Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 20.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 300D  
Авторzack (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 13:25



Здрасти на всички. Доста време не бях мрънкал из форума колко много искам да си взема членска карта за клуба. Та на въпроса. Миналия ден като пътувах (минавайки през Харманли) си харесах един 300Д. Само че нямах много време да го гледам. 7600 лв. струва и може би във вторник ще имам повечко информация за него и ще знам дали да путувам до там да го гледам сериозно. Вие какво ще кажете. 300Д добра идея ли е и как ви се струват парите.



Тема Re: 300Dнови [re: zack]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано27.02.06 12:54



Малко по-конкретно, колега.
300 D какво - 123, 124, G-класа, S-класа... ?


Цял ден не спиш, цяла нощ не ядеш...как да не каталясаш?


Тема Re: 300Dнови [re: Caмo Дизeл]  
Авторzack (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 13:08



Упс. 124 е колата. Днес или утре един познат ще ходи да я гледа че ми е на 300км и ми е малко трудно. Тогава ще зная нещо повече :)
Иначе аз на 124 съм се спрял и надявам се скоро да си намеря някоя добра. Ходих вчера на Горубляне. Много зле. НЕ КУПУВАЙТЕ КОЛИ ОТ ТАМ !!! Целия го обиколох и имаше само около 10 124. И бяха коя от коя по трагична. Как може такава кола да я докараш до такова мърляво състояние. Май са ги карали в албания :) или някой мангали в Румъния :)



Тема Re: 300Dнови [re: zack]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано27.02.06 14:43



Ами, ако питаш дали по принцип 124-ка 300D е добра идея, да, много добра е даже. Ако състоянието на автомобила е добро и цената те устройва, няма да сбъркаш, ако го купиш.


Цял ден не спиш, цяла нощ не ядеш...как да не каталясаш?


Тема Re: 300Dнови [re: Caмo Дизeл]  
Авторzack (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 15:37



Нямам търпение да разбера дали мерцедес-а е ОК. Защото ако е така директно го взимам и на следващата сбирка бирата ще е от мене :)



Тема Re: 300Dнови [re: zack]  
Авторzack (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 23:04



И така. Мерцедеса е 124 3000 Дизел автоматик. 7600 лв. 1989 година. Всички екстри като климатик, умни седалки(не знам как се казва това), блокируем диференциал, серво, повдигане на купето при натоварване и всякакви такива благинки. Има и Изглежда доста добре вън и вътре. Давайте мнение, че отивам да го карам да го прегледат и съм на път да го взема.

P.S.
Ако го купя нали знаете от кой ще е бирата следващата сбирка :)



Тема Re: 300Dнови [re: zack]  
Авторzack (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 23:27



Още нещо. Някой знае ли добро място и тел. за дигностика в Пловдив
И така. Мерцедеса е 124 3000 Дизел автоматик. 7600 лв. 1989 година. Всички екстри като климатик, умни седалки(не знам как се казва това), блокируем диференциал, серво, повдигане на купето при натоварване и всякакви такива благинки. Има и Изглежда доста добре вън и вътре. Давайте мнение, че отивам да го карам да го прегледат и съм на път да го взема.

P.S.
Ако го купя нали знаете от кой ще е бирата следващата сбирка :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.