Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 19.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Една лека консултация?нови  
Автор 2OOD (новак)
Публикувано06.02.06 17:49



Една лека консултация:Интересува ме цена и къде може да се намерят джанти "Петолъчката" на мерцедес с изнесеният борд или модела 16 цоловият коино съм го виждал монтиран на 126 купе за година не мога да кажа .Щото съм решил на пролет да пребоядисам автомобила и много ми се ще да му сложа едни такива джанти "много ме кефят" , може и да са поолюскани не е проблем , минават се на една песъкоструика и след едно прахово боядисване стават направо нови.Ако някои колега има идеа нека напише някои ред и даде информация ще съм много благодарен.



Тема Re: Една лека консултация? [re: 2OOD]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626,Gaz24)
Публикувано06.02.06 19:09



За този тип ли става на дума:


Преди 2-3 месеца търсихме за Владо едни джанти и имаше и тези- май им искаха 200лв. Но за по-точно Владо да каже :)



Тема Re: Една лека консултация?нови [re: 2OOD]  
Автор 2OOD (новак)
Публикувано06.02.06 20:20



Не приятелю за петолъчката с изнесеният борд ако не се лъжа са 7 и половина инча широки не съм сигурен кога се появяват с края на 123 или в началото на 124,вчера разглеждах в мобиле.de и видях такива монтирани на едно купе 126 мисля че бяха 16 инчови , и са ги слагали на AMG но не съм сигурен , много адски стоят на колата и са много здрави.Виждал си ги 100% но понеже са доста стар модел не можеш да се сетиш.Скоро гледах на едно място но цената беще като за почти нови Е класови.А такава цена за джанта модел преди 20 години съгласи се , че е много.



Тема Re: Една лека консултация?нови [re: Vili_Hristov]  
Автор 2OOD (новак)
Публикувано06.02.06 22:08



Колега можеш да видиш за какво става дума като влезеш в www.MBNZ.org , във галерията със фотоснимките модела 123 които е сниман за галерията на модела е с такива джанти.Много отварят колата , ще се съгласиш със мен.



Тема Re: Една лека консултация?нови [re: 2OOD]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626,Gaz24)
Публикувано06.02.06 23:16



аз прочетох че за "петолъчка" питаш, но явно съм се подвел по тези ти думи: "или модела 16 цоловият който съм го виждал монтиран на 126 купе " и т.к зная че този тип се монтират на пурите заради това и писах по-горе.
Сори в такъв случай...и успех в търсенето- дано намериш.



Тема Re: Една лека консултация?нови [re: 2OOD]  
Автор funquez (непознат )
Публикувано07.02.06 00:20



не се лъжеш AMG модел са .мойте са такива само че 15-ки.иначе от години не съм срещал да ги продават някъде



Тема Re: Една лека консултация?нови [re: funquez]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано07.02.06 10:11



Само ще ти кажа,че който има такива джанти не ги продава.Те са два модела 14-ски и 15-ски и стават на 123 и 126.Много трудно ще намериш точно този модел.А и ти с каква сума си готов да се разделиш за едни такива?



Тема Re: Една лека консултация?нови [re: ALEXONE™]  
Автор 2OOD (новак)
Публикувано07.02.06 11:04



Както казах приятелю , преди около три месеца гледах едни в Костинброд в много добро състояние 15 ки с гумите.Момчето си беше продало Мерцедеса и се чудеше дали да ги продава обяви цена 450 лева , ама гумите бяха заминали.Досто време след това го търсих, но се беше отказал защото аз му предложих цена не повече от 350 лева.За сега незнам трябва да звънна. Незнам как вървят и затова питам но при положение , че дадеш 450 лева по добре да дам още 150 и за около 600 лева ми предлагат чисто нови за мерцедес гумаджията с магазина е на тунела за "Люлин".Един приятел ми обясняваше , че може да се поръчат някъде на "Козлодуй за около 80 лева бройката.Да си призная отдавна съм ими хвърлил мерака , а и 124 ката много я отварят.Ако имаш нещо впредвид даи предложение.



Тема Re: Една лека консултация?нови [re: 2OOD]  
Автор cvi4a (6644)
Публикувано07.02.06 12:18



priatel za takiva djanti li stava vapeos?




MB 200E '89 C6644PX

Тема Re: Една лека консултация?нови [re: cvi4a]  
Автор 2OOD (новак)
Публикувано07.02.06 13:09



Да колега точно за това става дума , твоите са оригинални нали .Като гледам май ти ги няма капачките , и ще ти кажа къде да си вземеш ако не се лъжа броиката струваше около 5 лева.Като влизаш по магистрала "Хемус"след караулката преди бензиностанцията на ОМВ има център за джанти и аксесоари та в магазина преди време едно приятелче си взе , че си беше загубил една или две немога да си спомня.Но това са джантите , много са яки и отварят колата .А бе изглежда съвсем различно колата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.