Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 04.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: The GAME]  
Авторanhela (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 21:07



Когато дойдат избори, все се сещам за една книга на Р.Хайнлайн-"Звездните рейндъри". В нея той развива теорията, че за да гласува човек трябва да заслужи правото си на глас. Та като дойдат у нас избори си мисля, че голяма част от избирателите не трябва да бъдат допускани до урната, щото не знаят за какво става въпрос!
За кого ще гласувам и аз още не знам, но знам, че трябва да гласувам и то за човек, за който поне да мисля, че знае какво, защо и как да го направи, а не може сам да може да си създаде подходящ екип за това. Не искам да гласувам за някой, който си мисли само как да си напълни джоба и да си осигури децата.
И който ще гласува на тези избори да знае, че който и да стане кмет на населеното му място, дори и да не е неговия избранник, е отговорен пред всички в общината, гласували или пасували, така че му дръжте сметка как защитава вашите права и го гонето до дупка, ако не го прави. Той е там заради вас, а не за собствена облага!
А на Софиянски два мандата му стигат- щерките му имат достатъчно зестра вече.



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: anhela]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 22:10



Специални поздравления!! Това е чистата истина....защото винаги гласуват тези, които най-вече мислят с коремите си. Според мен това е една от най-неприятните черти на демокрацията - всеобщото право на мнение и на глас. По този начин народ, пълен с безделници и готованци, например, налага на малката част здравомислещи, мнението си. И те са принудени да търпят последствията....и още, и още....и на всички избори - все така!
И за Софиянски си дяволски права. Нека и нечии други дъщери да посъберат малко чеиз!!



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: Mинaвaщa]  
Авторбляx (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 22:23



е ми хуу де изберете си следващия гладник
с най-голямо удоволствие ще ви гледам сеира тогава

минаваща май ти ме нарече българин а сега сама не виждащ как подкрепи нане и вуте ей за вас си тряа як каиш завидяхте им на тия щерки Какво ти обеща таз шунда? място в гаража ха ха
и не си прави труда да ми отговаряш не чета



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: бляx]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 22:37



А на вас какво ви обещава Дилов? Да спре паяците......умирам си от смях.



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: Mинaвaщa]  
Авторxexexe (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 08:43



какъв дилов бе кака? нещо не си чела
а и паяците ми се струва че тряа да са поне 50 и глобата да е 100 лв



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: xexexe]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 08:58



Ти нали не четеш бе, батка???



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: Mинaвaщa]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 10:46



чета чета нали казват че смеха е здраве та за тва



Тема Re: Rе: |Относно царянови [re: Pushachat1]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 11:04



Виж да ти кажа. Макар, че бързам. Не съм казала, че ще гласувам посмъртно за СДС. Казвам само, че засега не виждам по-добри от тях. ЛИЧНОСТИ - да, но не и партия. И понеже те за мен олицетворяват движението напред - затова гласувам все още за тях. И, честно казано, защото се надявам Костов да се върне на челото им. Защото той е един можещ. С всичките му останали дефекти.

А ти добре разсъждаваш. Но да знаеш, че просто не си наясно с много неща. В известен смисъл мозъкът ти е промит от платените медии - не ми се сърди.....
Както и за цялата история на човечеството, така и за нашата, българската, ние, масите, знаем твърде малко истини. И, елементарно казано, целта на богатите е точно това - да си плащат, за да промиват мозъците на тези, които могат да мислят и биха имали правилна позиция ако са наясно с всички факти. И да си разиграват коня както на тях им е удобно, на богатите. Да не би да мислиш, че от Клинтън или Буш наистина нещо зависи???? И те са пионки....



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: The GAME]  
АвторKele6a (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 20:03



Estestveno za Lu4ano, toi e goliam



Тема Re: За кой ще гласувате в София [re: Mинaвaщa]  
Авторanhela (Нерегистриран)
Публикувано14.10.03 22:16



В тази връзка и Надето има две щерки, но тъй като си имат гараж, не мисля, че им трябват и други зестри!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.