Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:03 03.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Iskam da popitam za mercedes-bg.netнови  
АвторNeichev (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 20:13



Ammm momcheta vijdam che nqkoi ot vas vlizat i v foruma na www.mercedes-bg.net. Iskam da popitam zashto ot okolo mese ili nz tochno ot koga nqma forum?
Pls ako nqkoi znae da mi kaje i...ako znaete koga gore dolo shte go pusnat pak:)? byeZ:)



Тема Re: Iskam da popitam za mercedes-bg.netнови [re: Neichev]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 20:54



Мараба Нейчев.Момчетата който подържаха форумът www.mercedes-bg.net се оказаха доста несериозни,затова съм се заел да направя нов сайт на Клуба с нов работещ форум на платен хост.Тъй като досега не съм се занимавал с тодобно нещо малко се затрудних с разработката му,но се надявам скоро да проработи и да е на доста високо ниво.Без да се дъни и да чезне през ден.Ето,че изплюх камъчето макар да не искахНовия адрес на Клубът ще бъде www.mercedes club bulgaria.com а форума www.mercedes club bulgaria.com/forum.Тук е и мястото да благодаря на колегата Veni™ и съпругата му Светлана за помоща при изработката на сайтаНадявам се новия клубен форум да набере бързо скорост и да ни събере отново на едно място



Тема Re: Iskam da popitam za mercedes-bg.netнови [re: ALEXONE™]  
АвторNeichev (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 21:28



ALEXONE evalla chovek!!! Bravo naistina sam vpechatlen..:) Vsichki shte sme ti mn blagodarni! Naisitna jalko na stariq no....kakto ot tova..shte se pogrijim i za noqviq;)Sorry che ne moga dati pomogna mn zashtoto i az ne razbiram mn mn ot tezi neshta no sam siguren che shte se spravish:) USPEH:) byeZ:)



Тема Re: Iskam da popitam za mercedes-bg.netнови [re: Neichev]  
Авторkyuss (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 10:13



Пу,да не го урочасаме...Хайде,дано да стане и да е много посещаван.Бравос!



Тема Re: Iskam da popitam za mercedes-bg.netнови [re: kyuss]  
Авторkisho (Нерегистриран)
Публикувано11.02.06 16:27



" Ние българите страдаме от гръцката болест - колкото глави, толкова капитани!" , цитат от Гоце Делчев. Като уважавам усилията за ново място, какво му липсва на това?!



Тема Re: Iskam da popitam za mercedes-bg.netнови [re: kisho]  
АвторNeichev (Нерегистриран)
Публикувано12.02.06 20:49



Amm AlEXONE iskam da ti dam edin syvet nZ dali si vlizal v foruma na BMW no tam sa napraveni na seii 3-ta 5-ta 7-ma i t.n. ako moje napravi i tvoq taka..S-Class E-Class i veche kato vlezesh v E klas tam da ima W123 W124 W 210 W 211 spored men taka shte e mn ulesneno za vsichki ! i Pak Uspeh



Тема Re: Iskam da popitam za mercedes-bg.netнови [re: Neichev]  
Автор james74 (непознат)
Публикувано13.02.06 09:06



Ako se chudite kude da go hostvate toq forum s radost bih vi predostavil mqsto i vsichko neobhodimo za foruma.



Тема evalaнови [re: james74]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано13.02.06 10:39



samo malko me pritesniava dulgoto ima na domain-a
niama da e lesno da se napishe na STIKERITE
neshto ot sorta mbclub-bg shteshe da e pokratko i lesno za budeshta uporteba

kakto i da e

za novia sait ot mene dokumentaciata :-) i malko snimkovi galerii

haide uspeh i shte chakame skoro ZAPUSK



Тема Re: evalaнови [re: KPAHK]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано13.02.06 12:09



Дължината на името не е дерт
Ше направим стикерите ПО-ДЪЛГИ ;-)

А сайта ще стане, какъвто го искаме, съ помощта на всеки, така че най-добре всеки, който се чувства способен да помогне с нещо, да контатува с Алекс.

И тогава ще е посещаван, защото ще е

НАШИЯ САЙТ!!!

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: evalaнови [re: KPAHK]  
Автор james74 (непознат)
Публикувано14.02.06 09:45



a kakvo shte kajesh za
mbclub.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.