Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 18.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Daite savet !нови  
АвторPetko (Нерегистриран)
Публикувано02.01.06 12:26



Здравеите Колеги !!!

Предстои ми покупка на кола от среден клас с ДИЗЕЛов мотор и Комби. След 3 месечно четене на всякакав вид литература и ставнителни тестове твардо сам се спрял на следните :

1.Мерцедес Ц 220 ЦДИ Комби 99 година
2.Алфа Ромео Спортвагон 156 2.4 ЖТД 01 година
3.Фолксваген Пасат 1.9 ТДИ / 130 Вариант 01 година

Та, бих искал да попитам какво е Вашето мнение ?
Надявам се да е обективно !

Цените им са + / - 1000 лева почти еднакви по борсите дето сам ги обиколил .



Тема Re: Daite savet !нови [re: Petko]  
Автор HeпoзнaT (Muscheltaucher)
Публикувано02.01.06 13:13



За много години!!!

Моята класация:
1. Мерцедес Ц220
2. Фолксваген Пасат 1.9 ТДИ (130 к.с. е помпа - дюза модела, препоръчвам по - слабия, за бг нафтата е по - подходящ)
3. Алфа Ромео - поради незаинтересованост от моя страна ми липсва информация относно тези коли, което косвено изразява и мнението ми за тях

Грабвам си куфара и си заминавам....


Тема Re: Daite savet !нови [re: HeпoзнaT]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано02.01.06 13:52



Cestita nova godina na vsicki kolegi !!!

Ami, kolega, truden vapros!
Predpolagam, ce Alfata e nai-skapata , zastoto e i nai - novia model i ima nai - dobria motor.
Mercedesa e staricak model vece, no pak ima mnogo zdrava karoseria, verno tromavicak e i ne e mnogo ugleden, no ako ne si gazar i s nego ste ti e dobre

Pasata go zabravi, tova e moeto mnenie !!! Tro6i se kato za svetovno i otredeleno e po-kalpav ot drugite dve. Osven tova taja pompa-duza sega e spirat, zastoto na VW im doide na akala, ce za nisto ne stava taja izmislica

Ta, ako iska6 van6en vid i dinamika otgovora e jasen - ALFATA
Ako iska6 obace zdravina i da go kara6 oste 15 godini - Mercedesa


P.S. Macetata obace po si padat po Alfata da znae6
.
.



Тема Бате... [re: 4 Matic]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.01.06 14:21



нв знам с какви мацета се виждаш ти, ама за C-класа умират, много им харесва старата цедка. А и моята класация е такава:
1. C220CDi
2. Passat
А алфата въобще не бих я погледнал.



Тема Re: Бате...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано02.01.06 14:34



Ami az zena ne sam vizdal na kojato da i haresva starata C klasa i to kombi

Neznam, za kakvi govori6....az cigankite, prostitutkite i boklucite ot Lavov Most gi izklucvam, a , da i seljankite............za tjah neznam , takiva ne poznavam. No predpolagam , ce te umirat za star Mercedes



Тема Re: Daite savet !нови [re: Petko]  
Автор JarJar_ (ЧовекОтТълпата)
Публикувано02.01.06 15:35



Да дам и аз едно предложение:
1.Е 290 турбо дизел-това бих взел , нищо че е най-старо, ако разбира се не търсиш демараж.
2.Ц 250 турбо дизел-това го слага на една нога с горното, въпросът е какво точно търсиш! Мисля че е по скъпо ако 99 година от 220 цди.
3.ц 220 цди, това за което си писал
и т.н.



Тема Re: Daite savet !нови [re: JarJar_]  
Авторpetko (Нерегистриран)
Публикувано02.01.06 16:00



Ами 290 не е Коммон Раил, освен това честно да си кажа, старата е/класа не ми харесва на вид, а и много лоши отЗиви има За нея, много гние
А 250 тд мотора е вече пак савсем стара историа, харци много и с тая предкамера........

Пак и Ц класата по нормални хора я карат, в старата Е класа се раЗни типове неприатни виждам, от малцинствата



Тема Re: Daite savet !нови [re: petko]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано02.01.06 16:16



Ami C 250 TD Kombi proizvodstvo 1999 godina njama, osven ako ne e sglobena licno ot shefa na Mercedes za pazara na Gorubljane

Spirat gi 1998

Prav si Kommon Rail e savsem druga istoria, vse edno procesor 486 s Pentium da sravnjava6



Тема Re: Daite savet !нови [re: petko]  
Автор JarJar_ (ЧовекОтТълпата)
Публикувано02.01.06 16:21



Ами тогава ти си знаеш. Само едно мога да кажа че за старата Е класа се носят митове и легенди колко е калпава, но смея да твърдя че нямат нищо общо с действителността!
П.П. Скачай смело тогава на Ц 220 ЦДИ, няма какво да му мислиш



Тема Re: Daite savet !нови [re: JarJar_]  
Автор318i (Нерегистриран)
Публикувано02.01.06 16:26



Jar Jar napisa :

Ами тогава ти си знаеш. Само едно мога да кажа че за старата Е класа се носят митове и легенди колко е калпава, но смея да твърдя че нямат нищо общо с действителността!
П.П. Скачай смело тогава на Ц 220 ЦДИ, няма какво да му мислиш

Sorry, ce se namesvam ama i za Alfa-ta se nosat mitove i legendi, ako i da e mnogo zdrava kola,kazvam go ot opit




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.