Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 01.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Москва днес - 12,00 часа на обеднови  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано18.01.06 12:41









страшно е - днес сутринта си говорих с един колега там -33 градуса - щял да пали един дизел от вчера , когато било само -22, но нещо студеничко му се видяло днес - маслото в двигателя се маже като трапезно при тази температура, а нафтата била като мляко, и се отказа..

Редактирано от Mercedes driver® на 18.01.06 12:46.



Тема Re: Москва днес - 12,00 часа на обеднови [re: Mercedes driver®]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано18.01.06 14:09



Ами, тои твоя колега сигурно кара някакав беЗумен ДИЗЕЛ ..... на 50 години поне

ОнЗи ден при нас беше минус 21 и моя ДиЗел си Запали от 4 превартания, ако и да не е Мерцедес



Тема Re: Москва днес - 12,00 часа на обеднови [re: Mercedes driver®]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано18.01.06 20:19



Ужасно студеноооо!!!
На мен няма да ми се излиза при такава температура, та камо ли да искам да паля колата.
Имам спомени от едни минус 23 в Плевен по време на казармата ми и... ужасно студено е - прегръщахме печките.



Тема Re: Москва днес - 12,00 часа на обеднови [re: 4 Matic]  
АвторKe (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 09:17



Колега ясно е че не караш мерцедес, защото иначе щеше да познаеш че снимката е на мерцедес който при минус 28.5 Р А Б О Т И. Незнам твоя дизел да ли ще запали при тази температура???



Тема Re: Москва днес - 12,00 часа на обеднови [re: Ke]  
Автор Mondeo_AUT (член)
Публикувано20.01.06 11:45



Бате много ти знае устата. Както беше казано по горе снимката е от москва... а там е малко по особена ситуацията с дизела.... от доста време работя само с руснаци и до момента не съм чул НЯКОЙ да иска да кара дизел там... причини много най вече така наречената от тях СОЛЯРКА...и както казват те след това... Пошел на Хуй, няма палене, няма нищо.... така че по кротко



Тема Re: Москва днес - 12,00 часа на обеднови [re: Mondeo_AUT]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано20.01.06 12:40



леко, леко, леко...

Снимката е на колега, който кара бензинов мерцедес.
Не само неговия, но и на почти всички, с които си пиша , са запалили при доста по-ниска температура - -30 -32

Определено става въпрос за бензинови двигатели
Дизелите дайствително не са популярни, защото солярка-та ... и т.н да не се впускам в цветисти описания.

НО..

Проблеми с паленето дизелите нямат, защото обикновенно ги палят есен и се гасят напролет

Един ценен съвет за нискотемпературна експлоатация е , че маслото в скорстната кутия трябва да е зимно!! За двигателя не е толкова важно. Това е точно по тази причина - мотора работи, но някой да е чувал за запален съединител от замръзнало масло в скоростите при работещ двигател?

А дизела, за който писах, че е трябвало да се запали , е след принудителен сериозен ремонт в кърски условия, той е на друг колега, също московчанин - живее на около 230 км от Кремъл - това също е Москва..

НО кактои да е - не предполагах, че такава патардия ще се вдигне от три снимки - щях да я спестя

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: Москва днес - 12,00 часа на обеднови [re: Mercedes driver®]  
Автор HeпoзнaT (Arschbacke)
Публикувано20.01.06 13:08



Спокойно, майна, защо се връзваш



Тема Re: Москва днес - 12,00 часа на обеднови [re: Mercedes driver®]  
Автор Mondeo_AUT (член)
Публикувано20.01.06 13:33



leko ama posta ne beshe kum teb a KE :)



Тема Re: Москва днес - 12,00 часа на обеднови [re: HeпoзнaT]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано20.01.06 14:20



Ами, въобще не се връзвам, аз разбрах че поста не е към мен, но да утихне напрежението....

Дани, Дани, тая Карина, дето щяхме да пием бира с тебе, вчера я бутнаха до основи - нищичко не остана
Дано да построят нова , докато се върнеш :-)

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема и Санкт Петербургнови [re: Mercedes driver®]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано20.01.06 14:40





Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.