Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 19.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Радва бате...нови [re: Stefo]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано25.12.05 21:19



...ама и 15 бона мисля че ще те зарадват също толкова, ако не и повече хихи Но тя неговата е много уникално хубава и луксозна.



Тема Re: Някой да си е имал работа с емблемата?нови [re: Stefo]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано25.12.05 22:18



Толкова е около 15 бона като се има предвид че аз само подобрения съм правил по нея.




Тема Re: Радва бате...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано25.12.05 22:36



Сега е още по готина от няколко дена, защото си добавих още една "екстра". Смених си алармата с такава която ключа да е вграден в дистанционното и също четвъртото копче на алармата е да може колата да пали от разстояние и сега ми е голям кеф, преди да изляза си цъквам копчето от прозореца в нас и колата си пали долу на паркинга сама и после си пуска парното след определено време и ми е идеално като сляза долу - колата загряла, вътре топличко и директно си тръгвам да карам без да мръзна ;)


Ето една снимка на новия ми ключ :)
Малко е некачествено, защото е правена с телефон, но дава представа.






Тема Re: Някой да си е имал работа с емблемата?нови [re: 5OOsel]  
АвторПoceтитeл (Нерегистриран)
Публикувано26.12.05 02:08



От битака купих за 3лв ако не се лъжа.



Тема Йооооонови [re: 5OOsel]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано26.12.05 13:09



ти си крейзи бе брато...и колко струва тази екстра? И какво е нужно да има колата като модел, за да може да се пали от разстояние? Да е автоматик ли? Защото ако е ръчка, и запали на скорост, да не тръгне да обере сама бордюра? :)
Та на кои модели може да се сложи това нещо, на 280-ка става ли?



Тема Re: Радва бате...нови [re: 5OOsel]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано26.12.05 15:59



Само преди теб да не се метне някой айдук, на запалената и затоплена пура


Цял ден не спиш, цяла нощ не ядеш...как да не каталясаш?


Тема Re: Йооооонови [re: Vlado-BENZ]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано26.12.05 16:21



Може би ще стане ако колата е оставена на нулева скорост де да знам, поне на ръчните скорости да бяха сложили позиция "Р" щеше да е по удобно. Иначе според мен може на всички коли да се сложи такава аларма.




Тема Re: Радва бате...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано26.12.05 16:24



Хората са помислили за това. Като запаля колата с дистанционното няма ключ на таблото и волана си седи заключен също и всичките врати и багажника и ако някой отвори колата (примерно разбие стъклото и бръкне от вътре да отваря) тя веднага загасва и почва да пищи, тоест алармата си работи постоянно и прекъсва двигателя ако нещо стане.




Тема Re: Някой да си е имал работа с емблемата?нови [re: Пoceтитeл]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано26.12.05 19:49



Я скивай те ТОВА [image]http://bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=1357479[/image]



Тема Re: Някой да си е имал работа с емблемата?нови [re: ALEXONE™]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано26.12.05 19:54



мдаааа - ако някой види да се продават такива и да казва цената му , че вече мисля е време да си купя такова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.