Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 21.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не купуваите коли сеганови [re: Cepбeз в Mepцeдec]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано19.01.06 20:57



И на мен ми харесва, че пишеш доста дълги постове, но тук като всеки отворен форум имаме право да не си вярваме на всичко , което се пише.
Аз не съм професионалист в авто-индустрията, даже не съм изучил всички модели на мерцедес кое, какво и как е при тях, но знам едно - "Т" при мерцедес е за комби, а не за турбо. и още нещо - по принцип мерцедес са привърженици и използват компресор, а не турбина.
Лично аз съм виждал мерцедес 200Е с турбина вкарана от Италия, но си беше доработка и след няколко опита за регулиране на турбината и "тунинговане" - издухаха гарнитурата на главата и накрая собственика е махнал турбината :-)
А това, че си ентусиаст го приветствам и тук в клуба се цени (според мен)



Тема Re: Глупости на търкалета...нови [re: Aз]  
Автор318 (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 20:57



Абе маи е прав 4матик

Консултирах се с приятели от Полша, така си е , както пише колегата...



Тема Re: Не купуваите коли сеганови [re: Cepбeз в Mepцeдec]  
Автор HeпoзнaT (Muscheltaucher)
Публикувано19.01.06 21:17



... закон за автомобилите, междинен закон, Т - за турбо... Между другото, кой ти каза, че колите преди 96 не могат да имат евро 2? Някой от политиците, измислящи временни закони ли? Евро 2 може и да има кола 91 година след съвсем лек и не особено скъп ъпгрейд.

п.с. мобиле.бг е най - неподходящия източник за информация относно технически данни



Тема Re: Глупости на търкалета...нови [re: 318]  
Авторmarione (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 09:33



Влезнем ли вьв европа ще стане много интересно
Ще има поскьпване на всичко и особенно на старите автомобили и това е така защото наистина ще има ограничение относно вьзраста на старите дараци
Ще ви питам тогава как ще купувате 5 годишни мерцедеси макар и без мито
а масово вкарваните сега над 10 годишни екземпляри останали тук ще поскьпнат макар и не драстично поради забраната за внос на други такива
маи ще минем кьм друг лозунг
КУПУВАИТЕ КОЛИ СЕГА
и КЬМ ЕВРО 2 се минава сьс един катализатор за целта
Няма да ви спрат да си карате колите защото из цяла европа се карат 12 13 годишни коли



Тема Re: Глупости на търкалета...нови [re: marione]  
АвторCepбeз в Mepцeдec (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 02:06



А точно така, ей с това съм съгласен и точно така ще стане. Колкото до по - горния коментар на г-н НепознаТ мога само да му кажа, че това беше твърдение на един фен от по - горните изразили своето мнение, който заяви, че серийно колите до 1996 г. нямат ЕВРО2. А това, че допълнително може да се постави ЕВРО2 и на кола от 1990 г. е съвсем друг въпрос. Само искам тука да попитам във връзка с това точно къде в България и как става това поставяне на ЕВРО2 катализатора? А тъй ката казах вече, че с колегата дал последно мнение по въпроса съм абсолютно съгласен и е много прав мога само да Ви кажа, че лично смятам, който има пари и ги държи в ръцете , а не като мен в банка и има нужда от кола или да смени старата ако не купува за първи път каквото е положението при мен да отива и да взима още сега тука вече няма зима няма лято вече при това положение кола се взима по всяко време на годината щото ЕС чука на вратата. А аз сега съм ни в клин ни в ръкав щото ще трябва да изчакам до другата година януари месец да си изтегла парите на падежа и най - късно пролетта или лятото и аз ще взимам кола. Обаче до тогава какво ще стане никой не знае, защото тогава отдавна ще сме в ЕС и я камилата я камиларя. Айде чао и умната.



Тема Re: Глупости на търкалета...нови [re: marione]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано21.01.06 14:07



Колега, видя се ясно , че от ИКОНОМИКА и ТАРГОВИА нищо не раЗбираш, обаче, вапреки това си даваш мнението..........то това не е лошо, лошото е , че някои може и да ти повярва

Ама, то си е така в БГ, ако имаше повече умни отколкото глупави хора, нямаше да сме наи бедната и трагична страна в ЕС * в переспектива*

Всеки сам да си решава


.



Тема Re: Глупости на търкалета...нови [re: 4 Matic]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано21.01.06 18:27



Kolega pusni mi oferta za 525d-2002g na maila (m_dichev@abv.bg)ako mozesh?



Тема Re: Глупости на търкалета...нови [re: 4 Matic]  
АвторCepбeз в Mepцeдec (Нерегистриран)
Публикувано21.01.06 22:56



Колега виж какво ще ти кажа във връзка с твоето последно изказване където ти, точно ти предизвика всичко това:
1. Не си ти човека, който ще ми каже аз от какво разбирам и не разбирам!
2. Не си ти и човека, който ще ми забрани на мен лично да пиша в този форум!
3. И това сега, което ще ти кажа последно го запомни добре:
"ВОЛА КАТО РИЕ, РИЕ ВЪРХУ ГЪРБА СИ!"



Тема Re: Глупости на търкалета...нови [re: Cepбeз в Mepцeдec]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано22.01.06 11:05



Много се палиш, пич! Take it easy!
Не сме тук да се доказваме един на друг , а за да си помагаме когато можем и да си прекарваме приятно заедно.
Както и преди това ти казах - можеш да говориш каквото и колкото си искаш, но никой не е длъжен да ти вярва, както и ти не си длъжен да вярваш на чуждите приказки.
Хайде със здраве си остани!



Тема Re: Глупости на търкалета...нови [re: BlondNigger]  
АвторCepбeз в Mepцeдec (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 12:26



Точно така пич ацки си прав и как няма да се паля като сме тук точно за това да си помагаме, а аз такова нещо не видях до сега особено след като попитах как става поставянето но това прословуто вече в този форум ЕВРО2? И ти сам видя в отговор на моя въпрос какво получих от 4 Matic нали? Ето за това се ядосах и затова ми звучеше по този начин предишния постинг. Това е хайде останете си със здраве.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.