Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:37 19.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Драскотини по боятанови  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 09:35



Вчера излизам да си припаля колата и изпадам в ШОК.На предния капак виждам две деруги почти до ламарината.Някой е хвърлил нещо.Въпросът е следния:поравял ли е някой такива поражения и как?Дугия вариянт с цялостно пребоядисване на капака го зная.Ако някой има идеи нека сподели.А на този който го е извършил,да му изсъхнат ръцете дано,че и онази работа да му изсъхне



Тема Re: Драскотини по боятанови [re: ALEXONE™]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано10.02.06 10:58



Ей, големи гадове има, ръчичките им да изсъхнат

Кофти. Сега можеш да го мацнеш, колкото да не кородира, но напълно може да го заличи само цялостно боядисване на капака. Това между другото не е чак толкова скъпо.


Цял ден не спиш, цяла нощ не ядеш...как да не каталясаш?


Тема Re: Драскотини по боятанови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано10.02.06 12:10



Боядисване на елемент в добра бояджийница е между 150 и 250лв. с техни материали (говорим за качествени бои и лакове).



Тема Re: Драскотини по боятанови [re: Bad_Dog]  
АвторMAD Butcher (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 14:19



Е тогава как цялостно боядисване излиза 600 лв. примерно?



Тема Re: Драскотини по боята [re: MAD Butcher]  
Автор funquez (непознат )
Публикувано10.02.06 14:27



600 лв цялостно може ако е обикновен бял цвят.кофти работа Алекс дееба и гадовете мръсни



Тема Re: Драскотини по боятанови [re: ALEXONE™]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано10.02.06 16:04



мамка му,
напълно те разбирам, на мен също би ми спряло сърцето от това
Виж, има едни пастелчета за временно оправяне на положението - със съответния цвят, ама това е временно
Ей, мамка му
Но боядисването не ти мърда - консултирай се с бояджия все пак


Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: Драскотини по боятанови [re: ALEXONE™]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано10.02.06 20:54



Гадно!!! мамка им...!!!
да им изсъхнат висулките, дано!
Алекс, за дерюгите - предполагам се вижда бялото под боята, основата. Ако е така - за временно може да ти направят 100-на грама боичка и да замаскираш, ама няма да е читаво. А трябва да и се лакира.
Най-добре питай бояджия - хем да види колко е дълбоко и дали има нужда от консервиране или може да кара така до боядисването.
На мен ми взеха 125 лв за боядисване на заден капак, но беше в комбинация с боядисване на калник по щета от застраховка и затова ми е било толкова евтино може би. Не че пак не е одран от някой боклук , де!



Тема Re: Драскотини по боятанови [re: BlondNigger]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 20:59



Ами даста е дълбока деругата почти до ламарина.Май само с цялостно пребоядисване ще се мине Ах,как мразя да се набутвам заради такива простотий.



Тема Re: Драскотини по боятанови [re: ALEXONE™]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано10.02.06 21:59



гадни педалчета! и да ги пребиеш им е малко. преди години имахме едни съседи дето нашариха колата на маика ми със сребрист спрей, но там минахме само с кореселин.
иначе капака е гадно място за корекции. значи маи може да мине с корекция на самата драскотина с боя и прозрачен емайллак за целия капак.
а иначе цялостна боя за капака излиза към 120-150 лв всичко, като боята е на Глазурит.
ALEXONE, при първа възможност ще се консултирам с бояджиите от мото-пфое за вариантите за ремонт.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.