Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 23.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как се сваля средния въздоховод  
Автор tom4o (непознат )
Публикувано18.02.06 16:08



Някой знае ли как се сваля на 190 ценрталия въздоховод в купето, има нещо като жило и немога да разкача а трябва да сваля таблото.

P.S.
може да бъркам името но се надявам да ме разберете за какво стажа дума.

Благодаря Ви.



Тема Re: Как се сваля средния въздоховоднови [re: tom4o]  
Авторипk (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 20:49



На моя 190 съм свалял таблото по следния начин .Изваждам трите врътки като ги издърпам.Под тях като ги извадя развивам гайките.Горе където е ръчката за степените на вентилатора също издърпвам пластмасовото копче което е нанизано на ръчката.Изваждам и двете решетки с които си нагласям въздуха накъде да духа .Изваждането им става като първо от единия край с една отверка го поиздърпам после и другия край и тя се вади.Като ги извадиш двете решетки там ще видиш и два винта развиваш ги и вече дърпаш таблото напред към теб.



Тема Re: Как се сваля средния въздоховоднови [re: ипk]  
Автор tom4o (непознат )
Публикувано18.02.06 21:02



да но нали има една ръчка за отваря и затваряне на потока. немога да разкача това задвижване иначе всичко друго съм разкачил само то е пречката в момента да не мога да го сваля



Тема Re: Как се сваля средния въздоховоднови [re: tom4o]  
Авторипk (Нерегистриран)
Публикувано19.02.06 20:34



Точно на тая ръчка е хванат края на жилото което отваря и затваря клапата за притока на студен въздух. Аз съм го откачил и съм оставил клапата постоянно отворена а си спирам въздуха посредством тия врътки които се намират до решетките с които си насочвам накъде да духа въздуха.А самото жило лесно се откача от ръчката дето е захванато.



Тема Re: Как се сваля средния въздоховоднови [re: ипk]  
Автор tom4o (непознат )
Публикувано20.02.06 17:29



Благодаря ти много.
Я ми кажи знаеш ли как се сваля ключа за светлините както другите врътли е?



Тема Re: Как се сваля средния въздоховоднови [re: tom4o]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано20.02.06 17:33



Колега, както си я почнал, направо нищо с нищо сглобено няма да остане в тая кола
Да ,така се сваля , като другите врътки
Издърпваш ръкохватката, отдолу се вижда гайката, с коятое захванат ключа към таблото. Отвиваш с подходящ ключ и ...
продължаваш напред
Изключи си акумулатора за всеки случай
Успех

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: Как се сваля средния въздоховоднови [re: Mercedes driver®]  
Автор tom4o (непознат )
Публикувано21.02.06 18:33



Да така може да се получи Mercedes driver® Аве нещо антифризни пари се лепят по стъклото и го цапат яко и искам да видя защо става така къде е проблема. Ама послед зглобяването ще е зор някой ако изевява желание може да помогне с/у заплащане де.
Някой имал ли е този проблем?

Благодаря на всички.



Тема Re: Как се сваля средния въздоховоднови [re: tom4o]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано22.02.06 08:51



Извини ме, не се бъзикам...

Виж, ако дойдеш до Пловдив, с най-голямо удоволствие ще ти помогна с всички сили. Това за заплащането вземи да си го изтриеш от поста!!!!

От разстояние мога да съм ти полезен само със съвети - пиши на ЛС

Успех

И дано имаш топъл, осветен и оборудван гараж

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.