Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 26.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема смарт?  
Автордpeбнa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 14:02



Някой да може да ми каже нещо за Smart и по-точно - за разхода на гориво. Нормално ли такова дребно нещо да харчи 9-10 на градско през зимата???



Тема Re: смарт?нови [re: дpeбнa]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано10.04.06 22:23



da !prigotvi se za goliam razhod,skupi i lipsvashti chasti poradi tova che modela ne e tolkova masov i poradi tova che ne e tolkova star (toest niama dostatuchno alternativni turgovci )...ne te suvetvam...kupi si po stara korsa i shte si spestish nepriatnostite ...ili puk VW POLO...




terminatora likvidira na miasto
www.terminators.hit.bg



Тема Re: смарт?нови [re: terminatora]  
Авторizumen (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 10:47



къде я прати жената бре!стара корса и vw



Тема Re: смарт?нови [re: дpeбнa]  
Автор mehudi (±)
Публикувано01.06.06 13:20



не знам терминатора откъде черпи сведения. имаме служебен смарт, който се ползва и като личен. няма такова нещо като 9-10 л/100 км градско - обикновено е 4-6 л/100 км. за резервни части не знам - досега за 1 г не се е чупил. вярно е, че гумите са странни и комплект зимни гуми излезе към 600 лв (нови!).

curiosity has killed the cat


Тема Re: смарт?нови [re: дpeбнa]  
Авторsmarta na MR.Toner (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 10:37



Nashia smart ne ka4va nad 5 na100 pri nikakvi polozenia. probega e 90 000 i kolata ne e vlizala v serviz dosega.

dano i da ne se nalaga, zastoto nai blizkia serviz e na okolo 1200 km. ot sofia.
Imam vupros: nqkoi ot pritezatelite na smart imat li problem s edin triugulnik oranzev na tabloto, koito reagira na perfektnata nastilka v sofia i aktivira nqkakuv rezim na bezopasnost, pri koito ne dava da se podava gas, a kolata si raboti. Tova obiknovenno stava pri inerzia, i neravnost na putq (nqmam predvid dupki).
ako nqkoi e srestal podobni problemi neka komentira...



Тема Re: смарт?нови [re: smarta na MR.Toner]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано06.10.06 17:27



Този триъгълник показва, че се е активирала системата против приплъзване. Ако ти го прави често и без видима причина - смени си гумите, вероятно са стари и дори да имат грайфери са се втвърдили и се пързалят.

Впрочем, най-близкият сервиз доколкото знам е в Солун - не е кой знае колко далече и след няколко месеца до там ще се ходи без зелена карта.

Митко



Тема Re: смарт?нови [re: Mитko]  
АвторMr.Toner (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 11:50



gumite sa novi zimni (purva zima)
vse pak merci mitko






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.