Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 11.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Синя идея...нови [re: Mинaвaщa]  
Автор vladux (от гората)
Публикувано07.10.03 02:57



...с червени хора!
Вервай и на идеята... като тези, които още верват на Височеството.

Аз ще гласувам за Любен Дилов. Защото го подкрепя коалиция, която смятам за наистина демократична, за разлика от СДС, състоящо се от остатък пребоядисани в тъмносиньо крадливи тъмночервени комунисти, наричащи се Християндемократи .


vladux


Тема Re: За кой ще гласувате в София re kmetaнови [re: kmeta]  
Авторbocko (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 12:58



Kmete ne si gybivbremeto,po dobre idi za gabki manatarki!



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: The GAME]  
Автор albenadi (nadejda)
Публикувано08.10.03 16:25



не за комунистите във всеки случай

~всичко е възможно и допустимо, може много да желаеш, но трябва много да дадеш~


Тема Re: Синя идея...нови [re: vladux]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 22:07



Любен Дилов ми е симпатичен. Макар, че връзките му със Слави Трифонов - селянчето - комплексарче (и добро шоуменче) го компрометират доста в очите ми.

И какво, обаче, ако гласуваме за него?? Само ще отцепим сини гласове и комунистите ще спечелят....а това е по-голямото зло за момента.


Мдаааа....трябва да се мисли И практично, а не само въодушевено....



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: The GAME]  
АвторPaзyмeн (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 09:39



Ще гласувам за Волен Сидеров, макар че не съм за БЗНС на Яни Янев.



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: Paзyмeн]  
Авторaz sam (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 09:54



Za kogo da glasuvam, za Sofianiski oi deto se e nagushkal v prodalzenie na 8 godini i si obezpechil rodata za cial zivot na garba na naroda, za Nadezda li koiato znae samo mnogo da pliampa i da se pravi na chestna, a v sashtoto vreme vsicho go pravi za lichen interes (to se vidia shto za politik e kogato beshe ministar).
Stoian Aleksandrov ne go poznavam dobre, no mi izglezda zasega nai-nekorumpiran i chovechen. Za nego shte vzema da glasuvam. Mnogo mladi hora smiatat taka i az se pridarzam kam tova mnenie, pak tova che e komunist niama nikakvo znachenie veche, nali sme demokratichna darzava, neka glasuvame za luchnost, a ne rakovodeni ot politicheski ubezdenia.



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: Paзyмeн]  
Авторaz sam (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 09:55



Za kogo da glasuvam, za Sofianiski li deto se e nagushkal v prodalzenie na 8 godini i si obezpechil rodata za cial zivot na garba na naroda, za Nadezda li koiato znae samo mnogo da pliampa i da se pravi na chestna, a v sashtoto vreme vsicho go pravi za lichen interes (to se vidia shto za politik e kogato beshe ministar).
Stoian Aleksandrov ne go poznavam dobre, no mi izglezda zasega nai-nekorumpiran i chovechen. Za nego shte vzema da glasuvam. Mnogo mladi hora smiatat taka i az se pridarzam kam tova mnenie, pak tova che e komunist niama nikakvo znachenie veche, nali sme demokratichna darzava, neka glasuvame za luchnost, a ne rakovodeni ot politicheski ubezdenia.



Тема Re: За кой ще гласувате в София [re: az sam]  
АвторViztetova (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 09:59



Ako se chudish za kogo da glasuvash poseti:
www.bsmizgrev.hit.bg



Тема Re: За кой ще гласувате в София [re: The GAME]  
Автор Pushachat1 (Soldier ofLight)
Публикувано09.10.03 11:33



Ди -лов, Ди - лов, Ди - лов!

Всчики други са стари муцуни (без Лучано, но пък на него каква му е пратията.... Пък и може ли за кмет да бъде избарн човек без висше образование?)

Относно Надка - гледахте ли я как се разпени преди окол половин месец относно назначавето на Бриго. Щеше да набие комунистите. Напоследък СДС ммного се фашизира
А Сергей - неговата партия я видяхме на два пъти първия път нямаше ток и вода. Втория път (когато Александров бе финнасов министър) нямаше хляб. Без коментар.
А софиянски - който е затънал в корупция - кой го сложи на власт - СДС!

САМО ДИЛОВ Е ЧИСТ! ОЛЕ!



Тема Re: За кой ще гласувате в София [re: Pushachat1]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 13:32



Пълни глупости.....вие и за царя мислехте, че е чист, та затова гласувахте за него. Напълно инфантилна история - дай да гласуваме за някой, който ОЩЕ е чист.....купон да става!!
Може ли кмет да е някой си без стабилна партийна подкрепа и без нужните квалификации и опит???? Стига детинщини с тоя Дилов......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.