Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: За кого ще гласувате в София RE EVAнови [re: Eвa]  
АвторKESTENA (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 18:22



Skapa mi Eva,zamisli se nad vaprosa(KAK SHTE E PO POLEZEN SOFIANSKI?) Kato kmet ili kato PREMIER.Ne mislish li 4e triabva da se poraboti v tazi nasoka?



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: anhela]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 18:43



Вие пък с този гараж се оляхте.......Милен Велчев има няколко хотела по морето, на Никито Василев таткото е източвал БГА Балкан години наред и сега си живеееееейка в Южна Африка, царчето си реституира планините в България......а вие още около този гараж точите змийска слуз. Въпросният гараж ПОНЕ дава работни места за сума народ!!! И прави услуги на още по-голяма сума, поправяйки им колите.



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: Mинaвaщa]  
Авторanhela (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 20:11



Те не са се кандидатирали за кметове! Тях ще ги почнем на предсрочните парламентарни избори, макар че силно се съмнявам дали ще са още тука или ще са при татито на Никикито да се препичат по ЮАР-ските курорти!!!



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: anhela]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 21:59



И кого няма да ПОЧНЕШ? Не разбрах кой заслужи доверието ти.



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: The GAME]  
АвторMOШA (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 22:18



Вие сте напълно прав.Трябва да се гласува на всяка цена .На Софянски му стигат два мандата.Ипонеже ставаме европейци или американци то 8 години стигат.Нали за това упрекваха комунистите.Та за всеки друг но без СОФЯНСКИ.



Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: Mинaвaщa]  
Автор anhela ()
Публикувано17.10.03 22:27



Ми ,честно, и аз не знам на кого точно да се доверя! то пак станаха много партиени тези избори! Пък и не само кметът е важен, важни са и листити за общински съветници! Тях пък никой не ги представя , а те би трябвало да са ти посредници при решаването на проблемите ти!
Във всеки случай не обичам крайностите! и ми писнаха кампании, в които се говори какво не са направили досегашните управници, а не става ясно какво ще направят самите те! Красивите обещания са хубаво нещо, но реализацията им би била още по-хубава!

...един живот живота ти да сподели...


Тема Re: За кой ще гласувате в Софиянови [re: Baльo]  
АвторMOШA (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 22:29



Вальо,а ти като си грамотен та к"во от това? И аз имам три висши и к"во от това.На днешно време трябва да си проссссттт и нагъл и да се усмихваш като Софянеца,а не да си грамотен!!!



Тема Re: За кого ще гласувате в София RE EVAнови [re: KESTENA]  
Автор anhela ()
Публикувано17.10.03 22:35



Не знам дали си спомняте, но когато му зададоха на Софиянски на времето въпроса дали не иска да пак да е премиер, а не кмет, той отговори, че има три дъщери!
Иначе човекът прави каквото може и то добре! че не е достатъчно, не е! Но пък от друга страна не ми харесват слуховете за личното му облагодетелствуване!

...един живот живота ти да сподели...


Тема Re: За кого ще гласувате в Софиянови [re: Eвa]  
АвторMOШA (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 22:38



Скъпа Маман като ти чета възхищението за София и ми става ясно,че по-далече от Пудгомер не си ходила.По мръсна столица от София няма!!!За ЕВРОПА няма да ти разправям,но иди до ИСТАМБУЛ и съм сигурен ,че няма да гласуваш повече за Софянеца.От такива като теб сме на това дередже.



Тема Re: За кой ще гласувате в София [re: Гeнkoв]  
АвторMOШA (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 22:51



ГЕНКОВ, ти си много прост бе джанам.Стига с тия цветове бе. Погледни на професионализма. И вземи да направиш една екскурзия до Китай ,за да видиш за какво става дума бе.Мерцедес са там бе и ДРУГИ супер компании.Ама те не гледат цветове а бачкане мойто момче!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.