Edin da vidim glava 4e my skinem! Zashto li imam 4yvstvoto 4e zelniko go ry4at odkade Plovdiv , Barna i Madrid "na shterka My" Pitas za mnenie.Moito e 4e ako si sedim na tlastite D.v kashti i si gledkame Slav4o shestacite shte prodaljavat da garbiat.Zatova site na ploshtado.Pomnish li kato palname Parlamento i Partiinio kak se shybelisaa?Gadovete se straxyvat ot svetloto . Zatova ti predlagm da palnesh vsi4ki ........Lampi razbira se!Badi zdrav!



Тема Re: НЕ ГЛАСУВАЙТЕ !нови [re: bocko]  
АвторDr Damage (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 22:38



4owe6ko e da se gre6i
E dobre moje i da sym sgre6il malko neka sgre6a kakto trqbwa
preosmislqm poziciqta si
6te glasuwam wse pak no nqma da pogledna biuletinata wuob6te prosto 6te wzema edna i 6te q puhna tam w procepa i misleno 6te pojelaq na toq deto sum go izbral Da mu se slu4wat su6tite raboti kakto i na men dokato e na posta si
dokato e oble4en w wlast i zadyljeniq 6te se pomolq iskreno w sebe si da mi se slu4wat i na men takiwa ne6ta kakwito i na nego. Da obirame lawrite ili da spim na truni da takiwa raboti da se slu4wat i na dwama ni spored postupkite Naiwno no neka wremeto -nai dobriq westnik i naj hubawoto radio da otsudi koi kak za6to i wsi4ko dobro na wsi4ki tuk i ne se pritesnqwaite prosto glasuwaite Taka kakto bi
glasuwalo edno dete bez zla umisal i bez zawist
Neka ako pone edin ot tezi koito sled den dwa 6te zastanat na kormiloto slu4aino pro4ete tuk tozi posting Znae 4e kakwoto i hubawo da naprawi 6te nameri mqsto w du6ata mi i kakwoto i lo6o da naprawi 6te bude otminato s mul4anieto koeto zaslujawa



Тема Re: НЕ ГЛАСУВАЙТЕ !re dr damageнови [re: HE ГЛACУBAЙTE !]  
Авторbocko (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 00:17



Dragi mi, DR Damage,Radvam se 4e shte promenish vijdaneto si za predstoiashtia vot.Vigdash mi se mnogo po4ten 4ovek,no pomni 4e prekaleniat svetec ibogy ne e drag!Gledai kam svetlinata dragi ottam idva istinata.Badi zdrav!



Тема Re: НЕ ГЛАСУВАЙТЕ !нови [re: HE ГЛACУBAЙTE !]  
АвторStigaKomunisti (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 07:02



Abe kak nqma da glasuvate be! Nie sme mladi i shte izberem pravilnite. Babite shte si glasuvat za "BKP" i "MVR". Zna4i da ostavim Bylgaria v rycete na komunistite i da se redim na opashki za hliab. I bez tova ne sme mnogo napred pak sega i tova ni ostava. Ot nas zavisi!!!!!!!



Тема Re: do wsi4ki tukнови [re: StigaKomunisti]  
АвторDr Damage (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 19:10



G-n $oburdotski 4rez wolqta na naroda i s serioznata podkrepa na edin (Toj malko go utrepaha ) smeni karucata zigani na na $ostow. $ostowite mangali smeniha edni drugi deto ni ostawiha da 4akame za hlqb te pa smeniha drugi deto... i taka:
Az smqtam da si glasuwam za da nqmam powe4e 2-ki i da mi stigat sredstwata i wremeto za konkretnite mi angajimenti ,A ne da towarq roditelite si do otkat
samo za6toto az a i te iskame da stana wis6ist i ne samo towa , a naistina da se nau4a na ne6to ida bada polezen za ob6testwoto a i za sebe si
Demokraciqta e hubawo ne6to ne 4e e bez kusuri To i $urchil go e kazal nawremeto!
6te si glasuwam nai regulqrno
Hubawo 6te ogledam kandidaturite i 6te si glasuwam. Moje i da ne ucelq no 6te si glasuwam
Ina4e kwo stawa- ami az ne glasuwam, Parite za izborite pak 6te badat potro6eni ,saotwetno banket na pe4eliw6ite i nanowo muka i tormoz i t.n.
Sledqt se tezi ne6ta ot wsi4ki darjawi ne samo ot nowiq "Golqm Brat"
6te ima i mnogo neglasuwali no powe4eto po uwajitelni pri4ini
A tezi deto posledno sa re6ili da ne glasuwat i tqh 6te ponesa na ple6tite si
ot dete znam 4e naj protestira6tite sa sred nai dobre jiwee6tite hora w BG
i o6te podobre zajiwqwat i o6te powe4e protestirat...
Predstawqm si Bratska Turciq naprimer kak 6te reagirat ako pro4etat w gazetite si na sutrinta sled izborite primerno"V4era v BG glasuwali samo 15 choweka!.. ili w bratska Shweciq ili w bratski Iran ili w brarska Canada ili v bratski South Afrika...
ami migom 6te izpratqt wsi4kite si nali4ni woenni resursi za porednata"Umiritwori
telna misiq" Kak wi se struva priqtno li 6te ni e? Uiutno li 6te ni e?Kef li 6te ni e?
Az 6te si glasuwam iza da doidat i tiq 4ujdi inwesticii nai setne i da jiwnem malko
Towa e:)))



Тема Re: do wsi4ki tuk re Dr Damajeнови [re: Dr Damage]  
Авторbocko (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 12:06



4est i Po4itanie priatelu!De vsi4ki mladi hora da passajdavaha kato teb!Li4i si dobroto vaspitanie i tova 4e tarkash 4inovete za znania a ne za diplomiAz sam ot taka nare4enoto sredno pokolenie 30-40g.Radvam se na mladute s takiva vazgledi.Ami nosi svetlinata ISPRAVEN!!!



Тема Re: НЕ ГЛАСУВАЙТЕ !нови [re: HE ГЛACУBAЙTE !]  
Авторsos (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 12:44



ако не гласуваме, ще има балотаж, а това значи още пари от нашият джоб.
друг е въпросът за кой да гласуваме, всички са маскари - това не е от днес !!!
сега виждаме какви ни управляват! как можем да се отървем от тях - това е по-важно. май само пишем и говорим ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.