Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:17 21.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема az shte prodavam :-)нови [re: Mimo-2OOE]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано19.01.06 11:13



priateliu ne znam kude gi nameri tia 2,3 16V
az lichno ne sam chuval Mercedes da sa poizvejdali takuv motor prez perioda 92-94godina /a nai veroiatno nikoga da ne e proizvejdan takuv :-)/

po temata s prodajbata na 190-ki i 124-ki

az shte prodavam moita 190-ka za da si vzema W124
chestito na pechelivshite



Тема Re: Не купуваите коли сеганови [re: Mimo-2OOE]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано19.01.06 12:05



Не стреляй по пианиста!!!!!!


това е най дългия пост във дира от две години

виж само:

841 думи
3386 букви
4228 символа
аз съм възхитен ( в моя магазин се продават и клавиатури за компютър :-)

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: Не купуваите коли сеганови [re: Mercedes driver®]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано19.01.06 12:41



А аз даже го и прочетох...


Цял ден не спиш, цяла нощ не ядеш...как да не каталясаш?


Тема Re: Не купуваите коли сеганови [re: Caмo Дизeл]  
Автор HeпoзнaT (Muscheltaucher)
Публикувано19.01.06 12:56



A като го прочете, разбра ли нещо смислено и съществено??? Аз не, че съм от най - умните, но всяка втора дума е 124, Це класа, евро 1 и евро 2. И в крайна сметка какво имаше в предвид тоз участник?



Тема Re: Не купуваите коли сеганови [re: HeпoзнaT]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано19.01.06 14:59



Колегата с далгиа пост го расбирам до някаде. Просто тои няма представа са Евросауса и неговите сакони.

1. Народното сабрание, нисто по таzи тема не може да реши zастото НЯМА правомостиа да исменя така наречените ЕС правни линии. След като си в ЕС сте играеш по тяхната свирка.
2. Единственно моzе да се поиска колите да имат определен ЕКО стандарт.
3. Сто се отнася до цените на колите, да сте паднат и то доста, това е ФАКТ които не подлежи не коментар
4. Което обаче не zначи, че ако човек си харесва колата, непременно трябва да е zапаzи или продаде, просто всеки сам си решава. Аz моя телевиzор сащо го купих на висока цена, сега като цените са по ниски няма да го продам я
5. Тоя пост го пуснах zа теzи на които им предстои zа в бадеще да си купуват кола, да им е ясно, че цените сте паднат яко. Това е


P.S. Sorry, За правописа ама сам в Германиа и нямам инсталирана кирилица



Тема Ето ви два примеранови [re: 4 Matic]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано19.01.06 15:11



Мерцедес W210 230E 1996година с климатик, е на цена при мен около 5000еуро в отлично састояние, това е сега , да речем 2007година ще е на цена 4000еуро.

4000еуро + 400euro доставка плус 300еуро печалба , 9500лева продажна цена.

Реална продаzна цена кам 1.2006 в БГ / 17500лева ...А сега сравнете

Мерцедес Ц 180 го имам на цена 2500еуро с климатик 1996 година, 2007 цената е вече 1600еуро плус 400 плус 300, продажна цена 4700лева

цена кам 1.2006 в БГ 8500лева

Мисла, че коментариите са иzлишни

.

Редактирано от 4 Matic на 19.01.06 15:20.



Тема Re: Не купуваите коли сеганови [re: 4 Matic]  
АвторCepбeз в Mepцeдec (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 18:09



Вижте какво ще Ви кажа точно и ясно просто в България няма да стане така веднага както Вие си мислете. България не може да поеме всички новости и закони като влезе в ЕС понеже сме малка и изостанало икономически и финансово страна. Поради, което закона за автомобилите у нас и всичко свързано с тях ще останат на по заден план има много други по важни неща и закони да се приемат и навлизат у нас. Така, че от 7 януари 2007 г. до 7 януари 2008 г. ще се избере нов закон временен за една година, който крайно ще се разграничава от от това, което става в ЕС относно закона за автомобилите. Той ще се приеме от Народното събрание като ще бъде съгласуван с Министерството на транспорта, КАТ, Полицията и СБА. През това време в България ще продължат да се продават коли и то никак не лошо даже изобщо няма да спаднат продажбите най - вероятно пак ще си останат същите, но по новия междинен закон, преди да навлезнем по изискванията на ЕС и този междинен закон пак повтарям няма да продължи повече от една година. Надявам се сега да сте ме разбрали добре. И не ме стреляйте мен тука с някакви обиди и епитети или неща от рода да ходя да си уча уроцете понеже аз съм на 30 години и не виждам какво да уча макар, че човек се учи докато е жив! Това може би се получи от това, че намесих баща ми но просто го направих с цел да Ви дам пример за тези шофьори, които си купиха наскоро коли до включително 1996 година без ЕВРО 2! Така, че не разправяйте ей така просто за хора, които така или иначе но познавате какви са и с какво се занимават и кой всъщност кой е, защото разполагам с много по - точна и ценна информация отколкото вашите бращолевици тука. Но с какво се занимавам аз лично няма да ви кажа, защото не е ваша работа и не ме и питайте. Колкото до това за Мерцедеса, че такъв било нямало и никой не бил виждал и чувал за такъв ми нека да отвори mobile.bg за модела Е 230 и сам да се увери. Само ще Ви кажа, че това е бензинов мотор усилен с турбо, който се води ТЕ и е 230i пълна инжекция от 136 p.s. така, че на такъв мотор няма вачин да не му сложат 16V (VALVE) т.е. клапана понеже не виждам тогава как ще е 136 коня? Освен ако не искате да ми кажете, че това е чист карбуратор от 136 коня с Турбо, което мен лично ме съмняава! На някои обяви даже го няма това Т - турбо но щом мотора е 136 коня значе има Т - турбо просто са го изпуснали в някои от обявите, но не и във всички. И нещо последно ако продължавате така просто спирам да пиша тука и толкоз!
P.S. Това, което Вие си мислете може да стане така, но само до някъде както Вие си мислите чак към средата на 2008 г. А до тогава я камилата я камиларя или я цигулката я цигуларя! Само гледайте да не стане така като нещо от рода "Къде на мухата гъзъ, къде на магарето.........................................................



Тема Re:нови [re: Cepбeз в Mepцeдec]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано19.01.06 19:00



Абе колега, кви са тея междинни Закони

Тебе не ти ли е ясно, че тапото НС няма думата, ако ЕС каже голи да ходиме, голи сте ходиме.........ти вобсте не си на ясно

Законите на ЕС стоят над тея които са на национално ниво, и ако си мислиш ,че всеки си прави квото си иска в ЕС много се лажеш.




Тема Глупости на търкалета...нови [re: 4 Matic]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 20:20



"В парвите месеци на 2007 година цените на колите сте паднат КАТАСТРОФАЛНО"

Такъв филм няма...
Първо най-вероятно ще се забрани вноса на коли по стари от 5 години (това е най-оптимистичния вариант, по-лошия е до 3г.)... Такива коли си държат цена в западна европа. Сделката ще се облага по фактурираната стойност, която ще е висока... Поевтиняването ще е символично, ако въобще има такова...
лек ден и карайте внимателно!



Тема Re: Ето ви два примеранови [re: 4 Matic]  
АвторПak Aз (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 20:32



Хубави примери, но много подвеждащи...
1. Голяма част от поевтиняването идва от амортизацията на колата, цяла една година...
2. Защо не сметна ДДС то върху фактурираната стойност?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.