Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 18.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Проблемче с чистачката на 124-ка  
АвторMAYBACH (Нерегистриран)
Публикувано24.12.05 15:43



С една дума-много трудно се движи чистачката, заяжда, запъва, застава насред стъклото. Днес замириса в колата на изгоряла жица. Има моменти, когато изведнъж се "отпушва"и заработва нормално. Дали не е за почистване и смазване или е по-сериозно. Къде ремонтират такова нещо. Май имало в Дружба-2 някакъв майстор-кажете координати.



Тема Re: Проблемче с чистачката на 124-канови [re: MAYBACH]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано24.12.05 17:16



Първото , което трябва да направиш е да свалиш пластмасовата капачка в основата на рамото на чистачката, като преди това спреш чистачката в най-разпънато ляво или дясно положение (ляво горе или дясно горе като е чистачката) .
под тази пластмаса се намира амортесьорчето или стеблото, което се разпъва.
почистваш, смазваш с фино масло, пускаш чистачката на сухо по стъклото (без да пръскаш), слагаш капачката и караш.
Това се прави ако нямаш механичен проблем по самия механизъм.
при мен почти спираше чистачката - толкова бавно вървеше - но след смазването е като нова. и вече периодично си я смазвам
Успех!!!



Тема Re: Проблемче с чистачката на 124-канови [re: BlondNigger]  
АвторMAYBACH (Нерегистриран)
Публикувано24.12.05 17:43



Благодаря за отговора. При мен се загуби преди няколко месеца пластмасовия капак и аз покрих дупката с черен силикон. Може би е от това, утре ще пробвам да почистя и смажа. Ще споделя резултата. Весели празници на теб и всички приятели на любимата марка!



Тема Re: Оправих го благодарение на Blond Niegerнови [re: MAYBACH]  
АвторMAYBACH (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 12:35



Ами просто послушах съвета на Blond Niger-почистих и смазах амортисорчето и чистачката тръгна нормално. Благодаря!



Тема Не е истина...нови [re: MAYBACH]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано25.12.05 12:49



...и аз ще го направя, това явно е проблем при всички, и моята така забавя и даже отвреме навреме замирисва.



Тема Re: Не е истина...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторMAYBACH (Нерегистриран)
Публикувано25.12.05 13:25



Да, при мен също определено замирисваше-явно мотора, който е бая мощен силно се претоварва и нещо се загрява-вероятно изолация на жица. Оправи се перфектно обаче след почистване и смазване.



Тема Re: Оправих го благодарение на Blond Niegerнови [re: MAYBACH]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано25.12.05 14:26




радвам се да мога да помогна, приятели!!!
Весели празници!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.