Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 30.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Тема Помощ!!!нови  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано07.01.06 17:11



Приятели, знам че е кофти да питам толкова далечно от нашия форум нещо, но днес получих картичка...от военните
Понеже тази година не дадох бележка от университета, защото ми се прекъснаха студ. права, и ме викат...на 17-ти имам първоначален медицински преглед :((( Да ви попитам, който знае, има ли някакъв начин да се отложа, поне до следващия път през март. Един приятел се отложи миналия януари с бележка от службата, но дочух, че това се правило само за висшисти...а аз не съм. А един приятел сега ми каза за някакви домашни причини че имало като възможност, но това далеч не ми се вярва. А и другото, ако въобще е възможно да се отложа, кога трябва да говоря за това с военните, преди или след прегледа на 17-и? Мерси предварително, приятели!



Тема Re: Помощ!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано07.01.06 19:31



1.Те от къде знаят, че си я получил тази честитка
2.ТИ ДА НЕ СИ ЛУД ДА ХОДИШ БЕ???
3.Аз ако им се връзвах на всяка честитка сега нямаше да ти отговарям, ами нали се сещаш къде щях да съм
4. Объркай противника-Ако не отидеш няма да те знаят дали си прекъснал, дали учиш или си се покрил, ако не знаят кво става с тебе откъде ще решат как да действат?(имай в предвид, че не са от най-умните или поне системата им) Сега съм на 25 г. и от както преди 1г. станах инж.(за което те разбира се не знаят) съм ги от*бал здраво! До като не спре Лада Нива Военна полиция пред нас не мърдам никъде!



Тема Re: Помощ!!!нови [re: Mimo-2OOE]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано08.01.06 15:02



Наистина това е най добрия начин, да не отидеш, аз също съм на 25г и не съм ходил нито веднъж ! Като завърших училище не почнах веднага да уча висше а две години по късно и то задочно (като не е редовно обучение нямаш право да не ходиш войник) и просто никога не съм ходил, дори за по сигурно като си попълвах документи за лична карта през 2000г. там дадох адрес който не е моя за официален и сега сигурно на тоя адрес ми пращат поканите




Тема Re: Помощ!!! [re: 5OOsel]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано08.01.06 16:09



Аха, ясно, а според вас, щом ме викат на 17ти за първоначален мед. преглед, за кога са ме насрочили, за сега, дали ще е, или за март месец ме мислят?



Тема bravoнови [re: Vlado-BENZ]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано08.01.06 20:12



Ха така пичове !Никаква казарма!Не си заслужава губенето на време!Загубих 2 години от живота си да работя като РОБ по строежите,заобиколен само от турци и цигани.Смятам че добре правите !Ако ми беше сега ,на тоя акъл,щях земята да изровя ама нямаше да отида!Най хубавите години ми взе тая държава ,а нищо не ми даде ,освен мизерията разбира се!
И аз съм на мнение да не ходиш.Ако нещо не са се подобрили покрай нато, което не вярвам, едва ли ще те намерят.И вземи да се обзаведеш с някакви студентски права!Еееех как ми се учи сега, ама така без да бачкам, живот си е!



Тема Re: Помощ!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано08.01.06 20:23



Не разъсждавай много много, кво ти пука за кога те готвят ако не идеш
Мен ако ми пратят разпределение да влизам, изчезвам на село на някоя колиба и нека ме намерят там



Тема Re: Помощ!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано09.01.06 18:07



По мое време се продаваха уверения:)))



Тема Re: Помощ!!!нови [re: Bad_Dog]  
АвторDiesel Power (Нерегистриран)
Публикувано10.01.06 13:56



Почти съм сигурен, че ще можеш да си намериш уверение и сега попитай тук-там най добре покрай УНСС, на мен на времето ми предлагаха ама беше доста отдавна. Другия вариант е да потърсиш връзки в окръжието в което си, на времето чрез един приятел полицай се свързах с един от шефовете на нашето окръжие и срещу бутилка РАКИЯ (дори не уиски) ме отложи с една година без никакъв проблем. Ако не можеш да направиш нито едното от двете просто не ходиш на комисията и толкова, и така докато станеш на 27.
Успех.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.