Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 15.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Местни избори 2003
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Допълнение re minavashtaнови [re: Mинaвaщa]  
Авторbocko (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 13:58



Zvy4ish malko fanati4no no vse pak vi pojelavam yspeh!Neka pobedi po dobria!



Тема От ФАНАТИЧНАТА ;-))))нови [re: bocko]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 20:09



Благодаря за пожеланието. Че няма да победим - няма, комунягите са на ред......дано дочакам следващия път, в който ще ги съборим. И дано дотогава не се появи някой друг малоумен цар или принц, който да обещае дъжд от пържоли, че тоя гладен народ само там му е идеала и мисли предимно с корема си.
Не съм фанатичка - нямам време за това. Просто съм реалистка.



Тема Re: Само за БСДП!нови [re: Mинaвaщa]  
Авторзaминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 21:24



Ако имах регистрация в София щях да гласувам за Софиански. Отдавна се доказа че смяната на властта води до мизерия. сами вижте от 89-та насам кво се е променило.СДС, царе, БСП аз лично разлика не усетих върху мен от техното управление, а от мойто си собствено. Иначе международната политика няма какво да я нищиме.Така или иначе трябва да сме С "някои"
само че все си избираме неподходящите или не си изискваме полагащото ни се.



Тема Брех!нови [re: зaминaвaщ]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 21:45



Ами то тогава да не бяхме сменяли комунистите!

Чак сега разбрах защо сме си все в мизерия - защото ги сменихме!!

Поздравления - брилянтен си!!

Това само българин може да го измисли......



Тема Re: Ха-ха-ханови [re: Mинaвaщa]  
Автор Pushachat1 (Soldier ofLight)
Публикувано12.10.03 14:59



Туй пък е най-големият виц! Повече, не говори, щото масата от българският народ няма да спре да се хили. Иван Костов е най-надменният, най-динстнациряният от народа си, най - самообжествяважият се политик, който сме имали. но къде по лошото е, че около него няма единсвестне полтик в цялата му партия. Погледни само:

- Муравей Радев - 4 години беше Костов и тази година тръгна да говори колко бил лош Костов.
- "Мистър 10 процента" - мисля че прякорът на този министър, който дори бе съден говори прекалено добре. АМа, ще ми кажеш, не го осъдили. Има ли значение питам аз? Нашата с-ма не осъди нито един депутат освен цветелин Кънчев и то дори той бе реабилитиран, а Божков все пак е депутат от по-голяма партия. Никой никога няма да го съди, но е напълно достатъчно, че и мало достатъчно доказателства за да се заведе процес, както и чи бощественото мнеие не е с този министър.
- Ек. Михайлова - по-известна като "Дружинната" - прекрасно замени - Хр.Бисеров в апаратните игри.Нейна заслуга остава изхъврлянето от СДС на Бъки
- Д.Абаджиев - известен и като Митко Папагалчето. Всяка дума казана от Командира и Дружинната бива повторена от него.
-Тагарински и останалите кинжали който скочиха с-у Надежда когато трябваше да се сменя Катеринчето, защото се уплашиха че Надежда ще ги изпъди \което тя не направи\
-Филип Димитров, който е една марионетка
-Петър Стоянов, който не само, че не е седесар, но и е лавьор и сменя позициите си...
И още много други които в момента са СДС трябва с един замах да бъдат изчистени от там. А самото СДС трябва да се поеме от НАПЪЛНО НЕПОЗНАТ човек ако иска въбоще да оцелее \някой като Орешарски например\ защото аз ХОРАТА И В ЧАСТНОСТ АЗ НИКОГА НЕ БИХМЕ ГЛАСУВАЛИ ЗА СТАРИТЕ МУЦУНИ, КОИТО ОПОРИЧАХА КАУЗАТА СДС! Права си - Не партиите правят нещата, а хората - и точно затова вярвам в Дилов, а не в СДС - защо в партията СДС няма хора способни да променят нещатакъм по-добро, докато макар зад човека Дилов да не стои известна партия, тои е интилигентен, ерудуран, с добри идеи, с желание да променя към по-добро. Дори само това е достатъчно!



Тема Rе: |Относно царянови [re: Mинaвaщa]  
Автор Pushachat1 (Soldier ofLight)
Публикувано12.10.03 15:28



Лично аз не съм гласувал аз царя! Аз гласувах тогава пак за Гергъовден \нищо, че не влязоха, за 30 000 гласа това мен не ме притесни, дори бе убеди че трябва да се гласува баз да мислиш дали гласа ти ще отиде на вятъра или не. Ако тогава всички хора, които се бяха колебали дали да гласуват за Гергьовден или не бяха гласували той щеше да влезе, ДПС нямаше да е съуправник на НДСВ и батакът щеше да е най-малко наполовина по-малък, тъй като в НДСВ има и качествени хора но те не могат да се изяват \

Що се отнася до хората като цяло - те гласуваха НЕ ЗА ЦАРЯ \остави ги какво пишат вестниците\, колкото гласуваха ПРОТИВ СДС. Ако царя не беше дошъл основта част от тези 42 процента нямаше да гласуват, а пет-шест процента щяха да отидат към БСП и бе много вероятно те да бяха катурнали така или иначе СДС, но дори това да небе станало разликата щеше да е мнимилана - 2-4 проценат в полза на "сините" не повече. Защото имаше лява вълна, породена от недоволството. И тази лява вълна именно събори Петър Стоянов.

А че П. Стоянов щеше да падне бе ясно още когато се заговори за възможността Симеон да стане президент. И ако сините го бяха оставили да бутне Стоянов и стане президент - на един безопасен пост - сега щеше да ни управлява СДС в коалиця с Гергъовден и всичи големи играчи щяха да са доволни. Но понеже Командира поиска всичко сините отрязаха Симеон от президентския пост и той стана премиер. ХАК ВИ Е!

Лично аз винаги много се дразня когато някой ми каже, че ще гласува тази партия посмъртно! По дяволите бе човек! Ти не знаеш дали след 12 години ще има СДС, но казваш, че ще гласуваш за тях. Не знаеш дали са прави, дали не грешат дали всичко не е било напарзно. Представи си, че те изберат утре някой, който поеме радикалон нов курс - ти трябва да мислиш - да кажеш това ми харесва или това не ми харесва, но не клоко по-лесно е да кажеш "Партията нареди". Че по какво се различаваш ти от комунисте бе! И по какво се различава СДС от БКП в ранните и години? Лично за мен колкото и ужасон да звучи БСП има по-приемлив образ от СДС - вярно в нея останах много генерали, агенти от държавни сигурност, мутри и т.н. но те поне СИМУЛИРАТ ДИАЛОГ с обществото. А СДС И ТОВА НЕ ПРЪАЯТ. Разликата в процените е очевидна - за едните - 20. За другите - около 7. Без коментар.



Тема Re: Брех!нови [re: Mинaвaщa]  
Автор Pushachat1 (Soldier ofLight)
Публикувано12.10.03 15:33



Причините за мизерията са много \основната е, че комунистите изгориха досиетата и не позволиха нещата да тръгнат драстично по новому когато още можеше това да стане\, но резултатът е факт - сегашният ни стандарт е под този от 1989 г.



Тема Re: Брех! [re: Mинaвaщa]  
Авторпoдминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 16:03



ми българин съм ти циганка ли си?или американска трътла или непълнолетно рускинче
чак сега си разбрала защо все Сте си в мизерия? кво очакваш да ти кажа сега?
няма лесно да да се измъкнеш от там



Тема Re: Брех! [re: пoдминaвaщ]  
АвторMинaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 16:19



Мойто момче, аз никога не съм била в мизерия персонално. Защото съм можеща. И защото никога не съм зависила от никакви партии. Човек на изкуството съм и докато България тънеше в комунистически рай, аз гниех в презряния запад. Но не останах там. Достатъчно видях и се върнах , за да мога, (доколкото мога), да разяснявам на такива като теб, че всичките ни злини идват не от партиите, а от хората. От Българите. Защото не ставаме за нищо. Включително и аз. Включително и ти. Но ти това надали можеш да го признаеш. И това е причината за мизерията. Това, че винаги търсим вината нейде вън от нас си. Без да съзнаваме, че тези, които нарочваме за виновни, са просто част от нас. И са такива като нас. Калпав народ - калпави политици, калпави партии.....
Та - есенцията я повтарям - от калпавите нека изберем най-малко калпавите. Може и да е Любен Дилов най-малко калпавия. Но - повтарям - гласуването за него няма да го направи кмет. А ще напраи кмет или Софиянски, или БСП-аря.



Тема Re: Брех! [re: Mинaвaщa]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 19:00



радвам се да чуя че си можеща и се радвам за всеки такъв.
от комунизма не заварих много защото бях хлапе дето си бърка в носа през 89та обаче едно ми се е изяснило - едно влакче не може да се движи когато е само от вагони, движи се ама само по наклон и рано или късно спира.тва е за мен комунизъм сички равни блях блях тряа да има и някои локомотив тук там.
и все пак това което направиха господа първенютата след 89 е по-лошо и от комунизма. да затвориш и фалираш работещи структури само за да ги приватизираш според мен тряа да се наказва със смърт. а нима пикливия европейски съюз не е копие на бившия СИВ ??
заговори за злините и ще ти призная че по нищо не се отличавам от другите зли причината за това я знаеш сама ако не съм като тях че и повече от тях когато се наложи ще ме смачкат.

не бих гласувал за който и да е от другите кандидати




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.