Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 20.09.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема До всички с АГУнови  
Автор izoholz (непознат )
Публикувано01.05.06 14:58



Мисля да си сложа АГУ на Мерцедеса (190Е 2.0, механичен инжекцион), тъй като се налага да вдигна доста годишния пробег. След доста проучване разбрах, че като цяло тези коли са безпроблемни за конвертиране, но навсякъде ми казаха, че няма смисъл от газов инжекцион. Събрах инфо относно цените на обикновените уредби BRC, Lovato и Tartarini в Пловдив, които се оказаха почти еднакви. Колебая се между BRC и Tartarini!? Някой може ли да ми даде обоснована информация коя от двете марки е за предпочитане в моя случай? Ще се радвам, ако ми препоръчате и доказан сервиз за АГУ в Пловдив? Благодаря предварително!



Тема Re: До всички с АГУнови [re: izoholz]  
АвторBRC (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 12:32



Сложи си BRC в Асеновград...сервиза е много хубав...аз на две коли съм слагал и sym dowolen ..Майстора се казва Коце и телефона му е...0898765602,ще останеш доволен..



Тема Re: BRCнови [re: BRC]  
Автор izoholz (непознат )
Публикувано03.05.06 22:02



И в Асеновград не е проблем да отида. Колите на които си слагал БРЦ мерцедеси ли са? Ако поне едната от тях е мерцедес можеш ли да ми кажеш какъв е двигателя, колко ти харчи на газ и разбира се какъв тип АГУ ти е монтирана (в смисъл дали е обиновена или газов инжекцион)? Каква е цената приблизително при този майстор?



Тема Re: BRCнови [re: izoholz]  
АвторBRC (Нерегистриран)
Публикувано04.05.06 12:43



Moga da go popitam za cena....uredbata e BRC obiknovena...a mojesh i lichno da mu se obadish ako iskash ...napisah ti i GSM-ma mu...,mnogo sviastno momche injener po elektronika e....ne e niakoj laik...



Тема Re: BRCнови [re: BRC]  
АвторBRC (Нерегистриран)
Публикувано04.05.06 12:52



Uredbata e BRC 390leva...ako e s 8klapana ne se nalaga da se slaga emulatot...ako e s 16klapana se nalaga da se sloji emulator na Lambda sondata...i niama problemi raboti mnogo dobre....Serviza e v Asenovgrad majstora se kazva Koce, tel.0898765602



Тема Re: До всички с АГУнови [re: izoholz]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано08.05.06 17:41



az sum s 190-ka motor 102.962 KE-Jetronic (taka narecheniat mehanichen injection)

ot poveche ot 4 g. sum s BRC i niamam nikvi problemi
osven vednuj kogato mi biaha naliali nekva kofti gaz i neshto se zatlachi po gorivnata systema :-)

slagaha mi ia BRC.HIT.BG mai sa plovdivska firma inache az sum ot Sofeto


PS poseti i


Редактирано от KPAHK на 08.05.06 17:43.



Тема До КРАНК [re: KPAHK]  
Автор izoholz (непознат )
Публикувано08.05.06 21:06



Изборът е направен....BRC. До края на седмицата ще я монтирам. КРАНК, от коя страна ти е монтиран редуктор-изпарителя (от към казанчето за вода или някъде над сервопомпата)? Ще съм ти благодарен ако споделиш колко литра ти е бутилката и дали са рязали пластмасовата кора над резервната гума? При мен искат да я режат в края или да я махна нацяло, но аз видях две 190-ки, на които кората си стои непокътната и не пречи на бутилката. Но бутилките бяха с диаметър 244мм, което ме устройва. Мога да сложа такава 35 или 36 литрова с дължина 860мм. Пасва идеално.



Тема Re: До КРАНКнови [re: izoholz]  
АвторBentz (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 01:39



Pri Koceto ima butilka pura 32 litra pasva idealno ...niama da ti rejat plastmasovata kora...uspeh...Samo che triabva da otidesh do Stanimaka!-:)



Тема Re: До КРАНКнови [re: izoholz]  
АвторBRC (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 01:40



Naistina si mislia che i cenata v Asenovgrad e dosta po dobra v Plovdiv navsiakyde e nad 400leva...taka che izbora e tvoj...



Тема Re: До всички с АГУнови [re: izoholz]  
Авторjames74 (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 16:42



Ne se luji da si slagash obiknovenno AGU na mehanichen injection!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Imam edna 190 1.8 s obiknoveena gazova BRC i poznai kvo stana.

Pervo nikoi ne moga da q nastroi da raboti kakto trqbva tu oborotite i bqha visoki tu puk gasneshe napravo se iznervih.

Nakraq q dokarahme da derji okolo 1000 oborota za da ne gasne i kato vklucha svetlini, parno, klimatik, natisna spirachka ili napravq zavoi nalqvo ili na dqsno da ne gasne.

Hodil sum na mnogo servizi, zakachaha q na gaz analizator i nikude ne mojaha da q opravqt
i nakraq mi kazaha che tova nqma opravqne.
I taka karah izvestno vreme i mi pisna da si gledam kolata da raboti kato nqkoq baraka i razkarah gazovata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.