Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 25.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема SMART?  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 21:07



Интересувам се за всичко, свързано с цитираната в темата марка - сервизи, доставка на части, техн. обслужване и т.н. Вярно, че питането ми не е точно за този клуб, но все пак върху капака на двигателя пише Mercedes ... Балкан стар казаха, че не се занимават с обслужване на тази марка, а ми се иска да я обслужвам в сервиз, който знае за какво става дума.

И за да не започне флейм в стил "абе това кола ли е, купи си нещо друго" - аз карам E-класа, а SMARTът е за жена ми.

Митко



Тема Re: SMART?нови [re: Mитko]  
Авторliquid (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 01:41



mai nikoi ne e otgovoril, ama i men me interesuvat sashtite neshta, ako njakoi znae imame li oficialen vnositel na SMART i koi gi popravja pishete tuk, mnogo shte sme vi blagodarni. Jenata me e podgonila da i vzimam Smart, a posle kato znam che az shte go popravjam losho mi stava. shte ima pak "ami to kakto si karah sprja.." Ako njakoi kara SMART, neka spodeli vpechatlenia



Тема Re: SMART?нови [re: Mитko]  
Авторkotka (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 15:29



smart e mnogo qk avtomobil......





Тема Re: SMART?нови [re: kotka]  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 10:58



За съжаление няма офицялен вносител от Балкан стар казали, че нямат разрешение от Мерцедес, тъй като нямало пазар за смарт в БГ, което за мен е пълна измишльотина и лишена от пазарна логика оправдание. Имаше скоро тема за Смарт http://www.mercedes-club-bg.com/forums/index.php тук и някой спомена за сервиз някъде в софия, но проблема с резервните части си остава.



Тема Re: SMART?нови [re: xekтop]  
Автор Mитko (събота вечер)
Публикувано07.11.06 09:36



След няколко месеца, живот и здраве, пътуванията до Солун, където е най-близкият сервиз на Смарт, ще са еквивалентни на тези до Пловдив - и като цена, и като време. И понеже природата не търпи празно пространство, сигурен съм че сравнително бързо някой малък сервиз ще заеме освободената (според мен нарочно) от Балкан стар ниша и ще започне да се зарежда с части.

Да не забравяме, че Балкан стар е преди всичко транспортна фирма (СОМАТ, Вили Бец). Тяхна основна грижа са камионите и според мен не им се занимава с леки коли, печалбата от които е колкото чифт гуми за ТИР.

Митко




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.