Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 28.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема БДЖ дизел - Мнения и препоръки[usmihvam se]нови  
АвторA4o (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 02:15



Някой ползва ли подобно гориво!



Тема Re: БДЖ дизел - Мнения и препоръки[usmihvam se] [re: A4o]  
Автор 2OOD (новак)
Публикувано08.02.06 10:50



Братко не си и помисляй за тази гадна нафта.Ще си прецакаш колата.По отношениена чистотата е чиста защото минава през няколко филтъра на машината , НО по отношение на качествата е гола вода.А бе с две думи бедно гориво с по ниско цетаново число.
1.Вдига се разхода на колата.
2.Мотора става адски шумен и тромав , имаш чувството , че като работи ще изпаднат дюзите.
3.Не след много сменяш разпръсквачите , цената е 30 лева на бройка.И майстора като ти вземе някой и друг лев , икономията от по тънкото гориво направо изчезва и се набутваш.
Така , че помисли мотора на Мерцедеса е много здрав но не си заслужава за някъква смешна сума да го съсипеш с гадната нафта от локомотивите.Надявам се колегите управляващи дизелови Мерцедеси да ме подкрепят.



Тема Re: БДЖ дизел - Мнения и препоръки[usmihvam se]нови [re: 2OOD]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано08.02.06 11:07



i az nikoga niama da karam s takava HAFTA
i ne samo shtoto sam na GAZ



Тема Re: БДЖ дизел - Мнения и препоръки[usmihvam se]нови [re: KPAHK]  
Авторst16me (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 11:30



Аз пък имам познат който кара локумотив към БДЖ и той ми е казвал , че нафтата за локумотивите е много по-добра и се внася специално от Гърция за тях.
А пък след това как я кръщават ....................?



Тема Re: БДЖ дизел - Мнения и препоръки[usmihvam se]нови [re: A4o]  
Автор maistorabg (GSIманияк)
Публикувано08.02.06 12:29



Колега по убаво гориво от тва нема,от мен да го знаеш.Разход,динамика,палене всичко на шест.От познати които са в тоя бизнес са ми казвали че в бургас има 2 чучура за нафта,цивилна за бензиностанций,другия е за БДЖ и военни



Тема Re: БДЖ дизел - Мнения и препоръки[usmihvam se]нови [re: maistorabg]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано08.02.06 13:53



Разход,динамика,палене всичко на шест.
Динамиката на дизелът червен е убийствена, разхода - кво говориш, а паленето - на цък - локмотивчето пали, само като му покажеш ключа...

Аз си сипвам Алпин Дизел и още не съм имал дертове в студа -
Днес беше -20 градуса в Пловдив. Не съм усетил разлика в паленето - запали си нормално

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: БДЖ дизел - Мнения и препоръки[usmihvam se]нови [re: maistorabg]  
Автор 2OOD (новак)
Публикувано08.02.06 15:18



Карай си я тази гадна нафта , това което съм изразил като мнение по нагоре е от личен опит.С една 190 ка , за 30 тина хиляди с такава нафта и после олеле.Разпръсквачи помпи и т.н.От тогава нафта както казва Мерцедес Драйвър на определени места и с добавки задължително.Па Вие си сипвайте от БДЖ-то.Разни хора , разни идеали.И една стара българска приказка "Не питай сарило , а патило".



Тема Re: БДЖ дизел - Мнения и препоръки[usmihvam se]нови [re: Mercedes driver®]  
Авторst16me (Нерегистриран)
Публикувано08.02.06 15:50



"Днес беше -20 градуса в Пловдив. Не съм усетил разлика в паленето - запали си нормално"
То и -30 до стане като си имаш гараж



Тема Re: БДЖ дизел - Мнения и препоръки[usmihvam se]нови [re: st16me]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано08.02.06 16:51



Гаража е бетонна клетка, сложена на земята, и около него има само други такива гаражи. Най- близката сграда е на 100 метра, и температурата в този гараж е ~равна на външната.
така че той ме спасява от чистенето на замръзнали прозорци сутрин и от навлеци, които държат да видят какво имаш в колата, но не и от студа

А днес студа си е СТУД!!!

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: БДЖ дизел - Мнения и препоръки[usmihvam se]нови [re: 2OOD]  
Автор 3OOD (непознат )
Публикувано08.02.06 18:32



da kara koi s kakvoto 6te...a az li4no moga da nazova pone 8 koli na koito sa smeneni gorivonagnetatelnite pompi zaradi proslovutata naftavsi4ki v raiona na Kulata




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.