Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 29.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ЕТО КАК!нови [re: Umen]  
Автор Nabuco ()
Публикувано28.09.03 17:54



1. "АЗ" дори и на латиница се пише със "з" (или"z", ако така е по-разбираемо за Вас);
2. Какъв човек съм аз и защо са Ви възпитали да не влизате (пардон - да не pravite) в полемика с мен?;
3. Псевдонимът ми не е нито старобългарски (макар че, щом търсим езикови корени, езикът, за който говорите, се нарича "прабългарски"; старобългарският е основа на черковнославянския, който пък Вие незнайно защо наричате juznoslawjaski), псевдонимът ми изразява моята любов към операта, творчеството на Верди и цар Навохудоносор, чието име, сигурен съм, знаете, в съкратен вид звучи именно "Набуко" (не "набуцо", както вероятно ще го прочетете, имайки предвид как пишете).

P.S. (чете се: post scriptum*) между "hora" и "kato was" няма запетая.


Редактирано от Nabuco на 28.09.03 18:00.



Тема Re: ЕТО КАК!нови [re: Nabuco]  
АвторUmen (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 18:43



Na byrzo:tatko mi kazwashe:"S prostazi ti zabranjawam da se razprawjash!"As ,kato momche ot Draz mahala,estestweno se bieh,kydeto mi padneshe,no za syzalenie,na men mi beshe zabraneno da se bia i da sporja s prostazi i hora ot nisyk proizhod.Togawa tezi neshta bjaha nerazbiraemi za mene,sega znam ,kolko prawo e imal tatko.



Тема Re: ЕТО КАК!нови [re: Umen]  
Автор Nabuco ()
Публикувано28.09.03 18:48



Значи господинът произхожда от известните академици на Draz mahala, където никога, ама никога не се е срещал нито един proztak... Странно, за мен този квартал е по-скоро люлка на хамали. Не беше ли той онова струпване на бордеи между Владайска река и ул. "Козлодуй"? Ако бъркам, моля да бъда извинен, но не се чувствам съмсем уверен в географията на точно тази част на София.



Тема КОНЮВИЧАРСКИЯТ "UMEN" АКАДЕМИКнови [re: Nabuco]  
Автор Nabucco (Nebuchadnezzar)
Публикувано30.09.03 14:54



... нещо се обви в мълчание. Може би "татко го е учил" като се посере в спора с някой proztak като мен, да се направи, че "га нема" и че никога не го е имало.



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: The GAME]  
Авторнямa (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 21:13



ти луд ли си ? не ни стига че министър в кабинета е със средно образование , ами още и кмет на столицата. това просто няма да стане - то ще е все едно афроамериканец да стане президент на америка. ще стане за смях, макар че не е невъзможно - имайки предвид че смятат да дадат право на студентите да гласуват в софия, а на тях колко им е акъла - дай им стадиони и спортни клубове, та защо да не си изберат сладкаря-спортовик за кмет, вместо да си ходят на село, ще тичат по стадионите. и без това в университетите няма какво да се прави по цял ден...



Тема Закостенял и назадничев човекнови [re: нямa]  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано30.09.03 23:44



Закостенял и назадничев човек - такъв или такава си ти! Това е най- малкото заради което може да упрекнеш някой!!!
1. За да си добър мениджър не е нужно да си завършил висше образование!
2. В България сульо и пульо завършват университети- така че самата диплома като диплома се обезсмисля много често.
3. Човек който е направил нещо, спечелил е пари , без да е завършил в Москва или социология в Софийския.
Трябва да преценяш хората като личности по делата, които са направили, а не по това каква диплома имат!



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: The GAME]  
Автор MУTPA ()
Публикувано01.10.03 00:37



Ама лошо няма в това, че с квот са е захванал Лучиано, му е донесло пари. Еваларка и шапка му свалям! Ей на и царя е без образование и е прост при това, ама има, няма 800 дни и стана един от най-богатите монарси.

Seeya! Между нас да си остане, работата е осрана (Fatal error) [/ i]


Тема Re: Закостенял и назадничев човек re the GAME [re: The GAME]  
Авторbocko (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 11:28



Dragi The Game,podkrepiam te s lafa 4e na 10 y4eni glavi im triabva edna prosta da gi komandva ina4e obarkvat vsi4ko!Na Garagna Mihailovna za kakvo i e diplomata? Da krade Garaji! A pakSofianecoda spre da se pravi na kmet i da zaema premierskia post.Toi e dokazal 4e ima Dype za tazi rabota.Stane li tozi nomer Mavara shte go hvane vitiligo.



Тема Re: За кой ще гласувате в София [re: Funky]  
Авторna_koi_mu_puka (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 14:37



Daaa, az sam edna malka, rusa sladkarka, koqto ima v glavata si malko nishtojno pochti mozache i chaka shefa da mi dava narejdaniq inache prosto ne znam kakvo da pravq



Тема Re: Закостенял и назадничев човек [re: The GAME]  
Авторниkoй (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 20:55



извинявай, ако парите за ТЕБ са критерий за преуспялост и за умения то защо не предложиш някой по-голям перач дори от Лучано да ни стане кмет? сигурно по твоя критерй ще бъде много подходящ - напр. Васил Божков, защо не ? той също е "много преуспял"
просто не знам дали някога си го чувал да говори, мисля че интервюто му в блиц беше емблематично - та тай дори не можеше да разбере въпросите.
още повече - какво ще кажеш за човек, който е на позицията си защото написаха закон ЗА НЕГО? и за това че казва че разчита на подкрепата на НДСВ от парламента за да е успешен кмет - т.е. добрата стара игра - на "нашите" общини - толкова от бюджета, на "не нашите" - йок. той до толкова не е в час че дори не разбира колко е неуместо едно такова изказване, и то като част от кампанията си.
най-вероятно и ти не разбираш, какво му е лошото...толкова си "напредничав"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.