Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 24.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Имам W126 380se  
Автор Vali_Pehlivanov (непознат )
Публикувано30.11.06 23:44



Точно когато времето се развали и стана студено,ми изтече антифриза.Сложих антифриз наново,но продължава да капе някъде точно преди да влезнат мъркучите в купето,но не знам къде.Сложих добавка,намали малко теча,но...не спря.Тече доста,за един ден може би литър,два.Казаха ми ,че може би тече някъде между скоростите и двигателя.Възможно ли е?Предложиха ми за да не го оправям сега ,в студа, да сложа в антифриза червен пипер,който действал като добавката.Дали ще стане?



Тема Re: Имам W126 380seнови [re: Vali_Pehlivanov]  
АвторALEXONE (Нерегистриран)
Публикувано02.12.06 15:09



Как червен пипер това да не е Жигули


просто трябва да се открие от къде е теча и да се поправи.Инак рискуваш да останеш без парно зимата и парите който ще дадеш за да доливаш антифриз може да са повече от това да отремонтираш колата.
Добавките от типа Стоп Лиик не се препоръчват защото водят до запушването на радиаторите или до блокиране на водната помпа.
Успех



Тема Re: Имам W126 380seнови [re: ALEXONE]  
Автор Vali_Pehlivanov (непознат )
Публикувано04.12.06 23:03



Точно поради тази причина,че не е Жигули реших да попитам.Много съм Ви благодарен



Тема Re: Имам W126 380seнови [re: Vali_Pehlivanov]  
АвторALEXONE (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 09:01



За повече подробности можете да попитате





Тема Re: Имам W126 380seнови [re: Vali_Pehlivanov]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 14:08



Брат ми не знам кьде то4но е проблема ,но те сьветвам да не слагаш 4ервен пипер,защото това все пак е един много добьр автомобил за мене ,вьпреки,4е аз имам 124-ка.Мога да ти дам един малко по-скьп сьвет -Отиди в Балкан Стар и направи преглед на охладителната система.Вярно,цените са високи,но си струва



Тема Re: Имам W126 380seнови [re: Mитko]  
Автор S-clasica (кара Сом-че)
Публикувано14.12.06 10:39



ремонт на кола се прави по всяко време - а това го оправи нещо елементарно ще е - кви са тия пипери и глупости - да не правиш манджа




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.