Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 19.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Тема Селяниянови  
Автор cвъpзoчниk (военна глупост)
Публикувано24.02.08 23:11



Здравейте дружки,
С тези с които не се познаваме аз съм W123 но тук съм с този ник.
Ей пичове...селяния до шия...
Аре да си тръгва новия форум че в оня с половин метровия домейн нещо неможем да се разберем.Разни стотинкаджии банват наред.За сега сме само аз W123 и W140.Ама може и други да има но не се знае.
Не те ли е срам бе господин IP.Що за краварщина.Не ти ли е ясно че вече си бита карта и с този си акт ще те разнасяме из целия клуб.И без това си осра позициите а сега се закопа и до ушите.
Искам да ми бъдат изтрите всички коментари.Ама всички,барабар с цитатите.Аз темите които съм пускал съм ги затрил така че за теб остават само да махнеш коментарите.
И ще проверя.Въпреки че имам бан по ИП залата до нас си бачка и всичко се вижда.
Аре остани си със здраве.То май с това само ще си останеш...

Редактирано от cвъpзoчниk на 24.02.08 23:12.



Тема Re: Селяниянови [re: cвъpзoчниk]  
АвторW14O (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 23:17



остави го бе
нека си дава банани, аз ще се постарая да си го *сирам неговия му форум така редовно



Тема Re: Селяниянови [re: W14O]  
Автор cвъpзoчниk (военна глупост)
Публикувано24.02.08 23:19



Мхм,и аз може да пиша вътре от залата до блока.Ще си направя ник 'тъпака с двете пури' и ще си питам къде да си сипя масло и какво?



Тема Re: Селяниянови [re: cвъpзoчниk]  
Авторhammer (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 00:13



Какво повече има да се коментира...
и аз имам явен бан и не виждам нищо общо взето..
хората са казали.. "Историята едни я правят други я пишат" .. така че вече неговата историа е написана и то.. не е с добро май ?
колкото и всеки да говореше човешки и т.н... то не та не..
еми седи си у форумо и.... се кефи на парите от рекламите



Тема Re: Селяниянови [re: hammer]  
Автор23O TE (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 08:08



Има едни преходни периоди, в които човек трябва БЪРЗО да взема решения. Понякога в бързината стават грешки.... Е, той взе своето решение, ГРЕШНО.
Но погледнете нещата и от неговата страна-той си е отгледал форума като дете - бавно, търпеливо, и един ден става "преврат" и някой се опитва да му го отнеме. Той сам се дистанцира от МБ Клуб. Обяснимо е това поведение, типично българско.... и ГРЕШНО!
iohoho



Тема Re: Селяниянови [re: 23O TE]  
АвторW14O (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 14:41



a защо стана този преврат?
замислил ли си се?
вместо сега да го почитаме като създателя на клуба и първия прдседател ние го хулим
и не напразно





Тема Re: Селяниянови [re: cвъpзoчниk]  
Автор W123 ()
Публикувано25.02.08 22:14



Доволен ли си вече бе бакшиш.И кво?Бан на В123 на още два потребителя и сега бан по ИП.Смешник...
Само да си стъпил в новия форум.Аз лично ще те банвам само като се докоснеш до клавира.



Тема Re: Селяниянови [re: W123]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано25.02.08 22:23



ХиХи - май и аз си отнесох БАНаната
Дреме ми на долуподписания.
АлексВан е Стотинкаджия по душа. Ако кажа че е Бакшиш ще обидя много по-читави хора!



Тема Re: Селяния [re: W14O]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано25.02.08 22:28



първи председател, щото Вени от Пловдив се дръпна, а за регистрацията няма да ти обяснявам колко време я влачи

както казва Диджея - Вари го, Печи го - цървула на Мокасин не може да стане!



Тема Re: Селяниянови [re: BlondNigger]  
АвторW14O (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 22:31



я имало промоция на Ванове? Къде ги






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.