Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 25.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Mercedes 123-ka ??????нови  
Авторw 123 (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 23:07



Zdraveite,

iskam da si kupja Mercedes W 123. Nikoga ne sam karal Mercedes obache ot mnogo hora sam chuval ,che tova e nai-jeleznijat Model na markata.
Ima li njkoi ot vas predstava, kolko moje da struva takava ma6ina, kojota e v dvijenie?
Na kolko godini e kolata za men njama znachenie - vajnoto e da vurvi i da izglejda gore-dolu Ok.

Interesuvam se opredeleno ot Diesel. MB 200 D, 240 D ili 300 D.

shte se radvam na komentaritevi.

P.S. Ako njkoi prodav 123ka moje dirktno da mi napishe njakakva oferta.



Тема Re: Mercedes 123-ka ??????нови [re: w 123]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 01:37



Добре си се насочил.Ето един екземпляр за продан Вярно не е Дизел но много читав.





Тема Re: Mercedes 123-ka ??????нови [re: w 123]  
Авторkyuss (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 09:34



аз също търсех и май се отказах. Как да кажа,двигателите са ненормални и имам чувството,че никога няма да спрат без значение колко са стегнати клапаните,колко е разтегната веригата и какви боклуци за минали през горивната система.Както бях писал,123-ки има на два полюса-обгрижвани от 50-годишни господа,светещи просто,без нацепени гумени уплътнения,двигателя мърка...от другата страна-виснали,прогнили ,пушещи,но продължаващи да се движат товарни коне...Но ако искаш 123-ка ,такаква ,каквато трябва да бъде,приготви още толкова,за колкото ще я купиш.
Вчера ме зарадваха,че от Нова год има драстично увеличение на частите на МБ



Тема Re: Mercedes 123-ka ??????нови [re: w 123]  
Автор funquez (непознат )
Публикувано15.02.06 12:22



ами аз продавам изцяло реставрирана 123-ка и гледам алекс те е насочил вече за което му благодаря.предлагам ти кола на която се качваш и си караш просто няма какво да се прави към момента.направил сам я така както съм я искал а и не се сещам нещо да не съм сменил по нея от както я имам.бензинова е с газова,автоматик добра цена.0888 99 53 03 или 0888 71 08 83 или тук разбира се



Тема Re: Mercedes 123-ka ??????нови [re: funquez]  
АвторW 123 (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 17:06



Zdraveite,

blagodaraja vi za Informazijata. Nauchich obshto vzeto tova koeto iskach da zanm, 4e kolata e nadejdna i vupreki ,che e na veche pochti 25-et godin vse oshte ima HLJAB v neja. Vidjach snimkite na tazi 123-ka i sam naprovo vpechetlen. Kolata izglejda naprovo kato nova, no kakto veche pisach se interesuvam ot DIESEL. Az neznam kolko litra GAZ gori tozi krasavez, no sam sigoren ,che ako karam Diesel shte izliza malko po evtino. Inache kakto veche kazach kolata e prosto perfektna.

Pak Blagodaraja!

W 123



Тема Re: Mercedes 123-ka ??????нови [re: W 123]  
Автор funquez (непознат )
Публикувано16.02.06 13:09



значи приятелю в момента в зимни условия като пари на 100км харча толкова колкото дизел който харчи 8.5л/100км



Тема Re: Mercedes 123-ka ??????нови [re: w 123]  
Авторm_hi88 (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 07:20



Въпреки,4е търсиш дизел,ти предлагам един123/200 бензинов,но с метанова уредба.разхода на 100км е 6-6.50лв на смесено каране(градско и извънгр.),а само извънградско ми пада под 5 лв!..В много задоволително състояние на цена около 3000лв.



Тема Re: Mercedes 123-ka ??????нови [re: m_hi88]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 16:40



Sigurno e dobra kolata no e dosta antichna...prosto 25g. sa dosta...
Karajte si e sys sdrave az tyrsia po nova kola....



Тема Re: Mercedes 123-ka ??????нови [re: MB]  
Автор88 (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 20:49



Колега,щом си се спрял на 123-ка,би трябвало да знаеш,че няма "по-нови" от 84г.Така,че всички вече са антики(в Германия им казват "класики").Пред вид,обаче здравината на купетата им и чудовищния им експлоатационен ресурс,можеш само с личен оглед да установиш,дали дадена кола те устройва-в смисъл-до каква степен е эапазена...Колкото до предпочитанията ти за дизел -моето мниние е,че дизелите на тази възраст са с повече проблеми,особено зимата,а и няма аналог с "метанов"с изключение на случаите,когато нафтата ти я подаряват,щото дори и на левче да я взимаш-пак си 10-12лв/100км, а метана е само 6 лв/100...Но изборът си е твой. Със здраве!!!



Тема Re: Mercedes 123-ka ??????нови [re: 88]  
АвторStefo (Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 21:43



Мога да съдеиствам за една 123-ка 2.4 дизел, един приятел я кара тука ще поговоря с него за цена и за недостатъци по колата, цвета е нещо като тази която показваше колегата - шампанско маи.. ако си заинтересован ми кажи дали да говоря сериозно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.