Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:57 20.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема mehani4en injekcion ?????!!!!!нови  
Авторjiro (Нерегистриран)
Публикувано12.02.06 20:27




Zdraveite na vsi4ki ot tozi super forum ! Za parvi pat pi6a tuk za6toto ot savsem skoro sam sobstvenik na MERCEDES !
I razbira se vednaga se sblaskah s parvite problemi !
kupih si E190 1800cc s gazova uredba,koiato za sajalenie ne moga da polzvam za6toto kogato sam na gaz kato otnema gazta i kolata gasne !
Biah pri niakolko maistori ot koito poslednia be6e naistina mnogo dobar !
No se okaza 4e problema e v dvigatelia,a ne v gazovata uredba !
Otidoh v drug serviz za diagnostika no tam me "zaradvaha" - aaaaaaaaaa MEHANI4EN INJEKCION !!!!!!!!!!!
Ili s dve dumi zabravi za gazova uredba !
okaza se 4e kolata i na benzin ne e savsem dobre a lo6oto e 4e niama vazmojnost za produhvane na duzite ! Sega sam s niakakva specialna dobavka kam benzina ! kato 4eli ima niakakva nadejda no 6te razbera okon4atelno kato otida na palna diagnostika sled 1 den ! No ne doumiavam za6to da zabravia za gazova uredba ?????!!!!!!
6te se radvam ako niakoi moje da pomogne s niakoi i drug savet !



Тема Re: mehani4en injekcion ?????!!!!! [re: jiro]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 02:39



От около година и половина карам 124 ка, 200е. След покупката закарах колата на сервиз за диагностика и смяна на износени части. Питах, дали да слагам газова уредба. Отговора беше, че не ме съветкват да го правя, тъй като независимо от предпазните клапи, при екслрозия на газ се изкривява клапата на смукателния колектор. Имали са много такива случаи. Криво-ляво оправят изкривената клапа, но колата не е същата и работи лошо на бензин.
Относно продухването на дюзите - смених дюзите на инжекциона, тъй като колата работаше наравномерно на малки обороти. Сега когато е топла и сложа изправена цигара върху двигателя при малки обороти, цигарата не пада. До колкото помня, една дюза струва около 40лв. Казават, че цената не е висока в сравнение с други коли.



Тема Re: mehani4en injekcion ?????!!!!!нови [re: Cтeфaн]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 10:28



po princip moje da se sloji gaz, ne e tolkowa trudno i opasno, no si naprawi smetka kakuv ti e razhoda na benZin-prosto da vidi6 dali 6te ti e mn po izgodno na gaz. Ina4e pove4eto puri sa s meh injekcion i si vurvqt na gaz bez nqkakvi osobeni griji



Тема EEEEHHHHHHHHHHHHнови [re: jiro]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано13.02.06 10:33



pak mitove i legendi :-)

az veche kam 4 godinki sam s GAZ i KE-Jetronic (taka narechenia mehanichen injection)

nikavki seriozni drami - guzmeji remonti i t.n.
taka che mnogo vajno e da ti ia sloji niakoi deto razbira a ne deto e reshil da se uchi na tvoita kola

otnosno razhoda - gradsko +1,5l na gaz; selsko +2l gaz
napravi si smentaka - motor 2.0l



Тема Re: mehani4en injekcion ?????!!!!!нови [re: jiro]  
Авторdidomb (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 15:16



Karam 124 260E na gaz.Predvid 4e gazta postapva v dvigatelja prez plo4ka,ot tam smukatelni kolektori,a ne prez djuzite ne vijdam k'av e problema.Prodava se dopalnitelen komponent "stabilizatore del minimo"(za praznija hod)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.