Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:02 04.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: За кой ще гласувате в София re az samнови [re: az sam]  
Авторbocko (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 14:22



Kak da glasyvam za kmet koito prez sledvashtite 4 godini shte y4i koia ylica kade se namira!A kato go nasvie ogladnialata 4ervena banda?



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: Mинaвaщa]  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано09.10.03 15:48



taka si e



~всичко е възможно и допустимо, може много да желаеш, но трябва много да дадеш~

Редактирано от albenadi на 09.10.03 15:52.



Тема Допълнениенови [re: Mинaвaщa]  
Автор vladux (от гората)
Публикувано10.10.03 02:07



Аз ще гласувам за Любен Дилов. Предпочитам такъв, свързан със селски шоумени, отколкото някаква свързана с комунисти гаражна съпруга и кандидат на синята комунистическа партия (СДС).


vladux


Тема Re: Допълнениенови [re: vladux]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 14:27



Да бе, предпочитай си.....хвърлИ си гласа в паницата на БСП - всеки глас даден за дреболийка като Дилов е все едно даден на тях. И се приготви да стоиш на опашка за кисело мляко сутрин в 6 часа!

А пропо - гаражът на Надеждиния мъж е 100 процента законен. Ама не ви е удобно да го повярвате - иначе ще ви отпадне нещо за плюене, а мнооооого обичате да си плюете ей така, на посоки!



Тема Re: Допълнение re minavashtaнови [re: Mинaвaщa]  
Авторbocko (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 15:52



Ne razbrah G-ja Garajna s biznes li shte se zanimava ili s politika?Ako se zanimava i s dvete mirishe!(Spravka Oresharski)XA ti skapa vzemi edno takova kredit4e za da si kypish gapaj4e!IADEC! A za da i go otpysnat kakvo li e obeshtala?



Тема Re: Допълнение re minavashtaнови [re: bocko]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 20:40



Един кмет трябва да се занимава с ВСИЧКО - далеч не само с бизнес и с политика. Така че въпросът ти е неуместен.
А за кредита - хайде да сме виждали и други с големи кредити....Всеки да се урежда както може, стига да не е незаконно.



Тема Re: Допълнение re minavashtaнови [re: Mинaвaщa]  
Авторbocko (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 23:14



Edin kmet triabva da se zanimava c ypravllenie na obshtinskite interesi a ne sas svoia biznes.Koito gleda svoia biznes kmet ne stava,nai malkoto ne e moralno.Dokolkoto znam dokato si v politikata pone proforma ne teglish krediti za svoia biznes ina4e si AYT. NA lubimata ti Garajna tezi neshta ne sa i iasni kakto i drygi raboti ina4e niamashe taka da se izlaga.(spravka Love4 i gyrnalistite)A mejdy zakon i moral v politikata pazlikata e goliama.ZA men tvoiata lubimka e edna nemoralna jena i po dobre da si gleda biznesa a ne da se pa4i za primer na decata mi !



Тема Re: Допълнение re minavashta [re: bocko]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 00:42



Нещо не си допрочел. Върни се до първия ми постинг. Там ще ти стане ясно, че ще гласувам за СДС, който и да е кандидатът му. Просто и ясно. Никоя друга партия не става за нищо. А дреболиите като Дилов само пречат в такива ситуации.
Не, че СДС в момента става за нещо. Но те ще излязат от батака някой ден. А за да стане това - трябва да им се дава шанс. В противен случай ще ни изритат и от Европа, и от света.



Тема Само за БСДП! [re: The GAME]  
Авторcitizen (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 06:13



Абсурдно е да гласувам за партия, която се е корумпирала и по метода на изключването стигам до БСДП - бюлетина 22.
Виж за кмет - не знам, колебая се.



Тема Re: Само за БСДП! [re: citizen]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 10:27



Трогателен си......
Корумпирането се прави не от партии, а от хора. Докато съществуват хора на този свят - ще съществува и корупция. Да си чул някъде да има некорумпируем човек? Може би ти си такъв?? Ама хич не вярвам!!

В този смисъл трябва да гласуваме за тази партия, която, макар и корумпирана, води държавата си в правилна посока и ВСЕ ПАК се грижи и за нас - дребните рибки. Макар и не веднага, мака и повече в проекция в бъдещето.
А такава партия е САМО СДС. И можете да си плюете по Костов, но без него и НАТО, и Европата щяхме да ги гледаме през крив макарон. И още щяхме да се редим по опашки за мляко.
Може би и НАТО и Европа не ви харесват? Ми хайде пак с Русия, тогава!!
ВСЯ ВЛАСТ - СОВЕТОМ!!

ПП. Глупавият принцип с метода на изключването цъфна още при появата на царя - нали тогава и него по тоя метод го избрахте?? И цъфнахме, та и вързахме......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.