Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 20.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема palene na edna unikalna"fiestaнови  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 14:03



Pomagaite s idei!imam edna ford fiesta deto vsiaka godina kato padnat temp spira da pali.1.4 dvigatel,niama neshto koeto da ne sum pravil po zpalvaneto vsichko i e ug v izpravnost.....gorivo stiga do gore.....triabva i samo polovin oborot i pali na durpane....sled tova si pali sama bez problem.....no da zapali samo s kliuch sutrin izkliucheno!Mamka mu i prase!Ama vsichko sme pravili starteri,sveshti smeneni,nov akomulator,smenih masloto i benzinovata pompa za da i e po lesno da zavurti i ne i ne.....samo vrutne 1 oborot i 1/2 i kato che neshto i izdurpva toka.....i na kabeli sushto neshte da pali....samo durpane i vednaga pali...posle prez celia den nikakvi problemi kolooto i da ia gasish i palish
Inache e na gaz ...no ia ostaviam na benzin ma tova ne pomaga



Тема Re: palene na edna unikalna"fiestaнови [re: terminatora]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 16:09



kabelite ot akumulatora do startera- i masovite kabeli ot akumulatora do kupeto i motora



Тема Re: palene na edna unikalna"fiesta [re: dezki]  
АвторCT16ME (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 17:22



Що не опиташ да я запалиш външно?



Тема Re: palene na edna unikalna"fiestaнови [re: terminatora]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано26.01.06 20:28



предполагам газта е с плочка направена?
пробвай да свалиш плочката и да запалиш . ако стане , значи плочката не позволява да се направи хубава горивна смес.
имах подобен проблем с първата ми кола - не правеше хубава смес и... при минус 15 не щеше хич да пали. като махнах газта - нямаше проблем



Тема Re: palene na edna unikalna"fiestaнови [re: terminatora]  
Авторmarione (Нерегистриран)
Публикувано27.01.06 23:35



Откакто продадох моя форд се родих
Всичко му смених ама всичко сьс ново и нестана кола
Не става разбери махаи я
Това е анти кола гледаш работи добре всичко и е наред и изненада след изненада откьдето неочакваш
Тамьн си викаш всичко и оправих и ново 20
МАХАИ Я БЕ ПИЧ
После ще ми благодариш за сьвета



Тема aaaaнови [re: marione]  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 09:32



tia kola raboti prez liatoto obache:)pri men e minala 120000km takache smiatam da izkara edno tegko rabotno liato i posle shte ia razkaram....znam si az che ne e kola ma predi 4-5 godino ne mogeh da si pozvolia drugo vozilo i dori tia mi se vidia egati extrata ,el stukla centralno abe strashno:)predstavete si samo kak se chustvam sega v 190kata.....to napravo si e kato polovin ebane taka da se kage:)pri tova dve vozeneta si praviat edno(makar che po niakoga i s edno vozene svaliam mackite)



terminatora trebi na miasto ne se sheguva:)



Тема Re: aaaaнови [re: terminator]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано28.01.06 09:34



Асене, направо измисли логото на клуба:
"predstavete si samo kak se chustvam sega v 190kata.....to napravo si e kato polovin ebane taka da se kage:)pri tova dve vozeneta si praviat edno"

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: aaaaнови [re: Mercedes driver®]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 19:10



Евала Асене Браво ти си направо истински ФЕН маняк




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.